fbpx

שיחות עם המניקסים – לחשוב מחוץ לקופסה

image_pdfimage_print

 

 

אם אהבת, אנחנו מזמינים אותך לשתף את חבריך:

כן! אני רוצה לשתף את החברים

 

תמללנו למענכם את ההקלטה, והיא מופיעה גם כטקסט:

אורן:      שלום לך אמא שוש.

שוש:       שלום בני אורן.

אורן:      אז תודה שאתם מצטרפים אלינו שוב לשיחות עם ה”מניקסים”. ואני רציתי לשאול אותך שוש, אמא שוש – היום מדברים הרבה על “לחשוב מחוץ לקופסה”. זה הפך להיות מן אידיאל כזה.

שוש:       זה נורא מעניין. כי זה נורא מתחבר עם זה שבעברי בגלל שאי אפשר היה לרסן את החשיבה שלי מחוץ לקופסה אז אני נחשבתי למוזרה. והנורמה נחשבה לחשוב בתוך הקופסה. והיום אני תמיד צוחקת עם התלמידים שלי שאני נחשבת ל”init”. כי החשיבה שלי הטבעית היא מחוץ לקופסה. ולמזלי הרב היום אני מבינה, אז לא הבנתי. חשבתי שמשהו לא בסדר איתי. לא הצליחו לדכא לי את החשיבה מחוץ לקופסה. עכשיו, בהמשך לזה אני רוצה להגיד, שחשיבה מחוץ לקופסה זה הדבר הכי טבעי. לכל בן אדם יש צבע ייחודי שלו. שאין דומה לו בעולם.

אורן:      מה הכוונה צבע?

שוש:       המהות שלו היא ייחודית, שילוב התכונות שלו, צורת המחשבה שלו, הדרך בה הוא רואה את העולם, הדרך בה הוא מפרש את העולם, כל הדברים הייחודיים שלו הם ייחודיים ומייחדים אותו. אבל, בגלל עצם הייחודיות שלנו, עכשיו אני אומרת דבר שקצת קשה לקלוט, הייחודיות שלנו, של כל אחד מאיתנו, זה המקום שבו יש הכי הרבה את החיכוך עם הסביבה, ושם נוצר הרבה פעמים כאב הכי גדול. ולכן כדי להשתלב בחברה, אנחנו מנסים לדכא את השוני הזה שלנו ולהיות כמו כולם.

אורן:      בעצם מה שאת אומרת זה שיש מן תכונה לכל חברה אנושית, שאת הקצוות שבולטים היא מורידה.

שוש:       לגמרי. כמו מיטת סדום כזה. יש איזה מיטת סדום נורמטיבית שהיא בעצם לא מתאימה לאף אחד. עד היום החוויה היתה שכדי להשתלב וכדי שיקבלו אותנו ויאהבו אותנו, אנחנו צריכים ככה לקצץ קצת מפה, לקצץ קצת משם, כדי להתאים לנורמה.

אורן:      ואז בעצם מה שקורה זה דבר אבסורדי. שהמתנות הכי גדולות שיש לבן אדם זה בדרך כלל הדבר שגם שהכי קשה לו איתו.

שוש:       הכי קשה לו והוא רואה את זה כהפרעה הכי גדולה.

אורן:      כהפרעה הכי גדולה בחייו.

שוש:       בדיוק.

אורן:      ואז מה שקורה זה את המתנות הכי גדולות שלנו שהם הייחודיות שאיתה באנו לעולם אנחנו הכי שונאים, אנחנו הכי נלחמים בהם, ומה שאנחנו חושבים בתת מודע זה ברגע שנגביר את הייחודיות שלנו נוכל להיות מאושרים. זה בעצם הכיוון הפנימי.

שוש:       נכון, יאהבו אותנו, יקבלו אותנו.

אורן:      בדיוק.

שוש:       ואז נהיה כמו האנשים שאנחנו מעריכים.

אורן:      יפה.

שוש:       שהם שונים מאיתנו.

אורן:      נכון. שהם שונים מאיתנו אבל כולם מקבלים אותם וכולם נושאים עיניהם אליהם.

שוש:       נכון. וכאלה בדיוק אנחנו רוצים להיות.

אורן:      נכון.

שוש:       וזה הפרדוקס. שאנחנו לא מצליחים לברוח מהייחודיות הזאת כי זה חלק מהמהות שלנו, מצד אחד, מצד שני אנחנו לא לומדים למקסם את זה ולעשות בזה שימוש נכון. ואנחנו חווים את זה כמשהו שלא טוב בנו. כהפרעה. ואחד הדברים שאני למדתי בעקבות העבודה עם קוד התדר האנושי, זה שאני חיה את המתנות שלי. וחלק מזה הפך להיות בדיחה. שפעם הייתי נחשבת למוזרה, מה שקוראים ייחודית היום נחשב למוזר, הייחודיות שבי שהיום כולם אוהבים את זה ורוצים לשמוע את זה ומתפעלים מזה, פעם זה נחשב למשהו לא לגיטימי, למשהו מוזר. כאילו, חשיבה מוזרה, מאיפה הבאת את החשיבה הזו? והבנתי שאחת המתנות הכי טובות שקיבלתי זה שאני לא יכולה לרסן את זה.

אורן:      ניסית?

שוש:       שנים רבות ניסיתי.

אורן:      ומה קרה?

שוש:       ניסיתי להיות הגיונית יותר, ניסיתי להיות יותר נורמטיבית, אבל כנראה שהמדדים שהקדוש ברוך הוא נתן לי זה שיוצר לי סבל יותר גדול מאשר להיות נורמטיבית ולדכא את התכונות האלה בי. סבלתי מזה, לא יכולתי לחיות עם הדיכוי הזה. לכן השלמתי עם זה שאני… אחרת.

אורן:      כמה אנחנו רוצים להיות נורמטיביים, אה?

שוש:       מאוד.

אורן:      יש דבר אחד, כולנו רוצים להיות את הדבר הזה שהוא כמו כולם. מה שמצחיק, אני משתף אותך, כשאני למדתי ב”ניסן נתיב” למדתי משחק, לימודי משחק מאוד אינטנסיביים שלוש שנים, בקרב השחקנים נורא “ini” להיות אחר. בכלל בקרב האומנים, לא רק בקרב השחקנים. ואני גדלתי בכלל כל החיים שלי בסביבה של אומנים, במרכז תל אביב, ששמה כאילו אם אתה לא שונה אז אתה לא in. והדבר הכי גרוע שהיה יכול להיות זה להיות מיינסטרים. להיות מיינסטרים זה היה סוג של קללה, אם היו אומרים על מישהו שהוא מיינסטרים זה כמו לקלל אותו. שהוא לא שווה כלום. אז דווקא מהמקום שאני הגעתי ממנו, את יודעת, למשל מותגים, אם הייתי בא, אם היית באה לבית ספר עם מותג זה היה פשוט בושה. היית מתביישת בזה. למה? כי זה מיינסטרים. וזה מצחיק שבדיוק שם גם היה מיינסטרים אבל זה היה מיינסטרים אחר. שמה הציווי של להיות במיינסטרים זה להיות מיוחד. ואם אתה לא מיוחד אתה לא שווה. אז מה קורה עם האנשים שהם בראש באופן טבעי במהות שלהם יש להם חשיבה מיינסטרימית, כן, או אנשים שאוהבים להתלבש רגיל. אוהבים להתלבש ג’ינס וטי-שירט ולא כל מיני דברים אלמנטים, אז הם מרגישים בחברה הזאתי לא בסדר. כי, ואני יכול להגיד לך את זה על עצמי. אני אוהב להתלבש פשוט, לדוגמא. אבל זה, תמיד הרגשתי שאני אולי צריך להיות טיפה יותר מיוחד, שאולי אני צריך להיות טיפה יותר, לא יודע, משהו קצת אחר בי. למרות שאחר כך, את יודעת, יש בי הרבה דברים שהם אחרים, אבל לא תמיד רואים אותם כלפי חוץ. וזה מצחיק שגם בחברה ששמה על הדגל שלה להיות אחר, זה פשוט דגל. והדגל משתנה. אבל לכל חברה איזה תבנית שצריך להיות מותאמים אליה. אז איך זה קשור לאימון אישי? אנחנו עוסקים באימון אישי. איך לדעתך הדבר הזה קשור?

שוש:       אני הולכת עכשיו להשלים שמעניין שאתה הבן שלי ואני הייתי בדיוק הפוך.

אורן:      נכון.

שוש:       אצלי לא היו מגבלות. כשהיו אומרים לי שצריך ככה לא הבנתי למה ככה סותר דרך אחרת. למה אי אפשר גם וגם. כשהייתי צעירה, זה נשמע מצחיק, זה בטח זה לא מתחבר לדור הזה, אבל היה צופים והיה חברה סלונית.

אורן:      ריקודים סלונים.

שוש:       ואני לא הבנתי למה אני צריכה לרקוד רק את זה או לרקוד רק את זה. אמרתי אני רוצה גם וגם. אז עשו לי משפט חברים. והעיפו אותי מהצופים. היום הפך להיות יותר ויותר גם וגם. אז מי שלא גם וגם – הוא כאילו היוצא דופן עכשיו. אבל אין כזה דבר. כל אחד צריך ללכת עם מה שנכון לו. ומה שנכון לו זה בדיוק המקום שהוא יהיה הכי מיוחד, הכי ייחודי, וגם יהיה לו הכי בקלות.
איך זה מתחבר לאימון אישי? בדיוק ככה זה מתחבר לאימון אישי. כי באימון שיש התפקיד, כפי שאני רואה אימון אישי של קוד התדר האנושי, זה למצוא בדיוק את היהלומים האלה שהבן אדם רואה בזה הפרעה, לחבר אותו למקום הזה וללמד אותו למקסם את זה ולעשות בזה שימוש הכי נכון לעצמו, והכי נכון, כך שזה משרת אותו הכי טוב ואת הסביבה שלו הכי טוב.

אורן:      ואיך מוצאים את היהלומים האלה?

שוש:       הדרך היחידה שאני מכירה עד היום, שהיא עוקפת את כל הנורמות האלה שאנחנו מזהים בהם את עצמנו, זה דרך חוש הריח. שגם זה נראה פעם משהו מוזר.  איך מוצאים? שאלה טובה. אז סיפרתי לך שפעם הייתי מוזרה? אז חלק מהמוזרות הזו זה שפיתחתי כל מיני דרכים מוזרות. וקוד התדר, אבחון קוד התדר האנושי הוא אחד האבחונים שבאמצעותו אפשר באופן ישיר פשוט ומיידי לאבחן את היהלומים האלה.

אורן:      זאת אמרת שאת, בעצם האימון של שיטת קוד התדר האנושי מתחיל בלאבחן את היהלומים האלה.

שוש:       בדיוק. משם מתחילה העבודה. לא בלגלף את המיותר, אלא בלהיכנס לעומק ולמהות ומשם להתחיל לעבוד על היהלומים.

אורן:      אוקיי. אז על זה אני רוצה להוסיף עוד משהו, שכשאנחנו לא מזהים את היהלומים האלה, ששוב, אני מזכיר, אותם מתנות הם בדיוק אותם הדברים שאנחנו הכי לא אוהבים בעצמנו בדרך כלל והכי קשה לנו איתם. אז כשאנחנו מאבחנים את היהלומים האלה שהם בעצם המתנות הכי גדולות, אנחנו יכולים לעשות את העבודה וזה בעצם החלק של האימון. אז התהליך מתחיל באבחון של היהלומים הפנימיים, מה שאנחנו קוראים לו התדר של הבן אדם, המהות הפנימית, ואז האימון מתבסס על אותה מהות, כך שהיהלומים האלה יבואו לידי ביטוי.

שוש:       וזה דבר מדהים. כי כאילו איך זה קשור לתוצאות בעצם ולהצלחה?

אורן:      יפה, שאלה טובה.

שוש:       כי כולנו רוצים להצליח.

אורן:      נכון.

שוש:       ואנחנו חושבים שאנחנו צריכים נורא להתאמץ ואנחנו צריכים להיות כמו וכמו וכמו כדי להצליח, ופתאום ברגע שאנחנו מתחברים למהות, ליהלום שבתוכנו, לייחודיות שלנו, אז הדברים פשוט קורים בקלות ופתאום דברים שקודם נראו לנו לטפס על האוורסט, נראים פשוטים, כי אנחנו משתמשים בכלים שהם טבעיים לנו. רק שאנחנו לא יודעים לשים עליהם את האצבע, להתמקד בזה ולמקסם את זה.

אורן:      אוקיי. אז על זה אני רוצה להגיד שמה שאנחנו גילינו זה שכשעובדים עם אימון עם בן אדם ולא מוצאים את המהות הפנימית שלו ואת אותן מתנות ומובילים אותו להצלחה קורים שני דברים: אחד זה הוא לא מצליח להשיג תוצאות. כי בעצם הוא לא מודע לכלים שיש לו וההצלחות שהוא משיג, בוא נאמר שגם אם הוא מצליח להשיג, זה קורה, כן, כמובן שאנשים מצליחים להשיג בכל הדרכים תוצאות, כשהוא מתחבר ליהלומים שבתוכו אז הוא משיג תוצאות יותר.

שוש:       הוא משיג תוצאות יותר, אפילו את אותן תוצאות אבל בקלות בשמחה.

אורן:      בדיוק.

שוש:       והוא לא נשחק.

אורן:      והאפשרות השניה זה שהוא משיג את התוצאות שהוא רוצה, אבל הוא יוצר לעצמו חיים שלא מותאמים למהות שלו.

שוש:       בדיוק.

אורן:      אז מבחוץ יש את התוצאות אבל מבפנים…

שוש:       הוא לא מאושר.

אורן:      הוא לא מאושר.

שוש:       אז למה לנו בכלל תוצאות אם אנחנו לא מאושרים? הרי אנחנו רוצים תוצאות כדי להיות מאושרים יותר, שמחים יותר, באהבה יותר. זה הסיבה שאנחנו רוצים, כדי לחיות יותר טוב.

אורן:      אוקיי.

שוש:       ואם אנחנו באמת רוצים להשיג את המטרות האלה, אז אנחנו צריכים הצלחה ותוצאות שמותאם למהות הפנימית שלנו.

אורן:      אוקיי.

שוש:       מותאמים למהות הפנימית שלנו.

אורן:      אז אני רוצה להגיד לך תודה ולהגיד לכם שוב תודה שהקשבתם לנו ואני מאחל לכולכם ולכולנו שנתחבר עם המהות הפנימית האמיתית שלנו ומשמה נפעל בעולם.

שוש:       קדימה לדרך.

אורן:      אז תודה אמא.

שוש:       תודה אורן.

אורן:      ביי.

שוש:       איזה כיף.

אורן:      נכון.

 

התוכן מעניין אותך ?
הצטרף עכשיו ובחינם למעל 18,000 מינויי העלון האלקטרוני שלנו וקבל עדכונים על תכנים חדשים מהבלוג ישירות למייל שלך. למקבלי העדכונים מהבלוג, אנחנו מאפשרים גישה חינם לסדרת התכנים המופלאה בנושא “סודות האימון המדויק”.

שתף את חבריך:

תגובות

2018-03-01T12:02:51+02:00 By |אימון אישי, קורס אימון אישי, שיחות עם המניקסים|

תגובות

 1. טובה קמלמן הגיב:

  שלום לכם אורן ושוש היקרים.
  תמיד כייף לשמוע ולהקשיב לכם.
  האסימונים מתחילים ליפול ואז מוצאים את היהלומים שבנו.
  והנה השגתי בקלות ובשמחה את מחרוזת היהלומים.
  אז שוב אני מודה לכם תודה תודה לכל אחד מכם.

 2. זיוה הגיב:

  רגשתם אותי מאד , עד כדי דמעות,כיון שגם אני כל ילדותי ונעורי סבלתי מהיותי שונה , רק לאחר שנים אני נהנית משונות זו.

 3. עדי הגיב:

  שיחה שמצליחה לגעת בצורה בהירה בייחודיות של שיטת קוד התדר מבין שיטות האימון. היכולת לגלות את היהלומים שיש בנו, ללמוד לקבל אותם ולמקסם אותם ולהפסיק להילחם בהם. ולהגיע להישגים ולהצלחה מתוך זרימה וחיבור לייעוד העמוק שלנו. איזה שיטה נהדרת!!! אהבתי מאד את השיחה. יישר כוח!

 4. אפרת הגיב:

  שיחה נהדרת, אהבתי והתחברתי גם לתוכן שלה, וגם למשפחתיות 🙂

חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!