fbpx

שיחות עם המניקסים – ההבדל בין להבין בראש ולהבין בלב

image_pdfimage_print

השבוע חשבנו עליכם והחלטנו להקליט עבורכם כמה מהשיחות שלנו בבית בנושאים של התפתחות אישית.

הנה השיחה הראשונה:

אם אהבת, אנחנו מזמינים אותך לשתף את חבריך:
כן! אני רוצה לשתף את החברים


תמללנו למענכם את ההקלטה, והיא מופיעה גם כטקסט:

אורן:      מה ההבדל לדעתך בין להבין בראש ולהבין בלב?

שוש:       כפי שאני תופסת את הדברים, החיים זה לא דבר לניארי. החיים זה לא דבר הגיוני. אנשים הם לא באמת הגיוניים. הם רק מסבירים את זה בצורה הגיונית. הצורת חיים שלהם, הצורת תגובה שלהם, מה שבאמת מנהל אותם, אלה לא דברים הגיוניים. אז בזה בעיניי יש את ההבדל העיקרי. אם אנחנו חיים שהחיים הם הגיוניים, אז נוצר פער בין מה שאנחנו מרגישים לבין מה שאנחנו חושבים. כשאנחנו מרשים לעצמנו להרגיש ואנחנו נותנים לזה מקום, אז אנחנו יכולים לראות את כל המימדים גם של ההתנהגות שלנו וגם להרגיש אנשים. כאילו, אם אני אתייחס למה שאנשים אומרים לי בצורה הגיונית, אז זה נורא שטוח. אבל אם אני מבינה ואני אתן לעצמי להרגיש את הבן אדם כשהוא מדבר. לא רק מה שהוא מדבר. הוא יכול להגיד לי… את לא נותנת לי להסביר, אני מאוד כועס. אני מסתכלת עליו, אם אני אתייחס רק להיגיון אני אגיד מה לא הבנת, הסברתי הכי ברור בעולם. אבל אם אני ארגיש אותו אז אני ארגיש שיש משהו שמאוד מפריע לו, וזו הדרך שהוא יודע לבטא את זה.

אורן:      אוקיי.

שוש:       אז אני אוכל לשאול אותו את השאלות הנכונות, מהמקום הזה.

אורן:      אוקיי.

שוש:       כי אחרת אני אשאל אותו משהו שקשור להיגיון, מה לא הבנת.

אורן:      ואחד הדברים שאנחנו רואים היום שקורים הרבה, זה שיש הרבה אנשים שמבינים יותר ויותר בראש, מה שנקרא, יודעים את כל התשובות הנכונות, יודעים את כל התשובות המודעות, מכירים את כל הדפוסים, את כל הדברים שקורים, אבל איכשהו זה לא חודר להם ללב. אז מה ההבדל בין איך שהם מרגישים את זה בראש ומה הם יחוו כשהם יחוו את הכל מה שהם יודעים בלב? בעינייך? מה ההבדל? נניח, אני יודע הרבה דברים בראש ואני באופן כללי מרגיש עם זה טוב. כי אני יודע את הדברים בראש. אבל מה יהיה ההבדל בחוויה שלי בעינייך, כשכל מה שאני יודע בראש, או לפחות הרבה, יעבור ללב?

שוש:       יהפוך את הידע לחיים. כי כשזה בראש, זה עוד ספר במדף. הספר מכיל הרבה ידע, הוא נמצא על המדף. איך הוא עוזר לי בחיים? זה בדיוק אותו דבר, רק במקום מדף בספרייה, השכל זה מדף בראש. יש לנו מדפים בראש, תאים שמכילים המון אינפורמציה. אם זה לא מתחבר עם הלב, עם החמלה, עם אהבה, עם מה שאנחנו מרגישים, אז זה  נשאר בגדר ידע, שאנחנו לא יכולים לחיות אותו. כי אם אני מבינה שבני אדם זה לא דבר הגיוני, אלא בני אדם מונעים בעיקר מרגשות, שאחר-כך הם מתרגמים את זה להיגיון, אז אני אתן לעצמי להקשיב לבן אדם לא רק ברמה של השכל, אלא אני אקשיב לו מהלב. ואז התרגום של זה יהיה שמה שאני יודעת יהיה חויית חיים וישפיע על החויית קיום שלי. זה מה שאנחנו רוצים. וזה שאנחנו רוצים לדעת – לצורך מה אנחנו רוצים לדעת? כדי מה? בכלל, למה אנחנו רוצים להיות חכמים? אנחנו לא רוצים סתם להיות חכמים ואומללים… אנחנו בעצם חושבים שאם אנחנו נהיה חכמים אז יאהבו אותנו יותר, יעריכו אותנו יותר, ואז יהיה לנו יותר טוב. המטרה הסופית זה להיות באהבה, שיאהבו אותנו, שנעריך את עצמנו, נשלים עם המקום שאנחנו נמצאים בו, ונרגיש טוב. נחיה טוב. שימו לב מה אנחנו אומרים. נרגיש טוב. אנחנו לא אומרים רק נחשוב טוב. שאנחנו יכולים לחשוב טוב וכן, אני יודעת שיש היום הרבה זרמים שאומרים נחשוב טוב יהיה טוב. אבל אני אומרת, נחשוב טוב זה רק התחלה. ואנחנו איכשהו נתקענו בלחשוב טוב.

אורן:      נכון.

שוש:       אז אני יכולה להגיד לכם ששנים רבות התעמקתי לחשוב טוב וכאב לי וכאבתי ועלו לי כל מיני רגשות, וכל הזמן תרגמתי את זה לחשיבה חיובית. אבל זה לא הפך אותי מאושרת. זה הפך אותי למתורגמנית.

אורן:      מה הכוונה?

שוש:       מה זאת אומרת- זה לא קשה לי, זה מאתגר. למה שאני לא אגיד, שקשה לי ואני אמצא את מקור הקושי? אז אני באמת אוכל להתמודד עם מקור הקושי.

אורן:      נכון.

שוש:       אם אני אגיד מאתגר אז באמת אני מתעלמת מההרגשה שלי וההרגשה נותנת המון אינפורמציה ומכוונת אותנו למה מפריע לנו באמת להרגיש טוב.

אורן:      נכון.

שוש:       אז אם לא נתייחס לזה ונתרגם הכל ללחשוב טוב, אז אנחנו לא נוגעים בחומרים האמיתיים. אם יש כאב צריך להתמודד איתו. הוא לא הולך לשום מקום אם לא נתמודד איתו.

אורן:      נכון.

שוש:       וזה התמודדות רגשית ולא התמודדות שכלית.

אורן:      נכון. אני חושב שאחד הדברים שמבלבלים אנשים זה שהם מפרשים כאב וקושי כההפך מאושר. ואז צריך לחשוב חיובי אז מה שקורה שאם עולה לי כאב עולה לי קושי, אז זה יוצר אצלי דיסוננס. כי אם עולה לי כאב ועולה לי קושי ואני מפרש את זה כחוסר אושר או כההפך מאושר, אני, ואני מאמין בחשיבה חיובית אני צריך לטאטא את זה מתחת לשטיח. וזה המקור להדחקות הרגשיות. אבל כשאנחנו מבינים שכאב זה לא ההפך מאושר, אני יכול לכאוב ואני יכול להיות מאושר במקביל. אני יכול לפחד ואני יכול להיות מאושר במקביל. אני יכול שיהיה לי קשה, קושי זה חלק מהחיים. הרבה פעמים, רוב הפעמים כשאנחנו גדלים זה קשה, למה? כי הדרך שלנו לגדול זה לצאת מאזור הנוחות שלנו. ולהיות מחוץ לאזור הנוחות או להרחיב את אזור הנוחות זה אף פעם לא קל. במהות שלו זה קשה, אבל זה מקור הצמיחה. אז אני יכול לקרוא לזה מאתגר והאמת שזה גם מאתגר, אבל זה שזה מלווה בקושי לא אומר שום דבר רע. הפרשנות שלנו לקושי זה מה שמעכב אותנו. למה? כי אנחנו מפרשים קושי כמשהו רע ואז אנחנו לא יכולים להיות מאושרים. אנחנו מאושרים רק כשקל לנו. אבל מתחיל להיות קשה, אנחנו מתחילים להילחץ, אנחנו מאבדים את האושר.

שוש:       מתי קל לנו? בגלל זה אנשים לא מאושרים. כי אין כזה דבר, זה תפיסה בשכל. קל לנו. החיים הם החיים, הם לא קלים, הם לא קשים, הם החיים. וכל מה שעולה זה חלק מהחיים. אבל יש לנו תפיסה שכשיהיה קל, כשהכל יהיה פתור, כשהכל יהיה נהדר, אז נהיה מאושרים. מה לעשות וזה איכשהו לא מגיע, זה מגיע בזרזיפים כאלה של טיפות קטנות. אבל אם אנחנו מבינים שהאושר זה ללמוד מכל דבר שקורה. עולה לי שתי מתפאורות. עולה לי מטפורה אחת שכן, זה כמו אבנים שנמצאות בדרך. זה לא טוב, זה לא רע, זה אבנים. אז אם אני אתעלם מהאבנים מה יקרה לי? אני אגיד לא, אין אבנים. כי אבנים זה דבר רע. מה יקרה?

אורן:      נכון.

שוש:       אני אתקל בהם ואני אפול.

אורן:      כי אבנים.

שוש:       אני אשבור את הראש אם אני אתעלם מהם.

אורן:      אם תגידי שאבנים זה לא חשיבה חיובית.

שוש:       בדיוק. אבל אם אני אגיד אוקיי, כאן יש אבן, עכשיו השאלה מה אני עושה עם זה כדי להמשיך הלאה, כי זו המטרה שלי.

אורן:      נכון.

שוש:       אז בעצם אני אומרת יש לי כאן כאב, ועכשיו איך אני מתמודדת איתו.

אורן:      נכון.

שוש:       יש לי כאן קושי, זה בסדר קושי, זה לא דבר רע, זה חלק מהחיים. זה לא טוב, זה לא רע. זה חלק מהחיים. אנחנו צריכים להבין שהכל זה חלק מהחיים. אין חלקים שאפשר להתעלם מהם כי אז אין חיים.

אורן:      נכון.

שוש:       איפה שמתעלמים מדברים שמרגישים אין חיים. ועוד מטפורה עולה לי, של חדר כושר. של לאמן את השרירים הפנימיים שלנו ככה שהם יכולים להתמודד עם כל הדברים שעולים לנו גם כשהם לא נעימים בפרשנות שלנו, גם כשהם לא קלים בפרשנות שלנו ומי אמר שהחיים צריכים להיות קלים, ומה זה קל בכלל? החיים הם חיים והניסיון כל הזמן להפוך אותם לקל, (הפסקה בהקלטה) שלא מאפשרים לנו באמת ליהנות מכל רגע וללמוד מכל רגע. האבנים האלה ברוב המקרים זה המורים שלנו. הם מגדירים לנו מה כואב, מה גרם לכאב הזה ואיך אנחנו יכולים לצמוח מהכאב הזה. במקום ללמוד מהמורים האלה, שהם לא מתכוונים ללכת לשום מקום… אם אנחנו מתעלמים מהם הם מצטברים בתוכנו, מתחילים עוד יותר לנהל אותנו כי הם סמויים מהעין. וככל שהם יהיו יותר גלויים הם יהיו יותר… פחות ינהלו אותנו, פחות יש להם כוח. זהו, ועולה לי מתפאורה של חדר כושר.

אורן:      כן.

שוש:       מה יקרה אם ברגע הראשון שאני יושבת על המכשיר שהבנתי בשכל כמה הוא נהדר וכמה הוא יחזק לי את שרירי הבטן ואת שרירי החזה ואת שרירי העכוז ויהיה לי גוף מחוטב לתפארת מדינת ישראל, הבנתי הכל בשכל. עכשיו אני יושבת ומתחיל לי כאב. אני אומרת, סליחה, אני לא רוצה את הכאב הזה.

אורן:      את מתכוונת למה, לקושי? מה זה כאב?

שוש:       קושי וכאב. מי שעושה התעמלות שלא כמוני, יודע כמה קשה…

אורן:      את עושה התעמלות? (צוחקים…)

שוש:       אני מאוד מתקשה לעשות את זה. אז זה אחד המחסומים שאני יודעת שבנושא של אימון השרירים הפיזיים שלי זה מה שאני צריכה לעשות. למה? להתגבר על הכאב, להתגבר על הקושי הזה ורק אז יתחזקו השרירים שלי. ואותו דבר בשרירים המנטאליים. כשמופיע קושי התפקיד שלו לחזק לנו את יכולת העמידה. לחזק לנו את יכולת ההתמודדות. לחזק לנו את כוח ההתמדה. לחזק לנו את השרירים שהם הכי אחר-כך יכולים להועיל לנו בחיים. הייתה כתבה השבוע…

אורן:      כן.

שוש:       הייתה כתבה השבוע של מחקר מאוד גדול, שגילו של פרופסור שעשה מחקר ובמקרה בלי כוונה נולד לו ילד בזמן הזה, ואז הוא עשה את המחקר עם הילד, ניסה את כל מה שהוא עשה במחקר עם הגדולים יישם את זה על הילד והוא הגיע למסקנה שהיכולות הכי משמעותיות להצלחה ולאושר של הילד זה לא יכולות קוגניטיביות, זה יכולות לא קוגניטיביות. הוא ממש התחיל ליישם. והוא מסביר שם שהוא ראה שהילד רוצה לשחק שח ובכוונה הוא לא לימד אותו.

אורן:      אוקיי. אז בעצם מה שאנחנו אומרים זה שאושר, שכאב רגשי וקושי זה לא ההפך מאושר, ההפך מאושר זה כשאנחנו נלחמים בזה, בהם. כשאנחנו נלחמים במציאות. ורגשות הם חלק מהמציאות. יש לנו יכולת להשפיע עליהם, אבל אין לנו יכולת לשלוט עליהם. זה חלק מרגשות, הם לא צפויים הרבה פעמים, הם מגיעים והולכים, זה לא אומר שהרגשות צריכים לנהל אותנו, אבל זה אומר שאם אנחנו נילחם בהם לא נוכל להיות מאושרים.

שוש:       נכון.

אורן:      כי בעצם אנחנו נלחמים בעצמנו.

שוש:       נכון. להיות מאושר על פי תפיסתי, זה לחיות את הכל ולהבין שהכל זה לטובתנו הגבוהה וליהנות מכל דבר. אם זה דרך החוויה, אם זה דרך ללמוד את השיעור לזה, אם זה דרך לנקז את כל הכאבים שלנו דרך זה שאנחנו יכולים להרגיש אותם.

אורן:      אחד הדרכים לעשות את זה, זה בעצם להכיר. אנחנו באימון הקלאסי שכשהוא התחיל נהגנו להגיד שרגשות הם תוצאות של מחשבות. והאמת שזה נכון. אבל גם מחשבות. זה מעגל. גם מחשבות הם תוצאה של רגשות. בעיקר רגשות לא מעובדים. ואחד הדברים להכיר את המנגנונים הרגשיים שלנו ובכלל, את העובדה, עובדת החיים שנקראת “אני”. עובדת החיים שנקראת “אנחנו” ולחקור את המהות שלנו ולחקור את מה שאנחנו קוראים התדר של הבן אדם. שמה זה התדר של הבן אדם? זה המהות הפנימית המולדת שלנו. אנחנו אוהבים לחשוב שחופש זה להיות כל מי שאנחנו רוצים. זה להיות כל מי שאנחנו רוצים. אבל מה בעצם שיטת קוד התדר באה להגיד? שחופש זה להכיר את עצמנו ולאהוב את מי שאנחנו. ובשביל זה בדיוק חלק מהשיטת אימון הזאתי היא, היא גם כוללת את האבחון. כל תהליך של אימון מתחיל באבחון עמוק ומדויק של המהות הפנימית של הבן אדם.

שוש:       אז איך זה קשור לתוצאות ולהצלחה בחיים?

אורן:      זה קשור כי אנשים חושבים שכשהם יהיו מישהו אחר אז יהיה להם תוצאות. הם שמים את התוצאות שהם רוצים בחיים כמגדלור ואז הם מנסים לשנות את עצמם בהתאם לתוצאות שהם רוצים. למשל, אני רוצה תוצאות כמו של ביל גייטס, אז אני עכשיו אהיה כמו ביל גייטס. ובעצם במקום להכיר את המתנות שאני קיבלתי בחיי, אני אתחיל להיכנס למן מיטת סדום כזאת שנקראת “ביל גייטס”, ואני אלמד מה הוא עשה ואני אשתדל לעשות גם ואני אלמד איך הוא חשב ואני אשתדל לחשוב גם. ומה שאנחנו אומרים, שאנחנו מציעים דרך שהכיוון בה הוא הפוך. אנחנו מתחילים בלהכיר את עצמנו ואז אנחנו מכירים את המתנות שאנחנו קיבלנו. ויחד עם המתנות האלה אנחנו עובדים כדי להשיג את התוצאות.

שוש:       איזה יופי אורן. אז אני מבינה מזה שגם אם הייתי נכנסת למיטת סדום והייתי הופכת לביל גייטס, מי רוצה את זה בכלל? למה לי להיות ביל גייטס כשאני כל הדרך צריכה לסבול וגם אחר-כך לסבול עם הרבה כסף? לסבול בנוחיות.

אורן:      אבל זה בדיוק העניין, שגם תוצאות חיצוניות לא היית מצליחה להשיג. כי היית רוצה להצליח בדרך של מישהו אחר.

שוש:       נו… אז זה בכלל לא כדאי.

אורן:      בכלל לא כדאי. זה את לימדת אותי.  (צוחקים…) והדרך להגיע לתוצאות חיצוניות אופטימאליות, גם פנימיות וגם חיצוניות, היא להשתמש במתנות שאנחנו קיבלנו. כי המתנות של מישהו אחר לא יעזרו לנו. הם של מישהו אחר, הם לא מתאימות לנו.

שוש:       ואז גם נצליח וגם יהיה לנו קל, וגם בעצם נמקסם את הפוטנציאל שלנו. ונרגיש מוגשמים.

אורן:      נכון. וזה בדיוק המהות של שיטה מאוד מיוחדת שפיתחה מישהי מאוד מיוחדת… שקוראים לה שוש מניקס. אבל אני אומר את זה בצחוק, אבל זה באמת המהות של השיטה הזאת, של כל התדר האנושי. זה קודם כל להכיר את עצמנו, את המתנות הפנימיות המולדות שקיבלנו מהקדוש ברוך הוא, בשביל זה יש את אבחון קוד התדר כדי לגלות את הדברים האלה ואז האימון בעצם עוזר לנו בעצם לקחת את אותן מתנות ולהשיג איתם תוצאות בפועל ובחיים. אז תודה רבה לך, שוש מניקס העונה לכינוי “אמא”. (צוחקים…)

שוש:       תודה אורן.

אורן:      ונתראה בשיחה הבאה. ותודה לכם שהקשבתם לנו שזו הזכות הכי גדולה שאתם מעניקים לנו. היכולת להעביר הלאה את מה שיש לנו להעביר.

שוש:       תודה, ממש תודה.

אורן:      ביי.

התוכן מעניין אותך ?הצטרף עכשיו ובחינם למעל 18,000 מינויי העלון האלקטרוני שלנו וקבל עדכונים על תכנים חדשים מהבלוג ישירות למייל שלך.
למקבלי העדכונים מהבלוג, אנחנו מאפשרים גישה חינם לסדרת התכנים המופלאה בנושא “סודות האימון המדויק”.

שתף את חבריך:

תגובות

2018-03-01T12:02:52+03:00 By |קורס אימון אישי|

תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  אורן ושוש היקרים .איזה כייף לשמוע את השיחה שלכם בעיקר בין אמא לבן חשוב להיות מחובר ללב ובמיוחד לרגשות שלנו כרגיל קשה לי להתמודד עם הבעיות שלי תודה על שיתוף המרגש

 2. ארז מניקס הגיב:

  תודה אייל על השיתוף המרגש. ארז מניקס

 3. אייל הגיב:

  אני רוצה להודות שוב שפגשתי אתכם,
  אומרים שאת הזמן לא ניתן להחזיר לאחור
  אך מהיום כאשר אני מודע לקיום השיטה שלכם
  סוף סוף אני מתחיל לסנכרן את עצמי עם החיים שלי,
  ולהבין מה חוסם אותי מלהשיג את שאיפותי ומטרותי.
  ממש כייף לי להקשיב לתכנים שעלו ושעוד בדרך וכאדם
  לא תקשורתי במיוחד מאד נעימה לי התקשורת והפתיחות
  האמיתית שלכם ביינכם ואל מול קהלכם. תודה על האפשרות
  ללמוד מכם ואצלכם ולשחרר מחסומים אחרי שנים כה רבות…
  של חיפוש ותהיה. חיזקו ואימצו!

 4. שיר הגיב:

  מדהים! אנרגיה חיובית זה הדבר הכי חשוב שיש

 5. מנחם הגיב:

  פשוטנכוןואמיתי

 6. טובי הגיב:

  האשפרותטוביה אפשרות של התמלול מצוינת!!
  תודה

 7. אסתר ש. הגיב:

  רעיון נפלא !!ראיתי ומיד התחברתי . הנתינה שלכם פשוט יוצאת דופן ומעידה על רצון לקדם את אנשים שסביבכם ולהפוך אותם לנעימים ושלמים יותר עם עצמם והסובבים אותם. האפשרות שלי להקשיב לשיחה מסוג זה וברמה כזאת בשעה הנוחה לי ולקרוא במקביל את התימלול, משפרת את הפנמת הדברים והבנתם בשתי הרמות. לצערי לא השלמתי את כל השיחה, מסיבה אובייקטיבית, אבל הטיפול שלכם בהבדל שבין ההבנה השכלית וההבנה הרגשית הוא כל כך נכון ומרגש. תודה רבה לכם.

 8. בני.בנימיני הגיב:

  שיחה מעניינת מאוד.וכרגיל קשה לפעמיים להתמודד עם הבעיות הקשות שלנו.למרות שמנסים להתגבר עלהם.

 9. rachel הגיב:

  נהניתי משיחתכם. גם לדעתי חשוב להיות מחובר ללב ולמה שקרוב אליך ומדבר אליך ואולי אף נחנת בכשרון מסוים, ורק אז להתוות כיוון להתפתח בו.
  בנושא הרגשות, הייתי שמחה לשמוע מה עומד מאחורי המילים: “להכיר בכאב”, “לעבד את הכאב”…מה מעשית עושים עם הכאב. בוכים? הולכים לפסיכולוג 5 שנים? כותבים? כוונתי לכאב שטבוע לנצח כעובדה וצריך לחיות עימו.
  תודה תבורכו בנתינתכם,
  רחל.

 10. שרון בן עמי הגיב:

  שוש ואורן המקסימים,
  אהבתי מאוד את השיחה ביניכם, הרגשתי שותפה פעילה למרות שרק הקשבתי,
  השיחה היתה מאוד מעניינת , בעצם סמכתם אכמת את כל מה שאנחנו שאנחנו מדברים ולומדים כבר שנים
  אהבתי מאוד את הצחוקים במהלך השיחה,
  בקיצור אתם נפלאים תמיד הייתם ואני אוהת אתכם
  בהחלט שולחת את השיחה הזאת לחברים חשובים בחיי
  תודה לכם שרון

 11. יעל שמשי הגיב:

  שוש ואורן היקרים שלום רב,
  איזה כיף לשמוע אתכם. לגבי התוכן, אני מאד מאד מאד מזדהה, הרבה פעמים השתמשתי בהבעה של מצב שאני יכולה להיות שמחה ומאושרת למרות שקיים איזשהו כאב בחיי. היו לא מעטים שהרימו גבה. דוגמא הכי טובה מבחינתי לקושי ואושר עילאי זה הריון. קשה, לעיתים קשה מאד, שלא לדבר על הלידה, וגם גידול הילדים, אבל איזה אושר….. בנוסף, בייחוד שאני קוד 6, אני מאמינה שבכל צריך לגעת ואם יש משהו כואב, אז רק כשנוגעים בו נתן לטפל בו ואולי גם להתגבר, בלי נגיעה אין צאנס. כך שלמעשה נגיעה בכאב מאפשרת צמיחה ואפשרות לאושר גדול יותר. כרגיל אוהבת ומתחברת , יעל שמשי

 12. יהודית הגיב:

  שיחה מעניינת ונכונה מאוד.
  אחד מאבות אבותי רבי זושא מאניפולי היה אומר:
  “אם ישאלו אותי בשמים למה לא הייתי אלימלך (אחיו) – אדע מה להשיב. אבל אם ישאלו אותי למה לא הייתי זוסיא – יסתתמו טענותי”.
  תודה רבה.
  יהודית

 13. דרור שמיר הגיב:

  הי מניקסים יקר,

  השיחה מעניינת, עניינית, בגובה עיניים , מובנת , שווה לכל נפש, כנה, אישית , מכבדת , מאפשרת .. בקיצור– כל הכבוד ! תודה ועלו והצליחו 🙂
  דרור

חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!