fbpx

אוף! למה קשה לי לבקש כסף???

image_pdfimage_printאם אהבת, אנו מזמינים אותך לשתף את חבריך:

כן! אני רוצה לשתף את החברים

 

תמללנו למענכם את ההקלטה, והיא מופיעה גם כטקסט כתוב:

אורן:      שלום אמא שוש.

שוש:       שלום בני אורן.

אורן:      היום אנחנו, שלום לכם המאזינים וחברי קהילת “קוד התדר האנושי”. היום אנחנו הולכים לדבר…

שוש:       הי חברה.

אורן:      היום אנחנו הולכים לדבר על כסף.

שוש:       וואו…. כסף. איזה דבר רציני זה כסף.

אורן:      דבר רציני ומאוד מאוד טעון.

שוש:       חבל על הזמן, טעון עד כדי כובד, כובד אימים.

אורן:      אגב, את זוכרת שנתתי לך את המאתיים שקלים, אז את לא החזרת לי.

שוש:       לא נורא.

אורן:      טוב, אני סולח לך, בגלל שזה נושא טעון- אז צריך להיזהר…

שוש:       אז זהו, שבשבילי הוא לא טעון.

אורן:      באמת?

שוש:       אז אין לי שום בעיה איתו, לא איתו ולא איתך.

אורן:      ומה זה כסף בשבילך?

שוש:       כסף בשבילי זה משהו שמשרת אותי. שאני יכולה ליצור בעזרתו, לרכוש בעזרתו דברים שיש לי צורך, והוא אפילו קצת מובן מאליו. זה נשמע מוזר, אבל יש לי חוויה שזה טבעי שיש לי כסף וזה טבעי שיהיה לי כסף, וזה טבעי שכל מה שאני צריכה תמיד יהיה לי. זה החוויה שלי. אני יודעת שזה נשמע דמיוני להרבה אנשים.

אורן:      חשוב לי לציין שזה לא שאת באה ממשפחה עשירה.

שוש:       לא, וגם לא תמיד היה, גם את זה אני חייבת לציין. שנים רבות חייתי בחוויה שאילו רק היה לי כסף בכמות בלתי מוגבלת, שזו בעצם הבעיה העיקרית של החיים שלי. שאין לי מספיק כסף. אבל אני חייבת לציין גם שזה לא היה לאורך זמן.

אורן:      אוקיי. אז אחת הסיבות שכסף הוא נושא כל כך טעון, הוא כי יש מספר נושאים ותחומים בחיים שלנו שבאופן מיידי הם בעצם קשורים להישרדות שלנו. כל נושא שהוא קשור באופן הכרחי להישרדות שלנו הוא נושא טעון. וכסף הוא אחד הדברים האלה. יש עוד כמה תחומים. למשל טריטוריה. זה דבר שהוא יוצר, שהוא קשור להישרדות שלנו. ולא סתם אנחנו רואים כל כך הרבה מריבות בין שכנים והדבר הזה של שכנות הוא כל כך טעון. נושא נוסף שקשור להישרדות שלנו זה המשפחה. לא סתם הנושא של משפחה הוא נושא כל כך טעון. אנחנו רואים כל כך הרבה מריבות וכל כך הרבה, כל כך הרבה קרעים, ולא סתם הוא הנושא הכי טעון. למה? כי כל נושא בעולם שהוא קשור בקשר ישיר להישרדות של האדם הוא יוצר בלבול מאוד גדול והוא יוצר מטען מאוד גדול שמתלווה לנושא הזה. ואז פתאום עולה לי הנושא של ירושות. למה הדבר הזה כל כך טעון? כי הוא גם קשור לכסף שזה נושא הישרדותי וזה גם קשור למשפחה שזה גם נושא שקשור להישרדות שלנו. אז שניהם ביחד בכלל, ירושות, זה הדבר אולי הכי טעון שיש בעולם.

שוש:       אני רוצה רק להוסיף, כל דבר שקשור בקשר ישיר להישרדות או נתפס ככזה שקשור להישרדות. זאת אומרת, הרבה פעמים היות וחווית אהבה מאוד קשורה להישרדות, כל דבר שקשור לנאהבות יכול להיתפס כמשהו הישרדותי.

אורן:      אוקיי. זאת אומרת שיש שני דרכים שבהן אפשר לתפוס כסף. הדרך הראשונה זה הדרך ההישרדותית. מה הכוונה? הדרך הכי בסיסית זה שכסף, אם לא יהיה לי כסף אני לא אחיה, שזה דבר שאפשר להבין, כי המטרה של כסף זה בעצם לאפשר לנו את הצרכים הבסיסיים שמאפשרים לנו קיום. זאת אומרת, אוכל, שתיה, מקום מגורים. אבל זה לא הרמה שרוב החברה המערבית נמצאת בה. רוב החברה המערבית נמצאת במצב שבו לצרכים הבסיסיים ביותר יש לנו את הכסף. אבל הנושא הזה עדיין טעון. למה? כי גם אם יש לנו מספיק כסף כדי לספק את הצרכים הבסיסיים שלנו, יש משמעות נוספת שאנחנו מייחסים לכסף וזה ערך. אנחנו מייחסים את הכסף שלנו לערך שלנו. אנחנו עושים השוואה בין הכסף שיש לנו לערך שיש לנו. ואז הנושא הזה הופך להיות עוד יותר טעון. זאת אומרת, שאם אני בן אדם שיודע לייצר כסף, מה זה אומר עלי? האם זה אומר עלי שאני שווה יותר? האם זה אומר עלי שאני ראוי ליותר אהבה? אצל רוב האנשים הדבר הזה נתפס בדיוק בצורה הזאת.

שוש:       נכון. ואנשים, כדי להרגיש אהובים ושווים, הם מרגישים שהם צריכים הרבה כסף. הם מרגישים שאם הם לא מצליחים להשיג הרבה כסף, אז הם לא שווים והם לא ראויים. ולכן המרדף והמירוץ אחרי הכסף וכל מה שאנחנו שמים על הכסף זה בעצם הצורך שלנו והרצון שלנו להרגיש שווים, להרגיש שמעריכים אותנו ולהרגיש אהובים. אז פתאום לכסף יש משימה מאוד גדולה, לגרום לנו להרגיש שווים, בעלי ערך ואהובים. אז זה הופך להיות למשהו הישרדותי גם כשהוא לא הישרדותי. גם כשיש לי בית וגם כשיש לי מה לאכול וגם כשיש לי את כל הצרכים הפיזיים הבסיסיים, זה הופך להיות חלק מההישרדות שלי. כי להיות אהוב ולהיות בעל משמעות זה משהו הישרדותי לבני אדם.

אורן:      ואני אתן דוגמא. אם פעם משפחה של חמש נפשות היתה יכולה להסתפק בבית עם שניים שלושה חדרים, אז היום זה כבר לא מספיק. למה? כי אם תהיה לי משפחה של חמש נפשות ואני אחיה בבית של שלושה חדרים והילדים שלי יצטרכו לחלוק חדר, מה אני ארגיש עם עצמי?

שוש:       ביזיון רציני.

אורן:      נכון. אני ארגיש, על אף שהצרכים הבסיסיים שלי ממומשים בעצם ומתקיימים, אני ארגיש שאני לא הצלחתי בחיים, אני ארגיש שאני מאמלל את הילדים שלי, התחילו להיות סטנדרטים שהם לא קשורים לצרכים שלנו, אלא הם קשורים לדברים שהם מעל לצרכים שלנו והם בעצם מגדירים את הערך שלנו. אז מה קורה כשאנחנו מצמידים את הערך שלנו לכסף? שני דברים קורים. הדבר הראשון שאנחנו הופכים להיות עבדים לכסף ואז כל הדברים נדחקים הצידה. המשפחה נדחקת הצידה, הזמן עם הילדים והאישה נדחקים הצידה.

שוש:       הזמן עם עצמנו.

אורן:      הזמן עם עצמנו.

שוש:       עם התחביבים שלנו, עם הדברים שאנחנו אוהבים לעשות.

אורן:      זה נדחק הצידה. אנחנו עצמנו נדחקים הצידה. ועבור אותם מותרות שאנחנו רוצים שיאשרו לנו להרגיש אהובים ושווים, אנחנו מוכנים לשים בצד את המהות שלנו ולעסוק בדברים שהם לגמרי מנוגדים למהות שלנו. זה התופעה הראשונה. אני קורא לזה…

שוש:       אנחנו מוכנים לסבול בשביל לעשות כסף כדי להרגיש שווים ומוערכים. תחשבו על זה. זה פשוט, אין לי אפילו מילים להגדיר כמה שזה לא סביר ולא הגיוני ועד כמה כולנו חיים את זה כדבר הגיוני.

אורן:      עכשיו, ברגע שאנחנו מאמינים בדבר הזה שהערך שלנו תלוי באמצעים החיצוניים שאנחנו משיגים, שהם תלויים בכסף, ככה אנחנו מתחילים לשפוט ולראות את העולם. מתחילים להסתכל על אנשים, להגיד זה יש לו, זה אין לו, זה יכול לעשות, זה לא יכול לעשות, זה יש לו תואר שני אז הוא יכול להשיג כזאת משרה, ההוא במשרה ניהולית וההוא לא, אנחנו מתחילים לראות ולשפוט את עצמנו ואת העולם דרך חור המנעול הזה. הדבר השני שקורה כשאנחנו מצמידים את הערך שלנו לכסף זה בדיוק ההפך. אם באפשרות הראשונה יש השתדלות יתר להשיג את הכסף ואנחנו שמים כל דבר בצד, באפשרות הזאת יש שיתוק. אנחנו הופכים להיות משותקים. ואנחנו מתחילים לא להיות מסוגלים לעשות דברים. למה? כי בעצם מה שעוד על הכף זה לא רק האם אני אצליח בסוף הפעולה הזאת להשיג את הכסף או לא, אלא האם אני אצליח להיות שווה או לא. ובעצם מה שקורה זה חרדה. איפה אנחנו רואים את זה ? למשל באנשים שרכשו איזשהו מקצוע, אבל הם לא מצליחים לעסוק בזה והם לא יודעים למה. יש להם איזושהי מניעה רגשית. הם צריכים לשווק את עצמם, הם צריכים לעשות משהו, הם צריכים להציע את השירותים שלהם לאנשים, אבל הם לא מצליחים לעשות את זה. למה? כי מה שעומד מאחוריהם זה הפחד שאם הם ישמעו לא או אם הם לא יצליחו או אם בסוף הם יפסידו את ההשקעה שהם השקיעו, הם לא יוכלו לחיות עם עצמם. למה? כי זה ייתפס על ידי עצמם לא רק כחוסר הצלחה של המעשה, אלא ככישלון שלהם כבן אדם. ואז אנחנו רואים אנשים שהם משותקים ולא מצליחים לעשות אפילו פעולה אחת. אבל כשאנחנו מתחילים לנתק את הקשר הזה בין כסף או הצלחה חומרית לבין ערך או לבין הכמה אנחנו אמורים להיות אהובים, מה שקורה זה שאנחנו מתחילים לפעול מתוך חופש, והחופש הזה מאפשר לנו לפעול, והוא מאפשר לנו לטעות, והוא מאפשר לנו להסתכל הצידה ולראות איזה עוד תחומים בחיים שלנו אנחנו מחריבים כדי להשיג את אותו הכסף. אז זה דבר ראשון. האפשרות הראשונה בעצם זה שאנחנו תופסים את הכסף כמשהו שיעניק לנו, שיוכיח את הערך שלנו. כן?

שוש:       לא רק זה. כשאנחנו במקום הזה שהערך שלנו נתפס על פי כמות המוצרים, איכות המוצרים, שם המותגים, אנחנו בעמוק של רכישות בלתי מבוקרות ולא קשורות בכלל לצרכים שלנו הפיזיים. אנחנו רואים שאנשים נכנס להם איקס משכורת, יוצאת הרבה פעמים פי שתיים. אם אנחנו הולכים לבדוק על מה אנשים הוציאו את זה, אנחנו רואים שהם הוציאו את זה על דברים בלתי סבירים בעליל.

אורן:      נכון. לחלוטין. עכשיו, אז זה האפשרות הראשונה, שיש הצמדה של הכסף והערך העצמי. האפשרות השנייה של התפיסה של הכסף היא כסף – המטרה שלו היא שני דברים. אחד, לאפשר לנו את הקיום. הדבר השני, זה כלי שרת לעשות טוב. ברגע שאנחנו עושים את החיבור החדש הזה, כסף זה כלי לאפשר לנו לחיות ולספק את הצרכים הבסיסיים שלנו, וכלי שרת לעשות טוב בעולם. אז מה קורה כשאנחנו עושים את החיבור הזה? בעצם מה שאנחנו עושים את החיבור הזה, אנחנו מנתקים את זה מהערך שלנו ואנחנו יכולים לפעול מתוך חופש. כי גם אם נצליח להשיג, גם אם לא נצליח להשיג, אנחנו נרגיש שווים באותה מידה. ואנחנו תמיד נלמד ממה שעשינו ונשתפר, אבל לא מתוך מקום של עכשיו אני חייב להוכיח את עצמי כדי להיות טוב. ואז מה שקורה זה, אנחנו מגייסים בעצם את כל היקום לעזור לנו במטרה הזאת. כי הכוונה שלנו משתנית. וכשהכוונה שלנו בתפיסה של הכסף הופכת להיות ממשהו שמוכיח את הערך שלי למשהו שאמור לספק את צרכיי הבסיסיים כדי שאני אוכל אחר כך להיות  כלי שרת לעשיית טוב בעולם, מה שקורה אני קורה לזה דרך הניסים. אנחנו נכנסים לדרך הניסים. ומה שקורה בדרך הניסים זה, מתחילים לקרות דברים מופלאים שאנחנו לא יכולים לצפות ובעצם כל היקום וכל כוחות הטבע מתחילים להתגייס על מנת לצלוח את הדרך שלנו.

שוש:       אני רוצה לספר שכשהייתי קטנה היינו ארבעה נפשות, שתי אחיות וההורים שלי, וסך הכל חיינו בבית של שני חדרים. ולא נחשבנו עניים, דווקא אבא שלי היה אדם עצמאי, היתה לו מספרה גדולה ומאוד מצליח, לא הרגשנו עניים. ולא זכור לי שהרגשנו שחסר משהו בחיינו. אני מסכלת עכשיו על העולם, וזוג צעיר מוכן להכניס את עצמו למשכנתא שלא תאפשר לו לחיות כדי לקנות דירה של ארבעה וחמישה חדרים. כאילו, לא יעלה בדעתם לקנות דירה של שני חדרים במסגרת היכולות שלהם. עכשיו, למה זה? ברור לי שהם יסבירו לי באורים ותומים שאם כבר קונים אז שיקנו, כדי להבטיח את זה שיהיה להם עשרים ילדים. אבל אם נבדוק את המקור האמיתי לדבר הזה, זה שהנורמות השתנו בצורה כזו, שהיום הדירה היא חלק מהערך שלנו. היא לא משמשת רק למגורים ולחוויה של שייכות ולחוויה של מה שקורת גג אמורה לספק, אלא אם עכשיו יש לך פחות מספר חדרים אתה לא שווה, לא השגת את מה שכולם השיגו. זה גורם לנו חוסר יכולת לזהות את הצרכים האמיתיים שלנו מתוך חופש. אלא זה יוצר לנו צרכים שהם לא באמת אמיתיים אבל אשליה, אנחנו חווים אותם כצורך אמיתי, הישרדותי שבלעדיו אנחנו לא יכולים להתקיים. וזה באמת גורם לנו לחיות מהמקום של כל הזמן לשרוד את כל הדברים שאנחנו צריכים כדי להרגיש שווים. ברגע שאנחנו משתחררים מהמקום הזה של ההישרדות, אנחנו יכולים להתחיל להיות במקום של תודעה. מקום של תודעה זה מקום שאני יכול לבחון מה באמת אני צריך, בלי ש”הצריך” בא ממקום של שווה או לא שווה, אלא מה באמת. ואני יכולה להגיד לכם שהשפעת הכסף, האחיזה של הכסף בנו, קורה דבר שנראה לכאורה פרדוקס. כי מצד אחד יותר קל לנו לעשות כסף ולכן יש לנו יותר כסף, מצד שני אנחנו חיים יותר בצניעות ויותר בחוויה של…

אורן:      מלאות?

שוש:       מלאות. זה כאילו פרדוקס. אני כשהייתי צעירה והנורמה הזו מאוד ניהלה אותי, כל הזמן הייתי צריכה בגדים. כל הזמן הארונות שלי, הייתי צוחקת, הייתי אומרת אני צריכה דירה נוספת לבגדים שלי ולנעליים שלי. היום אני מסתכלת ושואלת את עצמי אם באמת אני צריכה. לא מה יחשבו ומה יגידו עלי, אלא אם באמת אני צריכה את זה. אז זה חוויה של חופש שאי אפשר בכלל לתאר, שאני מזמינה את כולנו לשאוף להגיע אליה.

אורן:      אוקיי. אז אני מקווה שכולנו נתחבר למהות האמיתית של הכסף ונוכל על ידי זה גם לגייס את כל היקום לעזור לנו בדרכנו ובלבד שאנחנו מכוונים נכון את הכוונה שלנו ואת הקשר שאנחנו, ואת המשמעות שאנחנו נותנים לדבר הזה שנקרא כסף. אז אני רוצה לאחל לכם שיהיה לכם כל טוב, שיהיה לכם חיים של שפע, אהבה ומלאות. ואני מזמין אתכם להגיב ולהגיד לנו מה אתם חושבים על כסף ומה השיחה הזאת עשתה לכם. בנוסף אני רוצה לבקש מכם לשתף את השיחה הזאת עם החברים שלכם.

שוש:       לשתף את כל העולם ואשתו.

אורן:      וילדיו. אז שיהיה לך כל טוב ונתראה. ביי.

שוש:       ביי.

 

התוכן מעניין אותך ?הצטרף עכשיו ובחינם למעל 18,000 מינויי העלון האלקטרוני שלנו וקבל עדכונים על תכנים חדשים מהבלוג ישירות למייל שלך. למקבלי העדכונים מהבלוג, אנחנו מאפשרים גישה חינם לסדרת התכנים המופלאה בנושא “סודות האימון המדויק”.

שתף את חבריך:

תגובות

2018-03-01T12:02:51+02:00 By |קורס אימון אישי|

תגובות

 1. רלי אורן הגיב:

  תודה על שיחה נהדרת שאין ספק תורמת לאנשים שיקשיבו ולו רק אם ניקח רק מעט לתשומת ליבנו אין ספק שנשיג עולם יפה יותר ופחות רעבתני !
  אם נלמד להסתקל פנימה בצרכים האמיתיים שלנו בלי להשוות לדשה של השכן
  נחיה כולנו בעולם יפה וורוד יותר
  ישר כוח

 2. שחר הגיב:

  וואו, כל כך הרבה זמן הסתובבתי סחור סחור בניסיון לפתור את האמונות שלי שמביאות אותי למצבים כלכליים לא פשוטים כל חיי… והנה, בהרצעה אחת שלכם התברכתי בתובנה כל כך חשובה וכל כך משחררת!!! המון המון תודה על שאתם משתפים את הידע ועוזרים למי יודע כמה אנשים להתקדם הלאה. באהבה גדולה 🙂

 3. גבריאלה טליה סופר הגיב:

  כהרגלכם בקודש אתם שניכם מצליחים להכניס הגיון בכאוס בחיינו. מצליחים לסדר כל דבר במקום ולתת לנו פרופורציות בחיים. דרך הסתכלות נהדרת, מרגיעה ואמיתית על החיים ועל ההתנהלות שלנו בהם. נותנים תקווה שיש עוד דרך, אחרת משאנו מכירים וסובלים אתה, דרך לחיות בכיף בשלווה עם ה”אני, שלנו, הילד הפנימי שאנו זונחים פעמים רבות ולא שמים לב לצרכים שלו, אלא מתמקדים בחיצוניות, בחברה, דברים שלא קשורים ישירות אלינו. אשריכם שאתם מצליחים להגיע לכל כך הרבה אנשים עם ההגיון הבריא שלכם, ותורת קוד התדר האנושי המדהימה שלכם. אוהבת אותכם מהנשמה!!!

 4. ענת גיפרד הגיב:

  כל מילה אמת! איזה מירחב וחופשיות כשמגיעים למודעות הזאת ויש גם קישור בין הראש ללב. הראש(הבנה ומודעות) + הלב(ההפנמה ויישום) = נוסחה בעלת עוצמה ללא גבולות! ניפלא, תודה

 5. אילנה הגיב:

  תודה על השיחה המאלפת. אני חייתי שנים במקום של כסף שווה ערך וכל הזמן לא התחברתי למקום הזה. חשבתי שזה הבל הבלים, לחיות איך שמצפים ממני לחיות. תמיד הסתפקתי במה שיש, בדירה קטנה וברהיטים פשוטים, אפילו שיכולתי לרכוש עוד חפצים. היום אני חיה לבד, בדירה קטנה קטנה עם חפצים שהם משרתים אותי וכל כך טוב לי. בעקבות השיחה הזאת, קיבלתי עוד חיזוק שאני במקום טוב ומאושר, ןזה מחזק אותי להמשיך בדרך הזו ולהיות שלמה עם עצמי. תודה לכם

חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!