fbpx

המפתח להרגשת אהבה בחייך

image_pdfimage_print

  

אם אהבת, אנו מזמינים אותך לשתף את חבריך:

כן! אני רוצה לשתף את החברים

 

תמללנו למענכם את ההקלטה, והיא מופיעה גם כטקסט כתוב:

 

 

אורן:      שלום אמא שוש.

שוש:       שלום בני אורן.

אורן:      שלום לכם המאזינים והמנויים של המניקסים. ושלום לכל קהילת “קוד התדר האנושי”. אז היום אנחנו הולכים לדבר על משהו זניח ושולי שלא מדברים עליו כמעט ולא כותבים עליו כמעט ולא שרים עליו כמעט, דבר שולי שנקרא “אהבה”. 

שוש:       אה… אהבה. וואו.

אורן:      נכון. אז מה זאת אהבה?

שוש:       מה זאת אהבה? באמת שאלה גדולה. אני יכולה להגיד רק מה זאת אהבה בשבילי. אהבה בשבילי זה שהלב שלי פתוח, שיש לי חמלה, שזו אומר חוסר שיפוט וקבלת הבן אדם מעבר למעשים שלו ולדעות שלו והיכולת להיות בחוויית האהבה בלי שאני תלויה בגורמי חוץ שאוהבים אותי או לא אוהבים אותי. זה היום בשבילי אהבה. ואני קוראת לזה הוויית האהבה. ואני חייבת לציין שזה לא תמיד היה ככה.

אורן:      באמת? איך זה היה?

שוש:       שנים רבות, אני הייתי כעלה נידף. אם לא הייתי חווה מסביבי אהבה, זאת אומרת, אם לא היו אוהבים אותי, רוחי היתה נופלת ברמות שאי אפשר בכלל לתאר. אני פשוט לא הייתי מסוגלת לתפקד. פשוט הייתי תלויה לגמרי בערוץ הזה שנקרא “שיאהבו אותי”. והייתי מוכנה לעשות כל דבר כדי שיאהבו אותי. כמעט כל דבר. כמעט, לא היה הרבה דברים, רק דברים שהם לא מוסריים היו עוצרים בעדי. מעבר לזה, הייתי מוכנה לעשות כמעט כל דבר. העיקר שיאהבו אותי. כי הצורך הזה להרגיש נאהבת ולהרגיש את האהבה בליבי היה כל כך חזק, כל כך עז וכל כל מעפיל על כל דבר, שהייתי מוכנה לעשות כל דבר בשביל זה. ואני רוצה לקשור את זה, אני רוצה לקשור את זה, ב”קוד התדר האנושי” לכל אדם יש מהות פנימית שאנחנו קוראים לה “תדר”, ולכל תדר יש קוד רגשי. והקוד הרגשי שלי הוא אהבה. כך שאני בדיעבד בשלבים יותר מאוחרים הבנתי למה כל כך היה חשוב לי כל הזמן לייצר מסביבי סביבה של אנשים שאוהבים אותי.   

אורן:      אז מה זה קוד רגשי?

שוש:       אז מה זה קוד רגשי? אורן?

אורן:      קוד רגשי, אמא, זה בעצם הרגש הבסיסי שמופיע אצלנו כשאנחנו במיטבנו וזה הרגש הבסיסי שאנחנו צריכים להרגיש על מנת להיות במיטבנו. זאת אומרת שלכל אחד יש איזשהו רגש אישי, אצל כל אחד זה משתנה, שכשהוא מרגיש את הרגש הזה רמת התדר שלו עולה, רמת האנרגיה שלו עולה ובעצם הוא יכול לתפקד במלואו, גם פנימית וגם חיצונית. יש שלושה קודים רגשיים בשיטת קוד התדר האנושי: שמחה אהבה ושלווה. זה בעצם אחד הדברים שאנחנו מאבחנים באבחון “קוד התדר האנושי”. מה זה אבחון “קוד התדר האנושי”? זה האבחון שפותח את תהליך האימון בשיטת “קוד התדר האנושי”. זה בעצם אבחון שמאפשר לנו לקבל מפה של הפנימיות של הבן אדם, ואחרי שיש לנו את המפה אנחנו יכולים להתאים את הכלים של האימון למהות הפנימית של המתאמן ולא רק איך להתאים את המתאמן לכלים של האימון. אז אם אני אחזור טיפה לאהבה, בעצם מה שאת אומרת…

שוש:       אני רוצה רגע להרחיב את הנושא של הקודים הרגשיים, כי הקוד הרגשי הוא בעצם הרגש שכשהנשמה שוהה בו היא מרגישה הכי טוב. ואז כל התפקודים שלה עולים. לא רק זה, הקוד הרגשי הוא שער לשאר הרגשות. כי הרבה אומרים טוב, תשמעי, כולם צריכים אהבה. אז כן, כולם צריכים אהבה, אבל מי שהקוד הרגשי שלו זה אהבה, אם לא יהיה לו אהבה הוא לא יוכל להרגיש לא שמחה ולא שלווה, אלה הקודים הרגשיים, אהבה שמחה ושלווה. מי שהקוד הרגשי שלו שלווה למשל, זה  אורן, לאורן יש קוד רגשי שלווה, הוא לא יוכל להרגיש לא שמחה ולא אהבה אם לא תהיה לו קודם כל שלווה. זאת אומרת, הקוד הרגשי הוא שער לשאר הרגשות.

אורן:      זאת אומרת שאחד המפתחות להרגשת אהבה בחיינו זה ידיעת הקוד הרגשי שלי. כי אם אני אחפש להרגיש אהבה בחיי אבל אני לא ארגיש שהקוד הרגשי שלי הוא שלווה ואדע ליצור גם בפנים וגם בחוץ את התנאים המתאימים, אני יהיה לי קשה מאוד להרגיש אהבה.

שוש:       נכון, והרבה פעמים זה יופיע כשאוהבים אותך, אז למה אתה לא מרגיש אהבה? כי התנאי ההכרחי זה שהוא ירגיש שלווה. אז זה מאוד חשוב, ההבנה הזאת היא מאוד חשובה ליכולת שלנו להיות במקום טוב רגשית.

אורן:      בנוסף לזה, הרבה אנשים חושבים שהם חווים אהבה, אבל בעצם מה שהם חווים זה שאוהבים ומעריכים אותם. רוב האנשים שמסוגלים להרגיש את חווית האהבה, כאשר הם מקבלים איזשהו שיקוף שאוהבים אותם, או שיקוף שהם שווים, או שיקוף שמעריכים אותם. וזה אהבה שמגיעה עם מה שאנחנו קוראים לו רמת קיום הישרדות. זה מה שרוב האנשים מכירים. כשאנחנו מדברים על אהבה אנחנו מדברים על חוויית האהבה שהיא לא קשורה לפידבקים שאנחנו מקבלים מבחוץ. את רוצה אולי להרחיב על זה?

שוש:       כן. אני, כאילו אז אני שואלת, אני שואלת את עצמי אז מה רע באהבה הזו? שהיא תלויה שיאהבו אותנו מבחוץ, אז אין בזה שום דבר רע. דבר נפלא. אבל יש לזה קצת עקב אכילס קטן. שאנחנו הופכים להיות תלויים בדבר, אנחנו הופכים להיות תלויים במה שמרגישים אלינו או לא מרגישים אלינו. וזה דבר שאני לא יודעת אם אתם רוצים, אבל אני תמיד שאפתי להרגיש את זה באופן קבוע, גם בנוסף הקוד הרגשי שלי הוא אהבה ובכלל, אני אוהבת להרגיש אהבה בתוכי, אהבה זה התדר הכי גבוה שיש ביקום, וכשמרגישים אהבה בתוכנו אז כל התפקודים שלנו באופן אוטומטי עולים. אז אני מדבר על אהבה שנקראת “הוויית האהבה”.

              “הוויית אהבה” זו אהבה שהמקור שלה הוא פנימי, לא חיצוני. אני יכולה להיות בסביבה שלא בדיוק יאהבו אותי, אבל הוויית האהבה שלי תהיה גבוהה. אני ארגיש אהובה. זה לא תלוי באף אחד, זה תלוי רק בחוויה שיש בתוכי. אז אני יודעת שלפני שיצרתי את זה בתוכי זה היה נשמע לי תיאוריה מאוד יפה, קלישאה עוד יותר יפה, אבל אתם יודעים שקלישאה זה כל דבר שאנחנו לא מצליחים להיות בו. כשהתחלתי לעבוד על זה והתחלתי להרגיש את זה, פשוט היה לי קשה לתאר את זה לאנשים. זה חווה לי כקסם. כאילו, איך זה להרגיש כל הזמן אהבה בלי קשר לסביבה שלי. עכשיו, הקסם הוא שברגע שאני נמצא בחוויית האהבה, אתם יודעים מה אני הופכת להיות? מגנט, פשוט מגנט לאהבה. אנשים פשוט בכל מקום כל הזמן נותנים לי אהבה והם לא יודעים למה. אז אורן, איך יוצרים את זה? אני יצרתי את זה בתוך עצמי ולימדתי אותך את התורה. אז עכשיו תספר כי אתה יצרת את זה יותר סמוך לעכשיו. אתה זוכר את התהליכים.  

אורן:      וואו, זה ממש בוחן פתע. לפני שאני אגיד איך יוצרים את זה, אני יעשה סיכום של מה שאמרנו עד עכשיו. יש בעצם שני סוגים של חווית האהבה. הסוג הראשון הוא חויית האהבה שקשורה לשיקוף חיצוני לזה שאוהבים אותנו. ואז אנחנו מרגישים מלאים ואנחנו יכולים להקרין אהבה בחזרה. הבעייתיות של הסוג הזה של אהבה זה שהיא תלוי בדברים חיצוניים, זאת אומרת שהוא לא בשליטתנו, והוא בעצם הופך אותנו לסוג של Junkies סוג של מכורים לאישורים חיצוניים ולפידבק חיצוני שאוהבים אותנו. אנחנו הופכים להיות תלויים, הופכים להיות סוג של נרקומנים של אהבה חיצונית וזה אף פעם לא ממלא אותנו. הסוג השני של אהבה הוא אהבה – הוויית האהבה. היא אהבה שלא קשורה באישורים חיצוניים שאנחנו מקבלים, אלא מה שמצית אותה זו בחירה להיות באהבה. ולכן אנחנו בוחרים להיות באהבה בלי קשר למה אנחנו נקבל בחזרה. שזה נקרא הוויה של אהבה. אני משווה את זה לשמש. האם כשהשמש זורחת היא אומרת, היא שואלת מי אוהב אותי ואז אליו היא מקרינה את האור שלה? לא. היא קמה בבוקר והיא מתחילה לזרוח והיא מתחילה לשדר אהבה ולשדר אור לכל הקיום ולכל מה שנמצא בסביבה. וזה בדיוק מקור אהבה פנימי, יש מושג בקוד התדר שאנחנו קוראים לו “גוף האהבה” ובאמצעים מסויימים אנחנו לומדים איך להגדיל את גוף האהבה. אז בואו נראה איך אנחנו יכולים בעצם להתחבר להוויה של אהבה. אז דבר ראשון הוא למלא את הבורות הפנימיים של חוסר האהבה שאנחנו מרגישים בתוכנו. לכל אחד מאיתנו יש שלושה כפתורי הפעלה רגשיים של הלא אהוב, לא שווה, לא מוערך וברגע שאנחנו לומדים לאהוב את עצמנו אז אנחנו מפסיקים בעצם להיות מכורים לאישורים של אהבה מבחוץ. ואיך אנחנו עושים את זה? לכל אחד מאיתנו יש איזשהו משפט פנימי שאומר כשאני אהיה א’ ב’ ג’ איקס, אז אני אוכל לאהוב את עצמי.

שוש:       אז אני אהיה ראוי לאהבה.

אורן:      אז אני אהיה ראוי לאהבה ואז אני אפתח את השערים של האהבה לעצמי, אז אני אוכל להיות במנוחה שלמה ולאהוב את עצמי. כשאני אהיה יותר רזה אז אני אוהב את עצמי. כשאני אסיים את התואר ותהיה לי הכנסה יציבה אז אני אוכל להעריך ולאהוב את עצמי. כשיהיו לי הרבה מתאמנים אז אני אוכל לאהוב ולהעריך את עצמי כמו שאני. כל אחד, וזה בעצם אחד הדברים שאנחנו עושים בתהליך האימון, אנחנו מנפים את האיקס הזה, את ה- כשאני אהיה איקס, אני אוכל לאהוב את עצמי. אז כל אחד…

שוש:       רשימת התנאים.

אורן:      רשימת התנאים, העבודה היא: כל אחד צריך לשאול את עצמו- מה אני מרגיש שאם יהיה לי אני אוכל לאהוב את עצמי. לזהות את הדבר הזה ולא להאמין לזה. זאת אומרת לא לראות את זה באמת כתנאי לאהבה עצמית שלנו. להתחיל לאהוב את עצמנו בדיוק באותו מקום. השלב הבא היא לתרגל בחירה באהבה. זאת אומרת, יש מישהו שמרגיז אותי, האם אני שומר לו טינה או האם אני בוחר לתרגל הוויה של אהבה. כשאנחנו מתרגלים הוויה של אהבה האנשים הראשונים שזוכים מזה זה לא הסובבים אותנו, זה אנחנו. כי אנחנו הגדלנו את גוף האהבה שלנו. זאת אומרת לבחור להיות באהבה. למשל אני מגיע למקום שאני לא מכיר בו אף אחד, דבר ראשון שרובנו עושים זה קופאים במקום. למה? מחכים לראות אם יקבלו אותנו או יאהבו אותנו. זה בדיוק המקום שבו יש לנו הזדמנות לתרגל הוויה של אהבה. במקום להיות בסימן שאלה של מי מעריך אותי, מי אוהב אותי ומי חושב שאני שווה, ואז גם לנסות להוכיח את זה, אני עסוק בדבר אחד, איך אני יכול לשדר אהבה לסובבים אותי. וזה ככה שני כלים ראשוניים ומאוד בסיסיים של איך אנחנו מגדילים את גוף האהבה ואיך אנחנו מתחברים להוויה של אהבה. אז לסיכום אני מאחל לכולנו…  

שוש:       אני רוצה רק לשתף אתכם ומתפאורה שתמיד היתה רצה לי בראש. כל העולם עומד על הגדר ומחכה שמישהו יקפוץ למגרש ויזמין אותם ויגיד להם שהוא אוהב אותם כדי שהם יוכלו לקפוץ למגרש. תארו לעצמכם, אז מי לוקח את כל הקופה? זה שמחכה, עומד על הגדר ומחכה שיזמינו אותו למגרש, או זה שהוא קופץ ראשון למגרש ומתחיל לתת אהבה לכולם וכולם מתחילים לקפוץ לתוך המגרש ולתת לו בחזרה אהבה? אז הוויה של אהבה זה אלה שבכל מקום שהם נמצאים הם קופצים ראשונים למגרש, מתחילים לתת אהבה, להזמין אנשים לרקוד איתם. אז תודה רבה. 

אורן:      משהו נוסף שאני רוצה להוסיף- היום הרבה אנשים התחילו לדבר על אחדות. וזה טוב מאוד שזה ככה. וחשוב להבין שאהבה זה ההיבט הרגשי של אחדות. לא יכולה להיות אחדות אם אין מסה של אנשים שמתרגלים הוויה של אהבה. לכל דבר בעולם יש היבט חיצוני והיבט פנימי והיבט רגשי. ההיבט הרגשי של תודעה של אחדות זה הוויה של אהבה. זה משהו רגשי שעלינו לתרגל. אז אני מאחל לכולנו שאנחנו נחווה אהבה שתיצור אחדות בעם שלנו ובעולם בכלל. ותודה שהקשבתם לנו ותודה לך אמא.

שוש:       יש אהבה. ביי חבר’ה. אוהבת אתכם.

אורן:      שיהיה כל טוב ונתראה בשיחה הבאה עם המניקסים. ועוד דבר חשוב, אני רוצה לבקש מכם להגיב. מה אתם חושבים על אהבה? מה אתם חושבים על אחדות? ומה השיחה הזאת עשתה לכם?

שוש:       איך אתם  מתרגלים את זה ומה קורה לכם בעקבות זה.

אורן:      בתחתית הדף הזה יש מקום להגיב ונשמח מאוד אם תשתפו את השיחה הזאת על מנת להפיץ אהבה ואחדות בעולם, ותגיבו כדי שנדע ונחווה גם את האהבה שלכם בחזרה. אז להתראות.

שוש:       ביי.

אורן:      שבוע הבא אנחנו הולכים לדבר על כסף. מה זה כסף, איך משיגים אותו, מהי הכוונה הפנימית שקשורה לכסף ולמה הנושא הזה כל כך טעון.
אז נתראה שבוע הבא, או בפעם הבאה. להתראות!

 

 

 

התוכן מעניין אותך ?הצטרף עכשיו ובחינם למעל 18,000 מינויי העלון האלקטרוני שלנו וקבל עדכונים על תכנים חדשים מהבלוג ישירות למייל שלך. למקבלי העדכונים מהבלוג, אנחנו מאפשרים גישה חינם לסדרת התכנים המופלאה בנושא “סודות האימון המדויק”.

שתף את חבריך:

תגובות

2018-03-01T12:02:51+03:00 By |קורס אימון אישי|

תגובות

 1. אפרת הגיב:

  אני מאד אוהבת את סדרת הדיאלוגים בינכם. אני חוזרת אליהם שוב ושוב מאחר והם קצרים וממוקדים בנושא ספציפי אחד. תודה רבה על כל הכילים שאתם מלמדים ומפיצים, אני מאד מעריכה את זה.

 2. דליה הגיב:

  אהבתי מאוד. ובמשך שנים הייתי במקום הזה אבל הרבה ניצלו את זה לטובתם ופגעו בי ובכל מי שבכה תמכו למרות שגם אני הייתי זקוקה להרבה תמיכה ולא ראו עליי רק בגלל שהרעפתי המון אהבה על כולם(מי שבאמת הכיר אותי לב דבקה משפחה וידע מה אני עוברת לא הבין מאיפה אני מוציאה את כל האהבה הזאת)לאומת זאת היום מאד קשה לי לישם את זה שוב לצערי

 3. טובה הגיב:

  אהבתי.!!!
  אנסה להתאמן על זה השבוע.

 4. ניצה הגיב:

  למניקסים שלום!
  אני מאזינה בשקיקה להרצאות שלכם. נפתחים אצלי ערוצים שהיו רדומים או עמומים. אני דוחה כל פעם את פתיחת ההרצאה לתנאים בהם אני פנוייה מטרדות היום השונות ואז בשלווה אני נכנסת לממלכה הקסומה שלכם. הפעם מתחוור לי כי ככל הנראה גם אני צריכה שלווה כדי לקלוט ולשדר אהבה במישור האישי. במסגרות אחרות זה מתפרץ בכל תנאי עם הילדים, עם הנכדים, בעבודה הטיפולית בה אני עוסקת. מברכת על הכלים המגיעים עד אלי הביתה. ומצפה לבאות

 5. איל רון הגיב:

  הכל טוב ונכון ויפה ובכל זאת כמה הסתייגויות:
  1. אם לא היינו צריכים כלום מזולתינו ורק היינו בנתינה אז היינו אלוהים ולא בני אדם. אז נכון שכדאי למצוא כמה שיותר את המעיין הפנימי ולטפח אותו אבל כל זמן שאנחנו בני אדם תמיד נצטרך גם אהבה מבחוץ
  2. אז כדאי בכל זאת לבחור את הסביבה שלך. ואז כדאי לשים לב לא רק אם מישהו נותן לך אהבה. אולי מישהו נשען עליך ושואב ממך מעבר למה שאתה יכול לתת? אולי מישהו מעברי אליך חוסר כבוד, זלזול, פחד? כדאי להתרחק ממצבים כאלו ובכל מקרה כדאי לדעת את הגבולות שלך נכון להיום.

 6. רחלי ביטון הגיב:

  מאד יפה היה התאור ויחד עם זה ההפרדה בין אהבה לבין אהבה כי למען האמת זה המנוע של היקום בין אם אנחנו מודים בזה או לא זה כח עצום כי כשאין אהבה אז שנאה וזה החורבן גם בית המקדש נחרב בגלל שנאת חינם כי לא היה מי שיפיץ את התדר החשוב כל כך ישר כח

 7. nbjo הגיב:

  כל כך נכון וכל כך אמיתי הןצר הרוחני הזה שנקרא אהבה.תודה!

 8. ספיר הגיב:

  חן,חן לכם על המיילים המאלפים!!!
  אכן, בכתובים נאמר: “האהבה התלויה בדבר, בטל דבר בטלה אהבה”.
  אך, בכל אופן, כאשר אדם אוהב בכל ליבו אפילו את בנו או אהובו, ואין משוב של אהבה, זה לא יכול להמשך לעד. גם המצבר הכי חזק שקיים אם לא יטעינו אותו הוא לא יעבוד לעד.

 9. יפה גלברד הגיב:

  אהבתי מאד את הדיאלוג ביניכם ויותר מכל השכלתי מימנו.יישר כוח !!!!
  (תיקון שגיאת כתיב -המילה מטאפורה צריכה להכתב כך )

חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!