fbpx

כלי עוצמתי ומיוחד להכנת השנה החדשה!

image_pdfimage_print

 

שלום זה אורן מניקס!

כמדי שנה אנחנו שולחים למנויים שלנו (הרשמה בצד שמאל של דף זה) טופס הכנה מיוחד לשנה החדשה.

את הטופס יש למלא לקראת ראש השנה או לקראת יום כיפור.

לאחר שמילאתם אותו, יש להקשיב ל“מדיטציה לשנה החדשה” שהקלטתי עבורכם.  

בנוסף מומלץ לקרוא לעצמכם במהלך כניסת החג את מה שכתבתם.

את הטופס המלא יש לשמור ולפתוח אותו שוב עוד שנה ולהיווכח בניסים שקרו.

הטופס הזה הוא פשוט קסם. ואני לא מגזים. אז אל תתנו לראש השנה לעבור

לידכם ככה סתם.

אז מה עושים?

לאחר שצפיתם בסרטון בראש העמוד (תמלול מופיע בתחתית העמוד)

פעלו לפי השלבים הבאים:

שלב ראשון: לחצו כאן להורדת הטופס, הדפיסו ומלאו אותו (יש צורך בתוכנת אקרובט המותקנת ברוב המחשבים וניתנת להורדה בחינם כאן).

שלב שני: האזינו למדיטציה הבאה במקום שקט ומרווח.

שלב שלישי: שתפו באהבה את הכלי הזה לכל חבריכם במייל או על ידי לחיצה חיננית בקישור הזה.

 

באהבה ושנה טובה!

המניקסים 

 

הנה תמלול ההקלטה המופיעה בראש העמוד:

אורן:      אז אמא ראש השנה מתקרב.

שוש:       איזה כיף.

אורן:      נכון? איזה תקופה מרגשת.

שוש:       ממש.

אורן:      ממש, זה אחד החגים…

שוש:       תקופה מרגשת ותקופה משמעותית. כי ראש השנה יש הזדמנות מיוחדת שכל השנה יש אותה פחות.

אורן:      מה ההזדמנות הזאת?

שוש:       ההזדמנות הזו להכין את השינוי שאנחנו רוצים שיהיה בשנה הבאה.

אורן:      יפה.

שוש:       זה תקופה מרגשת. כי זו תקופה שכל היקום ערוך לקלוט שינויים ולממש אותם. זה כמו לתפוס גל.

אורן:      יש הרגשה מאוד מיוחדת, ממש מרגישים את זה באוויר כל שנה, את התקופה הזאת בין ראש השנה ליום כיפור, שיש איזה משהו חדש באוויר. הרגשה, ממש מרגישים את האנרגיה הזאת. יש אנרגיה אחרת.

שוש:       נכון. אני באופן אישי מרגישה את זה מאוד בצורה עוצמתית, אני יכולה לשתף שמה שהתחלתי כל שנה לעשות חשבון נפש, אני בעצם בודקת מה התגשם מכל הדברים שרציתי שנה לפני, ומה אני רוצה לעשות שנה אחרי, החיים שלי שינו צורה. הם הרבה יותר ממוקדים, הם הרבה יותר מוגשמים וקורה הרבה יותר מה שאני רוצה שיקרה מאשר מה שקורה באופן אקראי. 

אורן:      אז הכלי המרכזי שאנחנו עושים אותו בראש השנה, שאנחנו כל שנה מעבירים אותו לכל הקהילה של “התדר האנושי” זה השאלון הכנה לשנה החדשה. ומה זה השאלון הזה בעצם?

שוש:       השאלון הזה, המטרה שלו ליצור כוונון, כוונון בכוונה וכוונון במה באמת חשוב לי, איך מה שחשוב לי אומר עלי ואומר על האחר מבחינתי, ומכוון אותי ליצור את המשאלות לב שלי מהמקום הגבוה שלי. לא לעשות רשימת מכולת, שאני רוצה אוטו חדש, גם, אבל את זה להשאיר כאילו לסוף.

אורן:      אוקיי, אז השאלון אתם קיבלתם אותו גם במייל שדרכו נשלחה ההקלטה הזאתי וגם יש לכם קישור להורדת השאלון הזה בדף הזה, מתחת לסרטון. אני יכול להגיד לכם מניסיון שלי שהשאלון הזה הוא כמו קסם. כל החברים שלי עושים אותו, וגם אני עושה אותו, וזה מדהים איך כל פעם לקראת סוף השנה, כשמסתכלים לראות על מה קרה השנה, זה פשוט אחד לאחד מה שרשמנו לקראת ראש השנה.

שוש:       כדאי לציין שזה אחד לאחד, אם אנחנו מוכנים לעשות את השינוי. הטופס הזה עוזר לנו להתכוונן וליצור מוכנות נפשית לשינוי. אני חייבת להודות ששנה שעברה כמעט כל  הדברים קרו, דבר אחד מאוד משמעותי לא קרה, ואותו אני הולכת לשים השנה בראש ההתכווננות שלי, והשנה אני גם הולכת לעשות את השינוי שנדרש כדי שזה יקרה.   

אורן:      אז מה את מאחלת לעצמך השנה?

שוש:       מה אני מאחלת לעצמי השנה? האמת, רוב האנשים נורא מכווננים על החלומות שלהם ועל כך שזה יקרה. אני חייבת להודות שהיות ואני עובדת עם הטופס הזה כבר הרבה שנים, אז רוב משאלות הלב שלי הוגשמו ורוב החלומות שלי בתחום המקצועי מתגשמים.

אורן:      ובכל זאת מה עוד נשאר?

שוש:       מה שנשאר זה, אני רוצה לראות את “התדר האנושי” בכל העולם, ברמה המקצועית. אני רוצה שהקשר שלי עם בני משפחתי ימשיך להיות טוב, ואם זה יכול להיות יותר טוב אז תמיד אני אשמח.

אורן:      אמא, יותר טוב זה רק אם אני יעבור לגור כאן.

שוש:       לא, אני רוצה שכולנו נעבור לגור אחד ליד השני. זה המשימה החדשה שאני נותנת לעצמי. אני רוצה לצאת מהעיר, אני רוצה לקנות בית עם אדמה ואני רוצה לחלק את זה לשלוש יחידות ששלושתנו נוכל לגור בקירוב אחד עם השני ואפשר יהיה לגדל את הנכדים כזה בכיף. בחצר ובאוויר פתוח ועם הרבה ירוק.

אורן:      ומה פנימית את מאחלת לעצמך?

שוש:       פנימית, קודם כל אני רוצה השנה ואני מתחייבת, ואם אני לא יעמוד בזה תזכירו לי, לעבוד על הבריאות שלי. זה הדבר היחידי שאני כל השנים מזניחה. את כל שאר הדברים אני תמיד שמה לעצמי משימות לפתוח את הלב, לוותר על שיפוט, ואני עושה את זה יותר ויותר – גם השנה. אני אף פעם לא חושבת שכבר הגעתי לשיא שאני יכולה. אני רוצה לעבוד על פתיחת הלב עוד יותר, אני רוצה לעבוד על חמלה, שיהיה לי חמלה לכל ייצור אנוש, שיהיה לי אהבה, שיהיה לי סובלנות, שיהיה לי הכלה לכל ייצור אנוש, שהלב שלי יהיה פתוח על בסיס קבוע. שזה יהיה לי קל, שאני אוהב את זה, שיהיה לי כיף עם זה. אבל הכי, אני רוצה לעבוד על הבריאות ועל המשקל שלי.

אורן:      אוקיי.

שוש:       את זה לא העזתי להגיד עד עכשיו.

אורן:      אז אני מאחל לעצמי, ועוד מעט אני אגיד מה אני מאחל לכם, אני מאחל לעצמי עוד התקרבות פנימה, אני בחודשים האחרונים בתקופה של המון המון שינויים בחיי, ממש ממש הרבה שינויים, והרבה פעמים שיש כאלה שינויים גדולים לפעמים שוכחים להיות בחמלה על עצמנו. אני כל הזמן שואף קדימה ואני כל הזמן שם לעצמי מטרות, גם פנימיות וגם חיצוניות, ולפעמים כשיש לנו כל כך הרבה מטרות אנחנו שוכחים שאנחנו כבר בסדר כמו שאנחנו, במצב הנוכחי, הלא מושלם שגם אף פעם לא יהיה מושלם.  

שוש:       נכון, אנחנו לא בעניין מושלם, אנחנו באמת בעניין של להיות הכי מי שאנחנו. 

אורן:      נכון. ומה שאני רוצה לאחל לכם זה שתמשיכו לצמוח, תמשיכו לפרוח, תמשיכו להיות איתנו ואני מאחל לכם שתרגישו, שזאת תהיה שנה של הרבה הרבה רגש, של הרבה הרבה אהבה, של הרבה הרבה חמלה ושל הרבה הרבה צמיחה ולמידה. אז שיהיה לכולם שנה טובה.  

שוש:       אורן, צנוע כרגיל. לא ביקשת הרבה משאלות. עוד משהו אחד אישי בשבילך כזה של מותרות. לא רק של חמלה לעצמך. בוא נאמר שחמלה לעצמך כבר קיבלת. מה עוד?

אורן:      אני לא יודע, עכשיו עולה לי שוקולד בא לי. מה אני מאחל? אני מאחל לעצמי, האמת שאני עכשיו מאחל לעצמי לעבור לדירה שנעים לי בה, שטוב לי בה, שגם השותף שלי לדירה, אנחנו מסתדרים טוב ואנחנו מסתדרים טוב אחד עם השני וכמובן מה שאני מאחל לעצמי זה זוגיות והמשך ההתפתחות וההתקדמות בנושא הזה.

שוש:       איזה יופי, איזה כיף.

אורן:      אוקיי.

שוש:       רגע, אני לא איחלתי לאחרים, איחלתי רק לעצמי. אני רוצה לאחל לאחרים את מה שאיחלתי לעצמי. חמלה לעצמנו ולזולת, אני מברכת אתכם שהלב שלכם ייפתח ותוכלו להכיל אהבה של הזולת ולשלוח הרבה אהבה לזולת. וכמובן, ממרום גילי, בריאות לכולם. וחבר’ה, כל השאר בונוס.

אורן:      ושנה טובה, מבורכת.

שוש:       שנה נהדרת.

אורן:      והרבה ברכה ושמחה ולמידה משותפת. ביי.

שוש:       יה…..

אורן:      תשתפו בבקשה את הפוסט הזה. יש בו גם קישור לשאלון וכל מי שאתם אוהבים יכולים להכין לעצמם שנה מדהימה מהסרטים. ותגיבו בתחתית הדף מה אתם מאחלים לעצמכם ומה אתם מאחלים לאחרים למהלך השנה הזאתי.

שוש:       אנחנו נשמח גם אם תאחלו לנו, ל”קוד התדר האנושי”.

אורן:      נכון. אז תגיבו מה אתם מאחלים לנו ומה אתם מאחלים לעצמכם. ולשתף לשתף לשתף כדי שכל החברים והמכרים שלכם יוכלו ליהנות כמו שאנחנו נהנים מהשאלון הזה. אז להתראות.

שוש:       ביי… 

נ.ב.

מזכיר לך לשתף באהבה את הכלי הזה לכל חבריכם במייל או על ידי לחיצה חיננית בקישור הזה. תודה!

 

שתף את חבריך:

תגובות

2018-03-01T12:02:44+02:00 By |קורס אימון אישי|

תגובות

 1. טובה הגיב:

  שנה טובה לאנשים טובים כמאמר השיר.
  אנשים טובים ואוהבים. מצליחה לחוש את האהבה שלכם גם דרך המייל.
  מאחלת לכם שתמשיכו בנתינה המיוחדת והמעצימה שלכם ושיהיה לכם שפע בכל התחומים עד שימלאו שפתותיכם מלומר די
  ולעצמי אני מבקשת להאמין שאני ראויה לטוב ולשפע וכן לאהוב,לכבד ולהעריך את עצמי ואת אחרים.
  אוהבת וחיבוק ענק לכם ולכל משפחת מניקס המורחבת
  טובה מירושלים

 2. ליאת בן טוב הגיב:

  משמחת מניקס יקרים ואהובים!
  תודה על שאלון ומדיטציה מדהימים! תודה על ברכות חמות ואוהבות! כיף להיות חלק מכם.
  מאחלת לכם מכל ליבי שנה של התפתחות (מעל הטבע) ועם כלים ענקים להכיל את ההתפחות הזו.
  להגיע לעוד אלפי ומיליוני אנשים שעושים עבודה עם התדר שלהם באהבה ושמחה מידי יום ביומו.
  ולך אורן יקר מאחלת זוגיות מופלאה! בית מבורך! שמגדל דור ישרים.
  שושי יקרה! הרבה בריאות וכוח! ושתגשימי את כל חלומותיך!!!
  ולך ארז יקר – תמשיך להיות עמוד מלא באור למפעל הענק הזה!
  באהבה גדולה
  ליאת

חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!