fbpx

איך להפסיק את המריבות עם בן הזוג?

image_pdfimage_print

 

 

אם אהבת, אנו מזמינים אותך לחוות איתנו חוויה שכמותה עוד לא חווית:

 חוויה שתחשוף אותך למתנות איתן נולדת!

 

 קישורים נוספים שאולי יעניינו אותך:

   מרכיבי הזוגיות – חלק א’ (תשוקה)

 

תמללנו למענכם את ההקלטה, והיא מופיעה גם כטקסט כתוב:

 

אורן:      שלום אמא שוש.

שוש:       שלום בני היקר אורן.

אורן:      היום אנחנו ממשיכים את השיחות שלנו על נושא הזוגיות שהוא נושא מאוד חם ובוער. פעם שעברה אמרנו שיש ארבעה מרכיבים לכל זוגיות שעובדת, שזה תשוקה, תקשורת, אינטימיות ומחויבות. ודיברנו על תשוקה. היום אני רוצה לדבר איתך על הנושא, על המרכיב השני שזה תקשורת. זה לא קצת מובן מאליו שצריך תקשורת בזוגיות? מה החידוש בזה?

שוש:       זה מצחיק אותי. למה? כי כאילו, מובן מאליו, תקשורת. אבל כמה מאיתנו יודעים ליצור תקשורת טובה? כמה מאיתנו מרגישים מובנים ומבינים?

אורן:      אני מניח שהרבה אנשים אומרים לעצמם – “אני יודע ליצור תקשורת, הבן זוג שלי לא יודע ליצור תקשורת! “

שוש:       יפה מאוד. אז זה בדיוק אחת ההבנות המרכזיות בזוגיות ובכלל בעיניי ביחסים. כשאני בודקת תקשורת, אני לוקחת על עצמי מאה אחוז אחריות. אני לא בודקת או מצפה מהשני, אלא אני לוקחת אחריות על יצירת התקשורת.

אורן:      אז מה הכוונה תקשורת?  בסך הכל אצל כולם יש תקשורת, לא? כי קמים בבוקר, אומרים מה, בוקר טוב.

שוש:       אז זה בדיוק העניין.

אורן:      שמה?

שוש:       שבדרך כלל אין תקשורת בין אנשים. כאשר צד אחד מדבר, והשני מקשיב, זה עדיין לא אומר שהמסר עובר ושהצד השני מבין אותו. לא תמיד זה שאנחנו מקשיבים לשני זה אומר שאנחנו באמת מבינים אותו. אנחנו צריכים להבין שתקשורת זה דבר רחב מאוד. עכשיו, מה שקורה בין אנשים, אנחנו אומרים דברים והשפה בעצם היא סוג של קודים. כל אחד כשהוא מדבר יש את החלק החיצוני של הדיבור, שזה מה שאני אומר, ויש את כל הדברים שהם בעצם הכוונות, המשמעות, שזה משהו פנימי שלא תמיד עובר לשני.

              אני רוצה להסביר את זה בצורה יותר מפורטת. ואני אתן דוגמה נורא בנאלית. שאני אומרת למישהו אהבה, אז כשאני אומרת אהבה מבחינתי זה משהו אחד, ואם אני עכשיו אשאל עשרה אנשים מה זה בשבילהם אהבה, אני בטוחה שכל אחד ייתן לי הסבר משלו על מה זה אהבה. בעצם כמעט כל דבר שאני מדברת, מי שמקשיב לי, הוא מבין, על פי הפרשנות שלו, את מה שאני אומרת. וזה בעצם הבסיס למה שאני קוראת “תקצורת” במקום “תקשורת”.

אורן:      אז מה שאת אומרת שהבסיס לתקשורת זה הבנה.

שוש:       זה הבנה רחבה. זאת אומרת, לא לקחת כמובן מאליו, שמה שאני אומרת השני הבין את זה כפי שרציתי שהוא יבין.

אורן:      אוקיי.

שוש:       וזה בעצם השלב הראשון של התקשורת. השלב הראשון של התקשורת זה שבן זוגי אומר לי משהו אז אני רוצה להבין באמת שהבנתי מה הוא אומר.

אורן:      אז איך את עושה את זה?

שוש:       ושהוא התכוון לזה גם.

אורן:      איך את עושה את זה?

שוש:       אני מנסה לברר. נניח הוא אומר לי “היה לי אתמול נורא משעמם.”

אורן:      אוקיי.

שוש:       אז אני רוצה לברר למה הוא התכוון. מה מעניין אותו, וכשהוא אומר משעמם למה הוא מתכוון. וגם הפוך.

אורן:      אז את שואלת אותו למה הוא מתכוון?

שוש:       אני שואלת אותו, כן, אני מבררת למה הוא מתכוון, אני מנסה להבין מה מעבר למילים, מה יש, מה השפה הפנימית שלו אומרת. מה הוא התכוון, מה הוא רצה להגיד בזה.

אורן:      זה לא קצת חקירה? כאילו, אחד הדברים שרואים הרבה בזוגיות זה שיש צד אחד שנגיד, צד אחד שרוצה, אני לא יודע למה יצא לי נשים דווקא, שרוצה לדעת והצד השני שרוצה, לא יודע למה דווקא יצא לי גבר, שמרגיש שכל הזמן חוקרים אותו. אז השאלה אם זה לא משהו שיכול ליצור גם טרדה? החקירה הזאת, כל דבר למה אתה מתכוון. לפעמים יש הרגשה שיש צד אחד בזוגיות שלא מעוניין שיחקרו אותו, די, תקבלי את הדברים כמו שזה וזהו. לא צריך לעשות כל דבר חקירה. אז השאלה אם הדבר הזה לא מתנגש עם היכולת שלנו להבין אחד את השני? 

שוש:       אם אתה מפרש ניסיון להבין אותך כחקירה, זו בהחלט בעיה רצינית. אז אני מציעה לכל בן אדם ששואף לזוגיות לבדוק את הנושא הזה. אם אני נמצא בתוך זוגיות והצד השני מנסה להבין למה אני מתכוונת, מנסה להבין אותי, ואני מפרשת את זה כחקירה זה בדיוק הפרשנות וזה קורה הרבה פעמים באמת שלא במקרה, הזכרת נשים וגברים. 

אורן:      נכון.

שוש:       אנחנו נדבר בהמשך על השונות בין גברים לנשים. על הצרכים השונים, על הפרשנויות השונות.

אורן:      נכון.

שוש:       אז באמת חשוב להבין, שגבר יש לו יותר ציפייה שיניחו לו לנפשו. ואישה יש לה יותר צורך בלהבין, ושיבינו אותה.

אורן:      ולדבר.

שוש:       ולדבר.

אורן:      נכון.

שוש:       ובאמת בזוגיות צריך לגשר על הצרכים השונים האלה. שזה לא משהו גורף, גם יש גברים שאוהבים לדבר. אבל אם ניקח באחוזים, אז הצורך של הנשים יותר גדול מאשר הצורך של הגברים.

אורן:      נכון.

שוש:       אז אין מה לעשות, אז אישה צריכה לפעמים לכבד את הבעל שלה שלא בא לו לדבר, וגבר למרות שלא בא לו, צריך לכבד את הצורך של האישה לדבר. ועם זאת, הם צריכים להבין, שהגבר, הבעל שלי לא צריך לספק לי את כל מכסת הצורך שלי בדיבורים. בשביל זה אנחנו גם יש לנו חברות ואפשר למלא הצורך הזה שם. וגבר, הוא צריך להבין שהוא צריך מידי פעם לדבר עם אשתו גם אם לא בא לו. גם אם הכי הוא נהנה זה לצפות בטלוויזיה ובשתיקה.  

אורן:      ומה קורה אם צד אחד לא מסכים להבין את זה? הרבה פעמים אנחנו רואים שיש חוסר הדדיות בתוך מערכות זוגיות בין הצדדים, שיש צד אחד שהוא בעצם עושה יותר השתדלות, וצד שני חושב שהכל בסדר. כשלא הכל בסדר. אז השאלה מה אנחנו עושים? למשל, אני רוצה לעבוד על הזוגיות שלי והבת זוג שלי מבחינתה הכל בסדר. מה אני עדיין בכל זאת יכול לעשות כדי לשפר את הזוגיות?

שוש:       תראה, אני אצא מתוך הנושא של התקשורת ואני ידבר על נושא שבעיניי הוא מהותי לפני התקשורת.

אורן:      אוקיי.

שוש:       אז אני אחלק את זה לשני חלקים: אם אנחנו בשלב של חיפוש בן זוג, אז אם יש לנו צורך בתקשורת מילולית ובתקשורת וורבאלית, אז אנחנו נבדוק האם הבן זוג שאנחנו בוחרים יש לו גם את הצורך הזה. האם הוא יכול לענות לנו על הצורך הזה. אבל אם אנחנו כבר בזוגיות, וכשנישאנו והתאהבנו, התאהבנו במה שיש, והתאהבנו בבן אדם שלדבר, תקשורת וורבאלית זה לא הצד החזק שלו. אז הוא לא ישנה את עורו ועכשיו בגלל שאנחנו רוצים שהוא יתחיל לדבר יותר, הוא פתאום ישנה את זה. אז כאן חל הכלל שאנחנו אוהבים, אנחנו מתרגלים לאהוב את מה שיש ולראות איזה כן מרכיבים יש בו שאותם אנחנו אוהבים. כי הבחירה כבר נעשתה ואנחנו בחרנו מישהו שאנחנו כן אוהבים בו דברים אחרת לא היינו בוחרים בו.   

אורן:      נכון.

שוש:       אז אנחנו צריכים, אחד הדברים שבזוגיות ותיקה, ושזה הרבה שנים, ובתוך הזוגיות הזו אנשים משתנים והצרכים שלהם משתנים. אז אני אכניס משהו שהוא אמונה שלי ולפי דעתי הוא אחת הצרות של הזוגיות בעידן הזה. שאנחנו רגילים למוצרים חד פעמיים. 

              ואני רוצה להזכיר לכולנו שבני אדם זה לא חד פעמי ולא לשימוש חד פעמי. ואנחנו כאן כדי להיות, ואם אנחנו, כשאנחנו משתנים אנחנו לא היינו רוצים שיזרקו אותנו או כשהבן זוג משתנה לא היינו רוצים שיזרקו אותנו, אז אותו כלל חל גם על הבן זוג שלנו. אם אנחנו משתנים אנחנו לא זורקים את הבן זוג ומחליפים אותו. אלא אנחנו לומדים כלל שזה בעיניי התפתחות אולטימטיבית. ובן הזוג יכול לשרת את המטרה הזו. ותמיד לבדוק מה יש לאהוב בבן זוג. ואת זה להגביר. אבל נחזור לנושא של תקשורת.

אורן:      כן.

שוש:       תקשורת יכולה להיות מילולית ויכולה להיות לא מילולית. תקשורת היא לא בהכרח רק לדבר. היא גם לדבר. אבל אחד הדברים שאנחנו מפתחים בזוגיות רבת שנים, זה שאנחנו מפתחים את ההבנה לשידורים גם הלא מילוליים. אני יכולה להגיד לך שאחרי 30 שנה יש לי בעל שהוא לא דברן גדול, אבל יש בינינו הבנה מאוד עמוקה וגדולה. ולא תמיד זה בא לידי ביטוי בשיחות ממושכות. אני מסתכלת עליו והוא מסתכל עלי ואנחנו מאוד מבינים אחד את השני. ולי יש צורך לדבר אז אין לו בעיה, הוא מקשיב. אבל אני לא יכולה לדרוש ממנו לדבר אם הוא לא היה כזה אף פעם.

אורן:      כן.

שוש:       אז אני מפתחת את מה שאפשר לפתח. אני לא מצפה ממנו לספק לי את הצורך שלי, אם זה לא היה.

אורן:      אוקיי. אחד הדברים הרבה פעמים שאנחנו מלמדים בקורס שלנו להכשרת מאמנים לשיטת קוד התדר, זה הרבה פעמים מגיעים התלמידים שלנו, מתאמנים, שבאים לעבוד על הזוגיות שלהם, ואז אנחנו מבררים מה התוצאה הרצויה ואז המתאמנת אומרת, אני רוצה שבעלי ידבר איתי יותר, יתקשר איתי יותר, יאהב אותי יותר, יפגין כלפיי יותר חום. ואחד השאלות שאנחנו מלמדים את התלמידים שלנו לשאול, זה אם היית יודעת שעד סוף האימון בן הזוג שלך לא ישתנה כהוא זה, מה בכל זאת היה נחשב בעינייך הצלחה לאימון? ואז מה שקורה, המתאמן פתאום מתחיל להסתכל פנימה. הוא מבין שהוא לא יכול לשנות את הבן אדם ושלא יכול להיות שתוצאה של אמון זה שהבן אדם השני ישתנה. ואז מה שקורה מתחיל לראות מה בתוכו יכול לקרות כדי שהזוגיות הזאת תעבוד יותר טוב. אנחנו מדברים על תקשורת. השאלה אם לכל אחד מאיתנו יש סגנון תקשורת אחר.

שוש:       בדיוק. גם סגנון תקשורת אחר וגם צורך אחר. וזה אחד, אחת הבעיות שאני גיליתי שהבעיה היא לא תמיד תקשורת, אלא שהרבה פעמים הבעיה זה פרשנות מה זה אומר שהוא מדבר איתי או לא מדבר איתי, מה זה אומר שהיא מדברת איתי או לא מדברת איתי. הפרשנות שאנחנו שמים והחוויה האישית שאנחנו חווים את זה. עכשיו, זה אחד הדברים שכשאנחנו חושפים את התדר של הבן אדם ואני אתן דוגמא.

אורן:      תסבירי רק מה זה התדר של הבן אדם.

שוש:       התדר של הבן אדם זה המהות הפנימית שלו ובעצם הדרך שלו לראות ולתקשר עם העולם.

אורן:      זאת  אומרת שבאימון, בשיטת קוד התדר האנושי, אנחנו קודם כל, תמיד אנחנו קודם כל מאבחנים את התדר של הבן אדם שהוא המהות הפנימית המולדת שלו, והיא בעצם בהכרח משפיעה על הצורה שבה אפשר לתקשר איתו.

שוש:       בדיוק. אני אתן דוגמא פרקטית.

אורן:      הצורה שבה הוא מתקשר.

שוש:       יפה מאוד. אני אתן דוגמא פרקטית. הגיע אלי זוג כדי לעבוד על הזוגיות. עכשיו, הוא היה “עוצמת הפנימיות”.

אורן:      זה שם של תדר?

שוש:       שם של תדר.

אורן:      תדר שנקרא עוצמת הפנימיות.

שוש:       שהמאפיינים הבולטים ביותר זה שזה בן אדם מאוד עמוק, זה בן אדם שהוא מאוד פנימי, זה בן אדם שאחד המאפיינים שלו זה מופנמות.

אורן:      אוקיי.

שוש:       וקושי לצאת מתוך עצמו ולתקשר.

אורן:      ומה התדר שלה?

שוש:       התדר שלה היה “מנהיגות חדשה”. ומנהיגות חדשה זה אנשים שאוהבים לתת ערך, אנשים שאוהבים לתת עצות, אנשים שאוהבים לדבר. אז אחת התלונות שלה היה, הוא לא מדבר איתי. אחת התלונות שלו, זה אני לא מבין מה היא רוצה ממני. אני מדבר איתה דווקא, אני לא מבין מה היא רוצה מהחיים שלי. כל היום היא מתלוננת עלי. ועוצמת הפנימיות, אחד הדברים שהכי קשה להם, זה שעושים אותם לא בסדר. זה קשה לכולם. אבל לעוצמת הפנימיות יש רגישות מיוחדת לכך שעושים אותם לא בסדר. מה שקרה, התלונה ההדדית הזו יצרה תקצורת. עכשיו, מרגע שכל אחד הבין את המקום ממנו ההתנהלות נגזרת אז נוצרה ביניהם מה שאני קוראת הבנה וחמלה. ברגע שהיא הבינה שכשהוא בא מהעבודה קודם כל הוא צריך את הפסק זמן להיות עם עצמו קצת בשקט, ואם הוא יהיה עם עצמו בשקט אחר כך הוא יוכל יותר לתקשר איתה ולדבר איתה, וברגע שהוא הבין שהצורך שלה כשהוא מגיע הביתה, זה להגיד לה שלום ולהגיד, לשאול אותה מה שלומה. אז כבר הציפייה והגישה שלהם אחד לשני, הבסיס שלה השתנה. נוצרה הבנה על השוני ביניהם ומתוך השוני הזה איך אפשר לשפר את הזוגיות, מה שקודם כל אחד היה עסוק בצורך של עצמו והשונות של השני הופיע לו כלא בסדר ושזה משהו נגדו.   

אורן:      אוקיי. אנחנו לא יכולים להרחיב עכשיו יותר על המרכיב הזה, אבל מה שאני רוצה להגיד זה שבקרוב אנחנו הולכים לצאת עם מיני קורס, מיני קורס חינמי שאנחנו הולכים לעשות בנושא אימון ליחסים, שזה כולל גם יחסי אנוש, גם יחסי הורות וגם יחסי זוגיות. המיני קורס הזה הולך להיות בחינם, והוא הולך להיות באמצעות שידורים חיים של וידאו, שבהם הולכים גם לראות אותנו, ממש שיעור עם מצגת. אנחנו הולכים לעשות שלושה שיעורים כאלה, מיני קורס ואתם תקבלו על זה פרטים בהמשך, יותר פרטים על הדבר הזה בהמשך. אז תמשיכו לעקוב אחרינו. לסיום, טיפ אחד לשיפור התקשורת בזוגיות.   

שוש:       קודם כל, לקחת לעצמנו את החופש לשאול וללמוד את השני. פשוט ללמוד את הצרכים של השני, מה שקורה בזוגיות כל אחד בא עם הצרכים של עצמו ומרוכז בצרכים של עצמו ומצפה שהשני יספק לו את הצרכים. ואני אומרת הפוך. בוא נבוא לזוגיות וניקח לעצמנו את החופש ואת הרצון ללמוד את השני. ללמוד את השפה הפנימית שלו. ללמוד את הצרכים שלו. ללמוד את הקושי שלו. ללמוד אותו. וללמוד את הכוונות שלו כשהוא אומר דברים. ולקחת את המחויבות לעצמנו לא לצפות שהשני יבין באופן אוטומטי ולקשר את זה שאם הוא מבין אותי הוא אוהב אותי, שזה חיבור מקולקל אופייני, אלא לקחת על עצמנו מחויבות ללמד את השני מי אנחנו, ללמד את השני את הצרכים שלנו, ללמד את השני מה הכוונות שלנו. למה, מה הצרכים שלנו. לא לצאת כמובן מאליו שהוא אמור להבין.

אורן:      אוקיי. אז אני רוצה לבקש מכם לשלוח את ההקלטה הזאת לכל האנשים שאתם אוהבים ואתם חושבים שהיא יכולה לעזור להם. זאת אומרת שיש היום הרבה אנשים שנתקלים בקשיים בזוגיות או פשוט רוצים לשפר אותם באופן תמידי את הזוגיות שלהם. לשלוח לאותם אנשים שאתם מכירים את ההקלטה הזאת. את השיחה הזאת. מה שיכול לפתוח את הלב אנשים, זה משהו שיכול לעזור לאנשים. אז אנא עשו את זה. דבר שני שאני רוצה לבקש זה בתחתית הדף יש כפתור של “אהבתי”, כפתור של “לייק”, תלחצו עליו. אם נתרמתם במשהו אפילו בקצת מהשיחה הזאת, אנחנו רוצים לדעת את זה. הדרך שבה אנחנו יודעים את זה על ידי הלייקים שאתם לוחצים לנו. ודבר אחרון, תגידו לנו מה אתם חושבים, מה השאלות שאתם רוצים שנענה עליהם, איזה שאלות עלו לכם, איזה עוד דברים הייתם רוצים לשמוע וללמוד. ומה חשבתם על השיחה הזאת. ואם יש לכם עוד טיפים להגברת הזוגיות אתם מוזמנים לכתוב לנו גם אותם בתגובות.

שוש:       מצוין. אני רוצה להוסיף שאלות, דילמות מחיי הזוגיות האישיים שלכם, דברים שהייתם רוצים לדעת. אנחנו רוצים מאוד לתת לכם ערך. לתת לכם דברים שיעזרו לכם. אז תעזרו לנו לתת לכם את זה. 

אורן:      אוקיי. אז אמא תודה.

שוש:       בבקשה ותודה לך.

אורן:      אז ותודה לכם.

שוש:       אתה תמיד מצליח להוציא ממני את המיטב.

אורן:      יש הרבה מיטב להוציא שם. אז נתראה בשיחה הבאה, להתראות.

שוש:       ביי. 

 

התוכן מעניין אותך ?הצטרף עכשיו ובחינם למעל 18,000 מינויי העלון האלקטרוני שלנו וקבל עדכונים על תכנים חדשים מהבלוג ישירות למייל שלך. למקבלי העדכונים מהבלוג, אנחנו מאפשרים גישה חינם לסדרת התכנים המופלאה בנושא “סודות האימון המדויק”.

שתף את חבריך:

תגובות

2018-03-01T12:02:50+02:00 By |קורס אימון אישי|

תגובות

 1. אתי אמננוף הגיב:

  היה מעניין והשאיר חומר למחשבה, בהחלט יכול לעזור, תודה רבה לכם .

 2. רחל פישר הגיב:

  שלום לכם
  אתם עושים זאת בצורה נעימה ומזמינה.
  יישר כוחכם
  בברכה רחל

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  מה קורה אם בן זוג אחד אוהב סקס והשני אינו אוהב?

 4. סמדר הגיב:

  תמיד כיף לשמוע אתכם וללמוד משהו חדש.
  הרעיון לתמלל את השיחה מעולה ועוזר להפנים בקריאה אחרי ההקשבה.
  אז תודה!

 5. אודליה הגיב:

  *האם ניתן להוריד את ההרצאות בMP3 ? כדי להעביר לבן זוג שלי שלא מגיע לאינטרנט (:
  ולמה יש לגבר צורך שיעזבו אותו לנפשו?

חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!