fbpx

הקמצן הזה חושב שהוא יודע הכול!

image_pdfimage_print

אריאלה פיקסלר אלון, מאמנת בשיטת התדר שיתפה אותנו בשיחה שהיוותה נקודת מפנה ביחסים שלה עם בעלה. זה קרה אחרי כלי שהיא למדה במפגשי הבוגרים של שיטת התדר. זהירות! לא לבעלי לב חלש או קטינים:

“מאמי, אני בהפסקה עכשיו במפגש בוגרים בתדר, רציתי רק לבקש ממך שתחכה לי, אני אגיע בסביבות 22:30, טוב?” לחשתי אתמול לפומית הפלאפון כדי שכל אלו שלידי בתור לשירותים לא ישמעו,

-“הווווווו, לחכות לחכות?” ענה הבעלול השובב  אוי ויי, מה כבר עשיתי?”

-“לא, לא עשית”אריאלה פיקסלר אלון

-“אז מה את עשית?”

-“לא עשיתי, אני רק רוצה לדבר”

-“מה לדבר? הדברים היחידים שאת מדברת איתי זה כשאני בסופר ואת רוצה שאקנה לך בול את השמנת המתוקה שאת רוצה וחסר לי שאביא של חברה אחרת, או כשאת רוצה שאבוא מוקדם הביתה מהעבודה כי את צריכה ללכת ללימודים בתדר ואין מי שייקח את הראל מההסעה, או כשאת מנחיתה עליי ששוב את נוסעת לחו”ל עם הקבוצה של “זכרון מנחם”, או… או… או…

-” תעצור כאן מותק, ותעצור בחריקת בלמים! אני באמת רוצה לדבר אתך ובבקשה תחכה לי”

– ” עכשיו אני במתח ואפילו לא אצליח להתרכז במה אור המכשפה אומרת לשי חי”

– “אז תחכה לי?”

– ” גם אם רציתי להירדם עכשיו לא אצליח, תארי לך שאני הייתי אומר לך שיש לי משהו לומר לך אבל לא עכשיו, את המחבת סטייקים היית מורידה לי על הראש, נכון?”

– ” ברור, אבל מה שמותר לי אסור לך, זוכר?”

– “זוכר זוכר, יותר מדי זוכר, תאמיני לי אור מהאח הגדול טירונית לידך”

– “גם אני אוהבת אותך מאמי, יאללה הגיע תורי לשירותים”

– “עכשיו אני בטוח שאת עשית משהו רע, שנים שלא אמרת לי שאת אוהבת אותי”

– “אוף, איזה תדר 7 שלא במיטבו שאתה (תדר שנקרא מסתורי הרגשות), כנס לרילקס, הכל בסדר ותחכה לי, דיר באלאק!!!”

אי אפשר עם הבעלול הזה! אי אפשר! הוא תדר 9 בראשי ו-7 במשפיע, וזה אומר חליע לאללה ולהקתו. אי אפשר לתקשר איתו, כל דבר דרמה! מה בסך הכל ביקשתי? שיחכה לי כי אני רוצה שנדבר והוא ישר הפליג לי לקטמנדו עם עצירת ביניים במאדים. קרציה!! ואני בכלל באתי עם כוונה טובה, אי אפשר איתו!

התרגיל הכיתתי של אתמול במפגש הבוגרים של התדר, בהנחיית פז היה לי מאוד משמעותי. גם החלק שלפניו עם אורן ובעיקר האימון על הבמה שבו אורן דיבר על ההולוגרמה הותירו בי תועפות אסימונים שלא הפסיקו לרדת. המפגש של אתמול שהיה על החיבור לרצון.

אני מודה שבהתחלה לא הייתי בשיא הריכוז (תדר 6 בתעופה…), אבל אט אט חזרתי לכאן ועכשיו של הכיתה ומהרגע שאורן התחיל באימון על הבמה נשאבתי להקשבה שערסלה אותי במעין ריקוד מכושף. חשתי שהמתאמנת ואני מתמזגות לאחד וחשתי את שהיא חשה (ונכון שאני תדר 3 במשפיע אבל מה לי ולתדר 10 פור גאד סייק?) והיא אמנם דיברה על יחסיה עם הגרוש אבל אני הייתי בשלי עם הבעש”ט שלי (ניסים, בעלי) ועם כל מה שאני לא מפסיקה לעשות לו, וכל מה שאורן הסביר לה פגע לי בול בפוני משל דיבר אליי ורק אליי ובסה”כ התבלבל בשמות.

פז התחיל לעביר את התרגיל באולם …

התרגיל היה בנושא בחירת תחום אישי אותו אנו הכי רוצים לקחת לרמה הבאה שלו. יצא שאני הייתי מספר אחד, קרי: אני מאמנת ראשונה את החברה שיושבת כעת מולי לצורך התרגיל. כך שלא יצא לי ממש לחשוב על מה אני רוצה לעבוד כי הייתי עסוקה בלאמן ואז כשהתחלפנו זרקתי בלי יותר מידי מחשבה “התחום הכלכלי”.

אלוהים שייקח אותי! (אל תדאגו, הוא לא באמת יעשה את השטות הזו) למה לעזאזל אמרתי בקול רם את מה שאני כל כך שונאת ומפחדת ובורחת ממנו, אה? למה? איזו בלונדינית אני! למה לא בחרתי נגיד: להשתפר בתחום הבישול והאפיה, זה יופי של תחום ובטוח שיהיה לי נוח להתאמן עליו כי אני מה זה חזקה בו, אבל זהו, עשיתי את הטעות ובחרתי ומי שאימן אותי עם עיני הנץ עף עליי ומייד לקח את מושכות המאמן: “אריאלה, כיצד נראה התחום עכשיו וכיצד הוא ייראה כשהאימון יעבוד?”

נחנקתי. למה בחרתי בזה, למה?????, אבל הוא שאל אז יאללה, אתמסר אליו כמו שהוא התמסר אליי ומה שיהיה- יהיה.

“תראה, התחום הכלכלי שלי הוא הכאוס הגדול של חיי ושל חיי משפחתי”, והרחבתי והסברתי לו מה זה באמת אומר ואיך זה בא לידי ביטוי הלכה למעשה, וכן, המצב בכלל לא קל, בכל זאת המחלה שלי ושל עדי, בתי, עשו את שלהן ו… ובואו לא ניכנס לזה עכשיו, מה שחשוב לדעת זה שכרגע לא טוב ואני מאוד מאוד רוצה שיהיה ההיפך.

ואז הוא חזר ושאל איך זה ייראה כשהאימון יצליח, וגם אילו מיומנויות פנימיות נדרשות לדעתי כדי להגיע לשם, והתעקש ולא ויתר לי עד שהקאתי מתוכי שאני רוצה את השינוי ומוכנה לעשות את השינוי הזה, וכך המשכנו בתרגיל עם שאר ההנחיות של פז, ו… ותוך כדי האימון הכל כך מדויק הגענו לפריצת דרך מטורפת שהרעידה את אמות הסיפים (והצלוליטיס) שלי: הסכמתי להעביר את השליטה בתחום הכלכלי לבעלול שלי שהוא גאון פיננסי מסורס, ולמה מסורס? פשוט כי אני לא מפסיקה לגרום לו להיות כזה, בתחום הזה.

זה שהוא יודע לטפל בתחום הכלכלי אני יודעת, ולא רק אני, אפילו המנחים שלנו בסדנת פעמונים שאליה אנו הולכים במסגרת הרצון שלנו לשפר את מצבנו אומרים את זה.  הם אפילו אמרו לו לפני כל הקבוצה שהוא יכול להיות מנחה בפעמונים מרוב שהוא יודע מה ואיך צריך לעשות כל דבר בתחום, אבל אני… אני הייתי עסוקה בלקרקס לו את הצורה, ולמה? כי כל מה שהוא ניסה לעשות לטובתנו לא תאם את ההולוגרמה שאני יצרתי בדמיוני.

במקרה דנן יצרתי הולוגרמה, מסיפור דמיוני שלעומתה, במציאות, “הוא”, הבעש”ט, הוא קמצן חולני שכל מה שהוא מנסה לעשות זה רק להגיד לי לא, להצר את מהלכיי, לחמוס את החופש שלי, להשתלט על חיי, למשול בי ביד רמה ולנתק אותי מצינור החיות שלי: השמחה. ואת כל זה הוא עושה בעזרת ה”לא עכשיו” שהוא אומר לי בכל פעם שאני אומרת לו שהילדים צריכים משהו. אני לעצמי מעולם לא ביקשתי דבר, אבל עבור הילדים? הווו הוווו …. וחסר היה לו (וכמובן שגם לאימא שלו שברור שהיא אשמה בכל) שהיה מעז לומר לי שכרגע אין ושכדאי שנחכה קצת, צ’רנוביל היה כלום לעומת מה שהיה הולך בבית (כשאני עם מקל המנצחים, כמובן), הסקורה- ג’ימה שביפן (הר געש פעיל ומסוכן) בשיא פעילותו היה שיר ערש לעומת שיר ההרס שזימרתי ללא הרף בבית בכל פעם שהוא רק העיז להגיד משהו שמתחיל ב- ל’… (גם אם מזה היה סתם “לימונדה”…)

ואיך שהפיצוץ היה קורה הייתי יוצאת בהפגנתיות מהבית ו…דווקא קונה פי שלושה ממה שהייתי צריכה, כי מגיע לו, ככה בדיוק עושים לקמצנים חולניים שבטח הם כאלו כי אימא שלהם עשתה אותם כאלו, כן, הכל בגללה, ואני? אני רק משלמת את המחירים של האישה הזוועתית הזו. כך חשבתי לעצמי.

ואז…ואז כשהייתי חוזרת לשפיות ומנהל הבנק היה מתקשר (ולא כדי להגיד לי שאני מהממת) הייתי קורעת את עצמי לרסיסים על איזו מטומטמת הייתי ועל זה ששוב סיבכתי את כולנו ובכלל בר לא היה צריך עוד תחתונים, ממילא הוא לא מוכן ללבוש את אלו שלא הפסקתי לקנות לו כי הם לא מספיק גזעיים, לדבריו. ולעדי יש מספיק חולצות כדי לפתוח חנות ו…ו…ו… וחוזר חלילה. כל כך הרבה חוזר חלילה. והעיקר שאני הסגפנית לא קונה לעצמי דבר. טפייי עליי!

אז נכון, לא באמת בגלל זה הסתבכנו, בעיקר בגלל כל הבלגן הרפואי שלי ושל עדי והמחיר האדיר שהוא גבה מאיתנו בתרתי משמע, אבל ההתנהלות שלי בתחום הייתה ללא ספק התוספת שלא הפסיקה להוסיף עוד ועוד מלחמות בבית.

ומהרגע שהבנתי בתרגיל בכיתה שבאמת יש לי גאון פיננסי שבמקום להביא את גאונותו לידי ביטוי הוא רק עסוק בלהתגונן בפניי ולרצות (ר’ בקמץ) אותי ולנסות איכשהו לסדר את כל הבלגנים שלא מפסיקים להתבלגן לנו בבנק, הו-אז… בום! הסתכלתי לעיניו הכחולות והיפות של בן זוגי לתרגיל ואמרתי לו:”כן, אני רוצה להעביר את שרביט הניהול הכלכלי לניסים (הבע”שט). אני רוצה לתת לו את הכבוד שהוא ראוי לו בתחום ובעיקר את האמון המלא שלי בו ולשתף פעולה באופן מלא ומוחלט איתו”.

ללדת בלי אפידורל היה לי קל יותר, אבל עשיתי זאת, ומאותה השנייה חשתי כאילו טונות של סלעים ירדו ממני (חבל שלא שומנים…).  הקלה כזאת לא זכורה לי מאז שאני זוכרת את עצמי, בערך.

ואז הלכתי מאושרת הביתה, בציפייה לומר לבעש”ט את שעל לבי.

כשנכנסתי הביתה הוא כבר חיכה במיטה, ברקע הטלויזיה הייתה כמובן על ה”אח הגדול” ובדיוק אור העמידה את שי חי להדחה, המרשעת הזו.

הוא הסתכל עליי בחשש ואמר: “נו, על מה את רוצה לדבר איתי?”

– ” רגע מותק, לא אכלתי צהריים אני הולכת לחמם לי פלפל ממולא”

– “איזה פלפל בראש שלך? עוד דקה חצות, זה לא בריא לאכול כבד בלילה, דברי! אני במתח! נו…”

– ” אוףףף, תן לאכול, כמה דקות אני באה”

– ” איזה רעה את, תגידי קודם ואז תאכלי”

– ” טוב, תדליק מאוורר, חם לי”

– “השתגעת? חורף, אני קפוא!”

– ” טוב, תשמע, החלטתי להעביר אליך את כל הניהול הכלכלי, אתה תוביל הכל ואני אגבה אותך בהכל, בלי להתווכח ובלי כלום, אתה המנהל!”

– ” תדליקי מהר את המאוורר על פול!”

– “מאמי באמת, חשבתי על זה ו…”

– “חכי, תני לי כמה דקות, הפתעת אותי ואני לא יודע איך להגיב”.

היום ישבנו לקפה ביחד, (הוא בבית כי הוא חולה, הכפרה עליו שלי), והסברתי לו מה הביא אותי להחלטה הזו, והסברתי לו ששנים הלכתי עם דימוי של איך החיים הכלכליים שלי אמורים להיות ובעצם חייתי בהולוגרמה בדויה שבניתי לעצמי, שלפיה אני מנהלת נכון הכל, והכל טוב ויש תמיד שפע, וגם כשאין- יש, והרבה, ומה שקרה הלכה למעשה זה שהוא, הבעש”ט, היה באמת מחובר למציאות האמיתית ובהתנהלות הכלכלית הנבונה שלו ניסה לעשות מהלכים נכונים שהתפרשו על ידי בצורה הפוכה וככאלו שבאים להרע לי ולילדיי, והיות שתגובתי ההישרדותית הידועה היא התקפה אז זה בדיוק מה שלא הפסיק לקרות, וכך החיים שלנו התנהלו בצל של מה שלדעתי היה אמור להיות .
אז זה מה שקרה איתי אתמול.

אשמח לקרוא את התגובות שלכם – עם איזו הולוגרמה אתם חיים? איך זה משפיע עליכם? וכמובן כמה מילים טובות על הבעש”ט שלי, סתם ככה, כדי שלפחות יצא לו מכל החשיפה הזאת משהו :-).

שתף את חבריך:

תגובות

2018-03-01T12:02:43+02:00 By |קורס אימון אישי|
חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!