fbpx

מהו הסוג החדש של המוטיבציה?

image_pdfimage_printאם אהבת, אנו מזמינים אותך לשתף את חבריך:

כן! אני רוצה לשתף את החברים

 

תמללנו למענכם את ההקלטה, והיא מופיעה גם כטקסט כתוב:

 

 

אורן:      שלום אמא שוש.

שוש:       שלום בני היקר אורן.  

אורן:      אז הרבה זמן לא עשינו שיחות עם המניקסים, אני שמח לחזור למסורת שלנו, ושלום לכם קהל מנויי הרשימה של המניקסים.

שוש:       שלום חברים שלי.

אורן:      אז היום אנחנו הולכים לדבר על שני סוגים של מוטיבציה. ובעצם זה אולי אחד הדברים שהכי משפיעים על החיים של אנשים. כי היום אנחנו רואים תופעה שמתפשטת כמו בערה, של אנשים חסרי מוטיבציה. קמים בבוקר – ויש קושי לקום מהמיטה. יש קושי לעשות דברים. יש הרבה חלומות, אבל מעט מוטיבציה לקיים אותם.

שוש:       אני חושבת שיש משני הסוגים. יש כאלה שיש להם מוטיבציה מטורפת והם רצים אחרי המטרות שלהם, אבל הם רצים אחרי המטרות כאילו קפאם השד. ואם הריצה הזו לא מצליחה אז הם ממש לא במצב טוב. ומצד שני באמת, יש הרבה מאוד אנשים וזה הולך ומתרחב המעגלים האלה, שאין להם מוטיבציה ויש להם הרבה מטרות ולא ברור להם למה אין את הדחף הזה שהריץ אותם קודם, והם פשוט לא בא להם יותר לרוץ. אז מה המקור של זה לפי דעתך?

אורן:      אני חושב שאנחנו נמצאים היום באיזושהי תקופת מעבר ואנחנו הולכים לדבר על למה, למה יש את הנפילה הזאת של המוטיבציה, שבעצם מה שאנחנו אומרים שהנפילה הזאת של המוטיבציה היא גשר, גשר בין המצב הישן לבין מצב חדש, אבל אנשים עדיין לא יודעים מהו המצב החדש ועוד לא יודעים איך להגיע למצב החדש.

שוש:       הם עוד לא יודעים לפעול מתוך המצב החדש. המוטיבציה הקודמת כבר לא מפעילה אותם והמוטיבציה החדשה היא עדיין לא ברורה מספיק, לא בהירה מספיק, ועדיין לא יוצרת, לא ברורה ברמה שהיא יכולה ליצור מוטיבציה.

אורן:      אוקיי, אז בואי נתחיל בלדבר על המוטיבציה הרגילה, שאנחנו מכירים. אצל רוב האנשים מה לדעתך הדבר שמניע אותם לפעולה, מניע אותם לעשות, מניע אותם לכבוש, מניע אותם לעלות על הרים.

שוש:       אז זהו, שהחלומות של רוב האנשים שיש להם מוטיבציה מאוד חזקה הם בעצם נובעים מהחסר, כל מה שחסר להם, זה מה שמניע אותם לפעולה. מתוך חוויה מאוד חזקה שהסביבה מאוד מעודדת את החוויה הזו, שכשהם ישיגו את החוסרים האלה, את הדברים שחסרים להם, אז הם יהיו שלמים. אז הם יהיו מאושרים. אז הם יחיו בחוויה שאליה הם שואפים והם יהיו מאושרים. והדרייב הזה, אנחנו קוראים לזה ב”קוד התדר האנושי”, רמת קיום הישרדות. 

אורן:      אוקיי.

שוש:       בעצם הם חיים כל הזמן את מה שחסר להם, והחלומות שלהם מתמקדים במה שיש להכריז על היום חסר.

אורן:      אז בואי ניקח דוגמא, למשל מישהי שהיא נניח מטפלת או מאמנת, והיא רוצה שיהיו לך מתאמנים. אז בואי נניח שיש לה את סוג המוטיבציה הזה. אז מה בעצם מתחולל בתוכה?

שוש:       היא רואה מאמנים שיש להם כן מתאמנים, והיא רואה את עצמה כלא מסוגלת בגלל שהיא לא מסוגלת להשיג מתאמנים, היא רואה שמאמנים אחרים לוקחים כסף על האימונים שלהם, והם מרגישים שהם לא מצליחים לקחת כסף, והם מרגישים שהם לא מספיק, אותה מאמנת או מאמן מרגישים שהם לא מספיק, לא מספיק טובים, לא מספיק מסוגלים, לא מספיק מאמנים טובים. ומה שהם חולמים זה שיהיה להם את הדרייב להשיג את המתאמנים. אבל, מה שמריץ בדרך כלל את אלה שיש להם הרבה מתאמנים, זה כסף. וזה כל מיני מטרות חומריות שהם רוצים להשיג בעזרת הכסף וכשזה משמש דרייב מספיק אז זה יכול להניע אותם לפעולה ולהניע אותם להגיע לדברים שהם רוצים, לקהל מתאמנים גדול. עכשיו, אותם אלה שלא מצליחים להשיג מתאמנים, הדרייב הזה לא מספיק חזק בשבילהם. לא רק שהוא לא מספיק חזק ולהשיג הרבה כסף לא מדבר אליהם, אלא גם אם זה מדבר אליהם זה הרבה פעמים לא מתחבר אליהם למקצוע האימון או למקצוע הטיפול.

אורן:      כן, אני חייב להגיד שלפעמים הדרייב זה כסף, לפעמים הדרייב הוא הערכה, לפעמים הדרייב הוא מעמד.

שוש:       נכון.

אורן:      לפעמים הדרייב הוא להרגיש חשוב, להרגיש מסוגל לחיות עם עצמי שאני מצליח.

שוש:       נכון, משמעותי, להרגיש חשוב, להרגיש משמעותי. בעצם הדרייב הוא כל מה שהאימון של האחר יכול לתת לי.

אורן:      זאת אומרת שהמוטיבציה מהסוג הראשון זה בעצם מילוי צרכים רגשיים של עצמנו, שמהם הצרכים הרגשיים?

שוש:       הרגשיים או הכספיים.

אורן:      נכון, אבל גם הכספיים בסופו של דבר נותן לי איזשהו מילוי רגשי.

שוש:       נכון.

אורן:      ומי שעוקב אחרינו, כבר מכיר את שלושת הכפתורים האלה, שלושת הצרכים שזה אהוב, שווה ומוערך. ובעצם המוטיבציה מהסוג הראשון היא זאת המאפשרת לנו שנעשה דברים ונביא את התוצאות, נרגיש עם עצמנו שאנחנו ראויים לאהבה, נרגיש עם עצמנו שאנחנו שווים בעולם הזה, נרגיש עם עצמנו שאנחנו ראויים להערכה. וזה סוג המוטיבציה הראשון. עכשיו, לא צריך לזלזל בסוג המוטיבציה הזה.  

שוש:       בכלל לא.

אורן:      כי כל העולם כיום סובב סביב המוטיבציה הזאת. כל הרצון של האנשים לכבוש, כל הרצון של האנשים להשיג, כל הרצון של האנשים להיות ענקיים ולהיות גדולים ושהשם שלהם יפואר, מגיע מהצורך הפנימי הזה. זאת אומרת שיש לו הרבה כח בעולם, אבל הכח הזה הוא כח צורני. מה הכוונה? יש לו יכולת לשנות את הצורה החיצונית של המציאות. אבל ברגע שאדם משיג את הדברים כשזה מקור המוטיבציה שלו…

שוש:       זה לא ממלא אותו.

אורן:      או שזה ממלא אותו, אבל לזמן קצר. ומה שהוא מרגיש אחר כך זה בעצם יותר ריק. אם הוא הרגיש שהוא שווה כי הוא הצליח להשיג מלא מתאמנים נניח או הצליח להשיג את המיליון הראשון שלו עד גיל שלושים, אז בעצם הוא מרגיש שווה לזמן מסוים. ואז אותו צורך רגשי חוזר עוד פעם. ואחרי המיליון הראשון הוא כבר לא מרגיש כל כך שווה, למה? כי הוא התרגל לזה. ועכשיו הוא מסתכל על מי? על אנשים שיותר עשירים ממנו. ואותו דבר אנשים נניח שיש להם הרבה מתאמנים. אז עכשיו יש להם הרבה מתאמנים וזה לא מספיק, למה? כי המאמן שהיה איתם בקורס גם יש לו הרבה מתאמנים וגם הוא הוציא ספר. 

שוש:       נכון. וגם הוא לוקח על כל אימון המון כסף.

אורן:      נכון.

שוש:       אז כל הזמן יש מן ריצה אחרי יותר. והמקור של זה, זה שבעצם שלושת הכפתורים שדיברנו עליהם – ראוי, שווה, אהוב, שווה ומוערך, בעצם תלוי בדברים חיצוניים. תלוי בזה שבחוץ יתמלאו תנאים מסוימים, ואז אנחנו מרגישים ראויים, שווים, מוערכים, אהובים. עכשיו, זה מחזיק לזמן מאוד קצר. למה? כי זה חיצוני. בעצם לא בנינו את הערך העצמי, את האהבה העצמית, את השווה בתוכנו. ולכן, המוטיבציה הזו כל הזמן הולכת וגוברת בהתאם לחלל הפנימי שהוא ממשיך להיות והוא אפילו גודל, כי כל פעם אנחנו צריכים להשיג יותר כדי להרגיש שווה. זה קצת כמו סמים. אם בהתחלה מספיק מנות קטנות של הצלחה, ואז אנחנו מרגישים וואו, אנחנו שווים, אנחנו מתרגלים. ואז המנות האלה כבר לא נחשבות בעינינו, ואז אנחנו צריכים יותר, משהו יותר ממה שעשינו עד עכשיו כדי להרגיש שווים. וכל הזמן ביחס שווה זה הולך וגודל. ככל שההצלחה שלנו גודלת, הצורך שלנו להצליח גם הוא גודל.

אורן:      נכון.

שוש:       והוא מפסיק לאט לאט לספק את החוויה הזו של “אני שווה”. כי בעצם העבודה נעשתה כלפי חוץ ולא כלפי פנים.

אורן:      נכון. וזה אגב המקור של כל החולאים בחברה שלנו ובאנושות בכלל. הצורך, החור השחור הרגשי שקיים בבני אדם שגורם להם לצרוך יותר, שגורם להם לרצות להשתלט יותר וזה מה שאנחנו רואים. הפלנטה שלנו כבר לא יכולה להכיל את החור הרגשי שקיים במרבית האנושות.

שוש:       נכון. אני רוצה רגע לציין משהו שמאוד מבלבל הרבה מאוד מטפלים והרבה מאוד מאמנים, ופעמים רבות זה מציב אותם בפני בעיה. כי אם בן אדם הולך לתחום העסקים והוא משיג דברים שהמטרה המפורשת שלהם זה כסף, אז אין בלבול, הם יודעים שהם רוצים להשיג כסף, וכסף בשבילהם שווה, שווה ערך ל”אני שווה”. והדברים ברורים. אז אין בעיה והדברים ברורים. אבל אצל מטפלים ואצל מאמנים השיח הפנימי זה אני רוצה לתת, אני רוצה לעשות טוב לשני. אני רוצה לעזור. ולא תמיד יש קישור שבעצם ה”רוצה לעזור” הזה, בצורה עקיפה, מתחבר לעצמנו. אם אני יעזור לו אז אני אהיה שווה. שזה לא שונה, אם זה בא מהמקום הזה, זה לא שונה מאשר אני, אם אני יעשה כסף אני אהיה שווה. זה בא מאותו מקור רק זה לובש תחפושת של “אני רוצה לעזור לו”. 

אורן:      זאת אומרת שאם המטבע בעסקים זה כסף, המטבע שמאפשר להרגיש שווה עם עצמי, אז המטבע בתחום האימון והטיפול זה אם אני עוזר לאנשים אז אני שווה.

שוש:       בדיוק.

אורן:      עכשיו, צריך כנות מאוד גדולה כדי להודות בזה. אז זה הסוג הראשון של המוטיבציה. זה בעצם פעולות של מה שמניע אותם זה הרצון להרגיש אהובים, שווים ומוערכים, שזה מוטיבציה מאוד מאוד חזקה, היא מוטיבציה שאנחנו קוראים לה “מוטיבציה מרמת קיום הישרדות” ואנחנו יודעים שהישרדות זה אחד הדברים, אולי הדבר הכי חזק בעולם שלנו.   

שוש:       נכון. הישרדות תמיד מנצחת, כי המקור של הישרדות זה לשרוד. ומה שחשוב בעולם שלנו זה קודם כל לשרוד, לכן הישרדות היא לא בחירה. היא ברירת מחדל, שכל הרמות היותר גבוהות לא נמצאות בקיום מספיק עוצמתי, הרמת קיום האוטומטית היא הישרדות.

אורן:      אוקיי. מהי, מהו הסוג השני של המוטיבציה?

שוש:       הסוג השני של המוטיבציה זה, אנחנו מתפתחים ואנחנו לומדים מודעות ואנחנו לומדים לחיות מתוך תודעה יותר גבוהה, ואז אנחנו בעצם לומדים למלא את הצרכים האלה בתוך עצמנו. אז אני כבר מרגישה שווה, אם יהיה לי הרבה מטופלים או קצת מטופלים, אז אני מרגישה גם מוערכת וגם אהובה, בלי קשר למספר מתאמנים שיהיה לי. ואז עכשיו אני קמה בבוקר ואין לי שום מוטיבציה שמריצה אותי להשיג, לכאורה, אין לי הרבה מוטיבציה לרוץ ולהשיג, לעשות את כל הפועלות שנדרשות, כדי להשיג הרבה מתאמנים. כי אני כבר שווה. לא חשוב אם יש לי מתאמן אחד או עשרים מתאמנים ביום. אני כבר שווה, אני כבר מסופקת, אני כבר מרגישה על גג העולם, אני מרגישה נפלא בתוכי, אז עכשיו אין לי מוטיבציה, כי המוטיבציה האוטומטית ששם לא צריך להשקיע, כבר היא לא קיימת כל כך עבורי. אז מה אני יעשה ומה בעצם מתחולל בתוכנו במצבים האלה?

אורן:      אוקיי, ואז מה המוטיבציה מהסוג השני?

שוש:       אני רוצה רק להסביר, שכשאנחנו מגיעים הרבה פעמים למקומות האלה, ומניסיוני, הרבה מאוד אנשים שהיתה לי זכות ללוות אותם בדרך הזו והם הגיעו לרמה שאנחנו קוראים “רמת קיום תודעה”, שזה היכולת באמת לראות את הדברים, להרגיש את הדברים, אבל שהדברים החיצוניים לא מנהלים אותנו, ואז אחת התלונות המאוד רציניות היתה, אני מרגיש מצוין אבל אין לי מוטיבציה. אין לי בעצם כוח מניע להניע את עצמי להגשים את החלומות הבאים שלי. אני רוצה עכשיו שכל העולם ירגיש אהוב, בלי תנאים חיצוניים. אני עכשיו רוצה שיהיה אחדות. אני עכשיו רוצה שאנשים יאהבו ויהיו טובים אחד לשני. אבל אני חי, יצרתי לי סביבה שבאמת חיה ככה, בדרך כלל, ואין לי מוטיבציה. אני קם בבוקר ומה שבא לי זה להיות בקרב הסביבה שמרגישה טובה.    

אורן:      זאת אומרת שמה שאת אומרת זה שבעצם הרבה מחוסר המוטיבציה שאנחנו רואים, מהתופעה הזאת של חוסר המוטיבציה, נובעת מהבשלות של הבן אדם לעבור מהסוג הישן של המוטיבציה לסוג החדש של המוטיבציה.

שוש:       נכון.

אורן:      לעבור את זה, שחוסר המוטיבציה הוא בעצם הגשר שמניע את הבן אדם לחפש מקור חדש של מוטיבציה.

שוש:       נכון מאוד, אורן.

אורן:      אוקיי, אז זה כבר מבט חדש על חוסר המוטיבציה שהרבה אנשים חווים, מכיוון שאנחנו נכנסים לתקופה שבה המוטיבציה מהסוג הישן היא כבר לא תהיה רלוונטית, ומעבר לזה היא כבר לא תאפשר לנו…

שוש:       מילוי.

אורן:      מילוי או לפחות אשליה של מילוי, האשליה הזאת הולכת להתפוגג.

שוש:       נכון.

אורן:      ובעצם הסוג החדש של המוטיבציה זה מוטיבציה שהיא השאיפה וההתחברות למשהו שהוא גבוה ממני. בעצם לטובה שהיא מעבר לטובתי האישית ומעבר לבורות הרגשיים שקיימים בתוכי.

שוש:       אני רוצה אולי להציג את זה בצורה קצת שונה. לא מעבר לטובתי האישית, אלא פתאום נוצר סנכרון בין טובתי האישית ובין טובת הציבור. טובתי האישית הופכת להיות שלכולם יהיה טוב. אני פתאום חיה ברמת קיום תודעה, ואז אני חיה את זה, לא כרעיון שאם אני חיה בסביבה של אנשים שלהם לא טוב, אז גם לי לא יהיה טוב. לא יכול להיות לי טוב. אני באמת לא חווה טוב אם אני רואה שיש סבל מסביבי. ולכן טובתי הגבוהה היא מסתנכרנת עם טובת הציבור היותר רחבה. וזה המקום, הסנכרון הזה בעצם מניע, יכול ליצור לנו מוטיבציה חדשה, שהמקור שלה היא השליחות הגבוהה שלנו. כל אדם בעולם הזה הוא בא לעשות משהו. אני לא יודעת, כל אחד יבדוק עם עצמו האם הוא חושב שאנחנו באים לעולם הזה כדי לשרוד, כדי לעשות כסף, כדי לעשות את כל הדברים שכולם רצים אחרי הזנב שלהם. אני שאלתי את עצמי את השאלה הזו והשאלה, התשובה שעלתה לי זה, שאני בטוח, באתי לכאן לעשות משהו שהוא הייעוד שלי, שהוא השליחות שלי, ושזה משהו יותר גבוה מאשר רק התועלת האישית שלי והנכסים האישיים שלי. וברגע שהבנתי את זה, אז בעזרת אבחון “קוד התדר האנושי” שהוא חושף את המהות והוא חושף את השליחות הגבוהה של הבן אדם, הבנתי מה השליחות שלי בעולם. עכשיו, שימו לב, יש כאן משהו מאוד טריקי ומצד שני מאוד נפלא. אני אתן לך דוגמא על “מנהיגות חדשה” זה תדר מספר 11, ואני אגיד כמה מילים על התדר הזה, שהתדר הזה, המהות שלו זה לתת ערך. אז לכאורה, זה השליחות הגבוהה שלי. אז איך, אז מה קרה בשליחות הגבוהה שלי כשהייתי במצב של הישרדות? אז כשהייתי במצב הישרדות אז השליחות הגבוהה שלי התחפשה. איך היא התחפשה? שאני הייתי חייבת לתת ערך. אם לא הייתי נותנת ערך, זאת אומרת, מה זאת אומרת הייתי חייבת לתת ערך? הייתי נותנת עצות והייתי מאוד נעלבת אם לא היו מקבלים את העצות שלי. למה? כי אם לא היו מקבלים את העצות שלי הייתי מרגישה שאני לא מספיק שווה. אם אל היה מספיק מתאמנים שבאים לקבל את האימונים שלי, אז חוויתי שאני לא נותנת ערך. משמע – אני לא שווה.

אורן:      ואני חייב לציין שהתדר שלך נקרא “מנהיגות חדשה” והמהות שלו זה נתינת ערך לזולת.

            אז אני רוצה לסכם מה שאמרנו עד עכשיו. יש שני סוגים של מוטיבציה בעולם: מוטיבציה שהמקור  שלה זה רמת קיום הישרדות, שהמקור שלה הוא בעצם הוא בורות רגשיים פנימיים, של לא אהוב, לא שווה, לא מוערך. ואז אנחנו נהיה מוכנים להפוך את העולם על מנת להשיג תוצאות חיצוניות שיוכיחו לנו שאנחנו ראויים לאהבה, ראויים לקיום בעולם הזה. זה הסוג הראשון.

            הסוג השני הוא מוטיבציה שמגיעה אחרי שהצרכים הרגשיים שלנו מסופקים, אחרי שאנחנו יודעים בצורה פנימית להרגיש אהובים, להרגיש שווים, להרגיש מוערכים, בלי קשר לתוצאות חיצוניות. כשאנחנו ממלאים את הבורות האלה בעצם אנחנו מתפנים. אבל בשלב המעבר, כשהבורות האלה מתמלאים, עד שאנחנו מתחברים לסוג המוטיבציה החדש, נוצר בעצם איזשהו גשר של חוסר מוטיבציה. בעצם מה שהפעיל אותנו בעבר כבר לא מפעיל אותנו, אבל אין לנו אחיזה במוטיבציה העתידית. ומהי המוטיבציה העתידית? המקור של המוטיבציה העתידית היא סנכרון בין טובתי לבין טובת כלל האנושות. לזה אנחנו קוראים טובתי הגבוהה. בעצם המוטיבציה העתידית היא מוטיבציה שקשורה לטובתי הגבוהה ואחד הדברים שאנחנו מלמדים ב”קוד התדר האנושי” היא שטובתי הגבוהה היא תמיד קשורה בטובתו הגבוהה של הזולת. ויש בעצם סנכרון בין השניים. ולכן מה שמניע אותי זה רצון להיטיב. רצון לעשות טוב. כי אני יודע שיש קשר ומרגיש שיש קשר בין שני הדברים. אז איך בעצם שיטת “קוד התדר האנושי” נותנת מענה לזה? האימון בשיטת “קוד התדר האנושי” הוא מתחיל באבחון עמוק ומדויק של המהות הפנימית של הבן אדם. מה שהחשיפה של המהות הזאת בעצם מאפשרת זה את שני החלקים האלה. היא מאפשרת הכרה של הפילטר המרכזי דרכו אני רואה וחווה את העולם, ובעצם מאפשרת לי לאהוב את המהות שלי, ועל ידי כך למלא את הבורות של ה”לא אהוב, לא שווה, לא מוערך”. מצד שני, לכל מהות יש גם ייעוד בעולם הזה ומאפשרת לי להתחבר למוטיבציה מהסוג החדש. אז זה על רגל אחת שני סוגי המוטיבציה. אני רוצה להגיד לך תודה, אמא.    

שוש:       תודה אורן.

אורן:      ואני רוצה להגיד לכם תודה שהייתם איתנו ותמשיכו לעקוב אחרינו בשיחה הבאה עם המניקסים.

שוש:       אני רוצה להודות לכם על הזכות שאתם מאפשרים לנו, מקשיבים לדיאלוגים שלנו, לסיעור מוחות שלנו ולחילופי אינפורמציה הגבוהים, מאפשרים לנו להיות צינור אליכם להקשבה לכל הדברים האלה. 

אורן:      ולכל מי שמרגיש שהמוטיבציה שלו ירודה, אני רוצה להגיד לכם שזה רק מראה שהנשמה שלכם והנפש שלכם מוכנים לרמה הבאה. אל ייאוש. עכשיו המטרה שלכם ושל כולנו היא להשיג אחיזה במוטיבציה מהסוג החדש. ואי אפשר לעשות את זה אם לא עוברים בגשר הזה, שהגשר הזה הוא בעצם עזיבה מרצון או שלא מרצון של המוטיבציה הישנה, וחיפוש אחיזה ועוגן במוטיבציה החדשה. אז אנחנו אוהבים אתכם מאוד, תמשיכו להיות איתנו.

שוש:       שיהיה לכם שבוע, לכם ולכולנו, שבוע נפלא.

אורן:      ביי.

שוש:       ביי.

אורן:      ועוד דבר ששכחתי, בבקשה בבקשה בבקשה, אנא הגיבו לנו. אנחנו רוצים לשמוע מה אתם חושבים, מה אתם, מה השיחה הזאת עשתה לכם על מנת שנוכל ללמוד ולהשתפר, וגם קצת להרגיש אתכם. ועוד בקשה קטנה אישית, אנא שתפו את השיחה הזאת. השיחות האלה יש להם משמעות גדולה בשינוי התודעה, בשינוי ובהתחברות של האנשים של החברה שלנו ושל האנשים שאנחנו אוהבים כדי להיטיב איתם. אז אנא שתפו את השיחה הזאת לאנשים שאתם אוהבים. אז להתראות.

    בשבוע הבא אנחנו נדבר על אהבה, מה זאת אהבה, ומהם שני סוגי האהבה. 

 

 

התוכן מעניין אותך ?

הצטרף עכשיו ובחינם למעל 18,000 מינויי העלון האלקטרוני שלנו וקבל עדכונים על תכנים חדשים מהבלוג ישירות למייל שלך.

למקבלי העדכונים מהבלוג, אנחנו מאפשרים גישה חינם לסדרת התכנים המופלאה בנושא “סודות האימון המדויק”.

 

שתף את חבריך:

תגובות

2018-03-01T12:02:50+02:00 By |קורס אימון אישי|

תגובות

 1. מיכל ברטל הגיב:

  מעניין מאוד !! כתבתם בצורה בהירה, מתחברת וממקדת…

 2. טלי הגיב:

  תודה מענין ביותר. ומבהיר מעט את החוויה האישית של הגשר אותו אתם מגדירים מהעבר לעתיד
  בידיעה שמהותי אובחנה כלחישת הלב, מהו אותו ייעוד או מהות הפנימית שדרכה אני חווה את העולם ודרכה מביאה את אותו ערך לסביבתי כדי באמת להיות ולחיות בהלימה תודה טלי

 3. עדן הגיב:

  היי שוש ואורן מזל שיש אתכם אתם ממש מכניסים בהירות לחיי וקולכם חודר בעדינות מתחת לכל השכבות.. בהרגשה כאילו אתם מדברים אליי ועליי זה בדיוק מה שאני חווה בזמן האחרון סוג של לא מתרגשת מכלום אין מוטיבציה יש הכל אבל לא מסופקת ממש ריקנות שמסרבת לעבור. ועכשיו שאתם מדברים על זה אני מבינה שאני לא לבד ולא ממש השתגעתי זה משהו שקיים וזה בסדר .. אני ממש מודה לכם חזרתי לנשום…:))) ממתינה בסבלנות לפוסטים הבאים. עדן

 4. טובה הגיב:

  הרעיונות שהעליתם כאן מאוד מאוד יהודיים. רעיונות כאלה נמצאים גם בקבלה.
  זו עבודה קשה לזהות את האגו שלנו , וזו עבודה קשה עוד יותר, לפעול ממקום אחר.

 5. אייל הגיב:

  שלום.
  כרגיל אתם נהדרים.והנושאים שלכם נוגעים לכולנו.
  לא הצלחתי להבין לעומק את המוטיבציה החדשה ואיך להגיע אליהה… אשמח לקבל הסבר נוסף בבקשה 🙂

 6. רוני הגיב:

  מקסים ומושקע וכל הכבוד
  באמת מעניין
  תמשיכו להצליח
  רוני

 7. עדי לוי צ'ולקמן הגיב:

  אהבתי מאד את השיחה שלכם על המוטיבציה החדשה. זה עושה בהירות. ונותן שלווה וחמלה לעצמנו. אני מזהה את המקומות שבהם אני עדין פועלת מתוך המוטיבציה הישנה בתחום עיסוקי העיקרי, ועכשיו מבינה מדוע למרות שהקבוצות שאני עושה מאד מצליחות – זה לא מצליח ממש למלא אותי, ויש עדין עייפות לקראת הכנת המפגש הבא… וקושי… וחוסר מוטיבציה. מה שמחבר אותי מחדש בכל פעם זה כשאני אומרת לעצמי – תודה על הזכות שיש לי להשפיע ולעזור לאנשים להרחיב את הדעת ולהתקדם למקום יותר גבוה וטוב בחיים שלהם. כשאני נזכרת במוטיבציה הזו – אז אני זורמת יותר ומתגברת על הבורות העצובים שבנשמה האישית שלי… אז תודה גדולה לכם שוש ואורן יקרים על עוד פיסת בהירות ועל פרשנות חדשה מלאת חמלה והבנה. תודה על האור שאתם מפיצים ללא הפסק ועל הכוח שאתם נותנים. אוהבת אתכם מאד! עדי

 8. פלורה הגיב:

  שלום למניקסים!
  ההרצאה על מוטיבציה היא מאד מענינית אך היא כוללנית מדי ובכל זאת מיציתם את התוכן ישר כח אושר ואהבה כה לחי!!!!!

 9. בני הגיב:

  השיחה הזאת נטע בי זרע חדש, נתתם לי כוחות חדשים לקום בבוקר ולהמשיך בחיוך ענק ושמחה פנימית שאני בכיוון הנכון.
  אז ממש ממש תודה.
  אתם מחיים אותי משיחה לשיחה.

 10. ג'ולי הגיב:

  תאמינו לי זה בא לי בדיוק בזמן השיחה הזאת
  כי עשיתי אותה עם עצמי בראש וחשבתי איך השתנה בי הצורך ליצור מוטיבציה להשיג ולהגשים הרי אני מגשימה סידרתית מין שקט זרימה טובה יש לי כבר הכול מברכת על זה
  מדהים זה נתן לי מין תחושה של שלווה כזאת שהבנתי מאיפה אני פועלת ושזה מדהים הקפיצות והשינויים שעשיתי בשנים האחרונות
  יש מין שקט כזה מין הרגשה שיש לי כבר כל מה שאני באמת צריכה אין מרדף מטורף לצמוח להיות כמו …פעם חשבתי שכשיהיה לי עסק גדול מלא חדרים מטפלים המון הצלחות כסף ארגיש שהגשמתי עשיתי כסף ואז מה … היום אני במקום שיש לי את האפשרות אבל אני מעדיפה להנות. לאזן !! קצת מטפלת קצת מבלה עם הבן שלי ועם בעלי קצת לומדת נחה אין לרוץ אין מה להספיק הכול ממש זורם בקלות
  זה נתן לי עוד חיזוק
  תודה אוהבת אתכם

 11. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  אתם עשר!
  איך קלעתם כרגע בנקודה הרגישה שלי, אני בזמן האחרון, ממש חסרת מוטיבציה משבע, אך לא ירדתי לסוף דעתכם איך ומה ניתן לעשות בנידון.

חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!