fbpx

מתי להקשיב לצירופי מקרים ומתי לא

image_pdfimage_print

שלום לכולם!

בשנים האחרונות הלכה ונהייתה רווחת האמונה כי “אין צירופי מקרים” – כל מפגש, כל אירוע, כל תאונה וכל מקרה יש להם איזשהו מסר להעביר לנו.
אך האם זה באמת כך? האם תמיד ההקשרים שאנחנו מוצאים הם ההקשרים ה”נכונים”? האם הסיבות שאנחנו מייחסים לאירועים שמתרחשים בחיינו הן בהכרח הסיבות ה”אמיתיות” לדברים? איך נדע להבדיל בין הסיבות ההקשרים הנכונים לבין אלה השקריים?

לאחרונה הגיעה אליי מתאמנת ששיתפה אותי שמזה שנה מעורבת בקשר הרסני ומשפיל ביותר עם בחור. הבחורה היא בחורה משכילה ובמשך שנים עברה ולמדה לא מעט שיטות ולימודים רוחניים ממגוון המורים המשתייכים לזרמים המאפיינים את ההתעוררות הרוחנית של השנים האחרונות. המשותף כמעט לכל הגישות הרוחניות היא ההבנה כי קיים סדר בדברים וההתרחשויות בעולם מתרחשות בקצב ובסדר מדויקים ונכונים גם איננו רואים זאת. מכאן שכל דבר המתרחש בעולמינו מתרחש מסיבה כלשהי אחרת הוא לא היה מתרחש.

נדהמתי לראות כיצד המתאמנת מספרת לי באמונה שלמה כיצד הסימנים ביקום מראים לה שיש לה כאן איזשהו “שיעור” ללמוד מהקשר ולכן עליה להישאר בו. לא יתכן שהיא “תתעלם” מהשיעור ותפנה גב למשהו שהיקום מביא מולה ולכן עליה להישאר בקשר עד שהיא תצליח להבין או לעבור את השיעור. והפלא ופלא בעודנו מדברים אנחנו שומעים את הטלפון שלה מצלצל ונחשו מי מתקשר?

גם אני מאמין כי קיים סדר בעולם ומאחורי מה שנראה כ”צירופי מקרים” מסתתרים הבנה והגיון יותר גדולים ממה שנראה על פני השטח אך הפרשנות שאנו נותנים לאותם צירופי מקרים הרבה פעמים יכולה להיות עוד סוג של “סיפור” שאנחנו מספרים לעצמינו על מנת להישאר תקועים במקום. הרבה פעמים קשה לנו לחוות את הדיסוננס של ההסתכלות לאמת בפנים (במקרה של המתאמנת שהיא נמצאת מקשר משפיל והרסני) ולכן אנחנו משתמשים בידע הרוחני שלנו למטרות הפוכות– על מנת להישאר תקועים.

אחרי שעשיתי למתאמנת את אבחון קוד התדר האנושי היא נדהמה לראות שתוצאות האבחון מדייקות ומתארות בדיוק את המבנה הפנימי העמוק ביותר שלה. בנוסף האבחון חשף בפניה רבדים כל כך עמוקים בהוויה שלה עד שהתאפשר לה להסתכל פנימה ולראות כמה היא רחוקה מעצמה ומהתדר שלה. היא גילתה עד כמה היא ממוסכת וצובעת את המציאות שלה בסיפורים.

איך נדע מתי להקשיב לצירופי מקרים ומתי לא?

פשוט מאוד. כאשר אנחנו רחוקים מהמרכז ומהתדר לא מומלץ לנו לפעול לפי המשמעויות שאנחנו נותנים לצירופי המקרים בחיינו. כשאנחנו רחוקים מעצמינו ונמצאים בתקופות של בלבול וחוסר השלמה ואהבה עצמית (או בשפת קוד התדר האנושי- רמת קיום הישרדות) הפרשנויות שניתן לצירופי המקרים בחיינו הם לרוב יהיו מראה של המקום הנמוך שבו אנחנו נמצאים וקרוב לוודאי שישאירו אותנו במקומנו או גרוע מזה- ידרדרו את מצבנו.
כשאנחנו מחוברים לעצמינו ולתדר שלנו אנחנו הופכים ל”מסונכרנים” עם היקום ובמצב זה המשמעויות האמיתיות של נפלאות החיים יכולות לעלות ולהופיע מבין השורות של חיינו. במצב זה אנחנו יכולים גם לגלות את החדווה שבפשוט לא לדעת. הדברים מתרחשים ואיננו יודעים את כל המשמעויות שלהם וזה בסדר גמור.
שיטת קוד התדר האנושי מאפשרת לנו לדעת עד כמה אנחנו מחוברים לעצמינו אך עד שתחוו את השיטה על בשרכם שאלו את עצמיכם את השאלות הבאות על מנת לדעת עד כמה אתם מחוברים לעצמכם:

עד כמה אני בחמלה לעצמי?

עד כמה אני מרגיש שלווה בחיי?

עד כמה אני מרגיש וחווה שמה שלא יהיה- יהיה טוב?

עד כמה אני מבולבל בחיי?

באיזו מידה אני מרגיש בתוכי אהבה לעצמי ולאחרים?

עד כמה חיי נמצאים ב”בלגן”?

אם גיליתם שאינכם מחוברים לעצמכם אני ממליץ להפסיק להתעסק במשמעויות של צירופי המקרים שמתרחשים בחייכם ולהתחיל לשאוף להתקרבות פנימה- אל מחוזות החמלה, ההשלמה והביטחון האמיתי. רק משם תשתקף האמת הנכונה לכם.

ו

נ.ב
אשמח לשמוע את דעתכם על נושא “צירופי מקרים” ועל מה שכתבתי
על מנת להגיב בסטטוס של המאמר לחצו כאן
או הגיבו בתחתית המאמר.

שתף את חבריך:

תגובות

2018-03-01T12:02:53+02:00 By |קורס אימון אישי|

תגובות

 1. כרמלה הגיב:

  בע”ה

  שלום רב
  מי שמאמין שיש אלוקים בורא עולם, יודע שאין מקרים ואין צירופי מקרים. יש מצבים שהשם רוקם : ה’ רקם = אותיות מקרה (אותן אותיות בסדר שונה).

  הבעל שם טוב, מייסד החסידות, לפני כ-300 שנה, טבע מושג חדש ”השגחה פרטית”
  שמשמעותו היא : השם משגיח על כל דבר ועל כל אחד בעולם, באופן פרטי.
  אין הכוונה להשגחה במובן שמירה או במובן ביקורת, אלא במובן של מי שדואג לזמן לכל אחד ולכל דבר בעולם, את מה שנשמתו צריכה, כדי לחוות ולעבור את מה שהשם קבע לה. כלומר, מה שקורה בחיינו לא קורה סתם כך במקרה, ומאחר ואין במקרה, גם אין צירוף מקרים…

  השם זימן בהשגחה פרטית למתאמנת של אורן את הבחור שמשפיל ורומס אותה.היא איפשרה לו לנהוג בה באופן כזה (כי כנראה תבנית כזאת הוטבעה בנפשה בבית הוריה- אחד מהוריה או שניהם נהגו בה באופן מזלזל, מקניט,מקטין ומגמד, או שהיא ראתה יחס כזה משפיל מצד הורה אחד כלפי ההורה השני,או בגלגול קודם).

  והשיעור שלה היה לא להשאר במערכת יחסים חולנית ומעווותת כזו,אלא ללמוד להרגיש את ערך עצמה, לא להסכים שיתייחסו אליה כך,להרגיש שמגיע לה להיות נאהבת ומוערכת.

  מאחר והיא לא היתה רגילה לקבל יחס אוהב,מעריך, מתחשב, מפרגן,היא לא הכירה איך מרגיש יחס כזה, ולא הכירה בכך שבכלל מגיע לה יחס כזה (ולא היחס החולני המעוות) לא מצד אחרים כלפיה, וגם לא מצד עצמה כלפי עצמה !!!

  בנפש שלה לא נבנה המקום הזה ע”י חוויות חיוביות מילדותה והלאה,ולכן היא נמשכה, ומשכה אליה ,טיפוס כזה ,שגם אם רע לה איתו, זה מצב מוכר לה והיא ”יודעת” להיות בו.הנפש שלה יודעת ”איך לאכול” מצב כזה ולהסתדר ולחיות איתו.

  השיעור שלה הוא לבנות בתוכה את הבטחון,האהבה והערך העצמיים,ללמוד להכיר דפוסים נכונים ובריאים של יחסים, לדעת לזהות מן ההתחלה טיפוסים שמושכים
  לתבניות המקולקלות ו”לחתוך” קשרים כאלה מייד !!!

  השיעור שלה הוא ללמוד לעזוב את החבר המתעלל שלה, בלי צער וכאב,כי אהבה איננה כואבת !!! ואם היא כואבת, זו אינה אהבה באמת.מי שמתעלל הוא חולה המשליך את הבעיות שלו על בן זוגו, וצריך את בן זוגו לסיפוק צרכיו ולא כי הוא אוהב. אדם מתעלל הוא עצמו מסכן שכנראה התעללו בו, ואין לו שמץ של מושג מהי אהבה, איך מרגישים אהבה למישהו אחר, לעצמו,ואיך מקבלים אהבה.אהבה היא לא ברפרטואר הרגשי שלו בכלל!!!

  השיעור שלה הוא ללמוד להכיר בכך שיש לה כבוד עצמי אנושי , ולדעת לעמוד עליו,
  ואם מישהו לא מכבד, אין לה מה להיות בקירבתו !!!
  השיעור שלה הוא ללמוד לא לפחוד לעזוב אותו, לא לפחוד להעיז, לא לפחוד להגן
  על זכותה האנושית ליחס הולם, גם מאחרים וגם מעצמה לעצמה.

  השיעור שלה הוא ללמוד לא למסור את מילוי הצרכים הרגשיים שלה למישהו אחר,
  לא לצפות שאחרים יעניקו לה בטחון, אהבה ואושר. לא למסור את האחריות לחייה
  לידי מישהו אחר. כשהיא תלמד להעניק זאת לעצמה, אחרי שתרגיש שהיא בעלת ערך ושווה ומגיע לה,מעצם היותה יצור אנושי, היא תוכל ללמוד להיות במערכת יחסים
  בריאה, של נתינה וקבלה הדדיים.

  השיעור שלה הוא שלא להשאר במערכת יחסים מתעללת ולהתייסר !!!בשום אופן לא!!!

  הקדוש ברוך הוא זימן לה אותו, בהשגחה פרטית, כדי שתתגבר ותתבגר באמצעות אי- הסכמתה להיות בקשר מקולקל כזה. השיעור שלה מתחיל בלא להסכים לקבל יחס כזה.

  והבחור המתעלל? השם זימן לו בהשגחה פרטית את הבחורה הזאת דווקא כי היא שיתפה פעולה עם הבחור ע”י שאיפשרה לו להתייחס אליה בשתלטנות שמחקה אותה
  ,ולא השאירה לה זהות עצמית – כמעט. כמעט, כי עובדה שהיא הגיעה אל אורן !!!

  תמיד נדרשים שניים לטנגו. אין ריקוד טנגו של אדם עם עצמו. כשיש מתעלל,יש
  מי שמאפשר לו להתעלל בו. כשיש אישה מוכה שחוזרת כל פעם אל בן זוגה המכה,
  משוכנעת שהיא אוהבת אותו, בטוחה שמגיע לה להיות מוכה על ידו, מגינה עליו
  מפני ילדיה ומהמשטרה, ועוד מאפיינים התנהגותיים לא בריאים.
  זו אישה מסכנה שיש לה דימוי עצמי נמוך,שהתרגלה לחשוב על עצמה כאחת שלא שווה,
  שאם מרביצים לה – אביה, וכל אחד מבני הזוג שהיו לה לאורך שנות נעוריה ובבגרותה – היא משתכנעת בעצמה, שכנראה מגיע לה, ו”בולעת” את השטות שהוא
  ”מאכיל” אותה, שהיא זאת שגורמת לו להתרגז ולהרביץ לה!!!

  הנפש שלנו מאוד עדינה ורגישה, ואם היא מוזנת ומטופחת נכון כבר מזמן העוברות
  ברחם האם,ואח”כ גם בשנים הבאות, אז זו נפש מאוזנת שלא מוכנה לסבול ולשאת יחס לא הולם כמתואר למעלה. אך כשהנפש פגועה, ולא זוכה מילדות לסיפוק צרכיה
  בכל גיל וגיל עם ההתפתחות של הילד,כשהאדם בוגר, הוא צריך להיות ההורה של הנפש שלו, ולהעניק לה, לעצמו, מה שהחסירה, כדי שיוכל לחיות חיי רגש שלימים, מאוזנים, בריאים. לשם כך נדרשת עזרה כדוגמת הסיוע של אורן ושוש באימון המקסים שהם יודעים לתת.

  אדם מלמד את זולתו איך להתנהג איתו. כיצד? ע”י שמקבל סוג התנהגות כלשהו
  או דוחה אותה. כבר ילדים קטנים, ממש תינוקות עדיין,”יודעים”, מרגישים מה
  מותר ומה אסור ועם מי מותר ועם מי אסור, לעשות משהו. מי שמגיב למעשה לא רצוי בסמכותיות חד משמעית, מלמד את הילד שאין חוכמות, אסור זה אסור. אך מי שמחייך אליו, ואומר לו ”אסור, חמודי, בסדר?!” הילד קולט שיש פה איזו רכות גמישה וכדאי לנסות לעשות את ה”אסור” הזה…

  אם תינוקות יודעים לחוש זאת ולהבחין בזה, על אחת כמה וכמה אנשים בוגרים,
  יודעים בקרביים שלהם, עם מי אפשר, ועם מי אי אפשר ,להתנהג באופן מסויים. כי
  הזולת משדר בהתנהגות ובדיבור ”איפה הוא עומד” מבחינת הסכמתו , או אי הסכמתו,ליחס כזה.
  לכן נאמר שאדם מלמד את הזולת איך להתנהג איתו…

 2. Tsipy הגיב:

  המאמר בהחלט היה מעניין ויאפשר לי להבין שלא להתעסק בצירוף מיקרים במקרה שלי עלי לעבוד על התחברות לאני שלי .

  המון תודה .

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  בס’ד
  א) אהבתי את מה שכתבת,
  ב)סלדתי מהמילה ‘ממזר’ בהקשר שאינו שי’יך כלל לענין(ממזר נולד לאשה נשואה מגבר שאינו בעלה, ושני’הם נכרתים מפסיפס החי’ים, והילד אסור לבוא בקהל וכו’ וכו’) ופלא גדול איך אדם שמשכיל להבחין בדקויות ברגישות והקשבה לזולת כמוך, יקירי, נותן למונח כזה להיות מודפס על פרסומיו!תגיד ‘שובב’, ‘מפתיע’, תמצא מה שיביע אותך מבלי לחצות את גבול הטעם הטוב.
  ג)אין לי פיסבוק, ומבקשת לקבל דרך האימיל את התכנים מהפיסבוק. תודה! בידידות רבה, הראל טל-תרצה

 4. גלעד הגיב:

  שאלות טובות עלו כאן, שכדאי לשאול את עצמנו כל הזמן.
  המוח שלנו הוא מכונת פרשנויות בלתי נלאית. כיצד מבחינים בין מציאות לפרשנות? לא ברור בכלל.
  והנה עוד על צירופי מקרים ופרשנויות. מה דעתכם, סתם צירוף מקרים או אירוע בעל משמעות? אתם מוזמנים לענות על סקר קצרצר בעניין:
  http://wp.me/p1K6uX-6f

  והנה קצת על חלומות נבואיים.
  נבואה? פרשנות בדיעבד? צירופי מקרים? מה אתם אומרים?
  http://wp.me/p1K6uX-2x

 5. pini .r הגיב:

  אורן שלום
  כמטפל ברפואה אלטרנטיבית ,ופסיכוטרפיה הוליסטית ,אני מחזק את דבריך ,אכן
  כל מילה בסלע,כל עוד לא נקבל את עצמנו כמו שאנחנו, לא נוכל לקבל אחרים ולאהוב אותם….רובנו נשלטים ע”י האגו, אנחנו מאוד אוהבים את אזור הנוחות שלנו, ובגלל זה השינוי הוא כל כך קשה
  לסיכום
  מה שאתה עושה לאחרים ,אתה עושה בשבילך.
  את מה שאתה בוחר לעצמך תן לאחר
  אם אתה בוחר לשגשג , גרום לאחר לשגשג

  עשה את כל אלה בכנות לא מפני שאתה מחפש רווח אישי, אלא מפני שאתה באמת רוצה
  שלאחר יהיה את זה, וכל הדברים שתיתן יבואו אליך

  יישר כוח ,וכל טוב

 6. יוסף הגיב:

  צרופי מקרים. אכן אין מקריות בכל דבר שקורה לנו אבל האם אנו מסוגלים לדעת מה זה אומר לנו? אכן כשאנו המצב לא מודע, לא נפרש נכון את צרופי המקרים ואפילו נפרש אותם לא לטובתנו. יש בכולנו משהו פנימי מדוייק “שיודע” את האמת בכל מצב, אנו קוראים לו אינטואיציה. אם קוד התדר האנושי יודע לגלות לנו איך האינטואיציה שלנו עובדת ואיך להיות מודע לה, נוכל לעקוף את “הדעת” ולפעול נכון בכל עת. ואם אותה אישה נמצאת במערכת יחסים לא מתאימה לה, אז היא תלמד איך להתמודד אתה נכון, להתחזק ולא לברוח ובאורח פלא, גם הצד השני יתאים עצמו או ילך.

 7. רבקה הגיב:

  אורן שלום,
  נהניתי מהמאמר. אכן עלינו להזהר מהפרשנויות שאנו נותנים לדברים. אינני יודעת אם אני מספיק מחוברת לעצמי, אך מה שברור לי הוא , שכאשר אני מחוברת לבורא – עולם, אזי אני חשה בשלווה, חמלה, אהבה ואמונה בטוב.
  שנה טובה!

 8. נחמה הגיב:

  שלום רב, המאמר חשוב מאוד. אנשים , ובתוכם גם אנשי מקצוע, נוטים “לאמת” את תקעיויותיהם ב”צרופי המקרים”. אני מסכימה מאוד עם דברי בתיה אברהם, ואכן הדברים נאמרו כבר ע”י חז”ל כדבריה. תודה על שליחת המאמר.
  חודש טוב ומבורך, נחמה.

 9. יוכי הגיב:

  שלום רב.
  אכן אורן, צדקת. לפעמים אנחנו לוקחים מצבים של תקיעות בחיים ועוטפים אותם בכל מיני מילים ומשמעויות רוחניות מחבקות ומנחמות. צריך הרבה אומץ ושכל ישר לדעת מתי אכן יש להשלים עם מצב ולראות בו הזדמנות לצמוח מבחינה רוחנית ומתי זה מלכוד עצמי מאמלל. גרמת לי לאי נוחות- ועל כך, תבורך.

 10. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  מאמר מאיר עיניים אורן, כל הכבוד
  בהמשך לכך כאשר אנו נמצאים ברמת קיום הישרדות כדי לחיות בשלום עם המצבים אנו לוקחים מילים רוחניות והופכים זאת לסיפור מתוחכם, עכשיו נשאר במצב כי זה לא סתם “יש לנו מה ללמוד”, עכשיו נהיה תקועים בשם הרוחניות. ואת השיעור האמיתי שיש ללמוד לא באמת נלמד, כן חברה אכן יש מה ללמוד לכבד ולאהוב את עצמנו, במקורות נאמר ואהבת לרעך כמוך, אם אין כבוד ואהבה למי שאנחנו זה בדיוק מה שנמשוך. השיעור המרכזי לפעול מתוך המרכז שלנו, להקשיב למה יש לתדר שלנו לומר לנו, לא להסכים להיות עם אף אחד שלא עושה זאת. לא להתבלבל ולקרוא לתקיעות בשמות רוחניים, זאת לא רוחניות זה סיפור טוב עם מעטפת רוחנית שימו לב כל זמן שלא נלמד פרק חשוב זה, יחזרו וישנו המצבים ויהיו ריטואלים של יחסים לא מכבדים באצטלה של אהבה.

חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!