fbpx

הסוד הנדיר של כל המפורסמים בהיסטוריה

image_pdfimage_print

באפשרותך להאזין למאמר על ידי לחיצה על כפור הplay האדום
ניתן גם להוריד אותו על ידי לחיצה על החץ שפונה מטה בחלקו הימני של הנגן (לצורך האזנה באוטו לדוגמא)

מהו הסוד ואיך משתמשים בו?

הסוד של כל האנשים הגדולים בהיסטוריה הוא לא אינטיליגנציה גדולה, לא כסף גדול וגם לא אריזה משפחתית של ויטמין P (אם כי, בואו נודה, זה אף פעם לא הזיק).

הסוד של האנשים שבאמת הצליחו לשנות את ההיסטוריה האנושית הוא שהם… פיתחו הקשבה לקול של הלב שלהם. והלכו אחרי מה שהם שמעו. אבל איך הם עשו זאת? שאלה טובה. אני אלמד אתכם איך אני עשיתי את זה ואיך גם אתם יכולים לעשות זאת בקלות.

כמה בילבול, אלוהים, יש בכל מה שקשור לקול של הלב שלנו.

אבל לפני שנפזר קצת את הערפל ווידוי קטן ופרוורטי: בשבילי הקול של הלב היה מיתוס ביזארי בו מאמינים כל מיני אנשים “מיוחדים” על מנת להתחבב על הבריות או על מנת להצדיק התנהגות אימפולסיבית ובמקרים רבים אגוצנטרית.

“מה זה הקול הזה של הלב?”, שאלתי את עצמי, “ללב שלי אין קול, והקול היחידי שהוא כן עושה זה טודום טודום בקצבים משתנים. אפילו בדקתי עם מומחה למורס והמסקנה היא חד משמעית- אין משמעות לקול הזה“.

כשהייתי אפילו יותר צעיר מעכשיו עבדתי כמדריך של מערכות מידע- שם גיליתי את כישורי ההדרכה שלי ותוך זמן קצר הפכתי למדריך עצמאי שמקושר ועובד עם כמה מהארגונים הגדולים במשק ועם רמת הכנסה שרוב בני גילי רק יכולים לחלום עליה. ואכן, לא פעם צבטתי את עצמי רק כדי לוודא שאיני חולם. וחוץ מפעם אחת, באמת לא חלמתי.

ואז זה קרה…

מיטל כרמלי חברה טובה שלי, כפרה עליה, החליטה שהיא רוצה ללכת ללמוד משחק. לוויתי אותה בתהליך הבחינות לבתי הספר השונים ואפילו עזרתי לה להתכונן. מה שלא ידעתי, זה שהלב הממזר שלי החליט שדווקא עכשיו בשיא ההצלחה של תחילת חיי הוא מתחיל להתעורר מתרדמת החורף שלו. אופס.

ביום אחר באותה תקופה ישבתי בפיקניק ודיברתי עם חברה של המשפחה שבמקרה או שלא במקרה סיפרה לי על הבת שלה שסיימה לימודי משחק והיא עכשיו שחקנית ואז זה נחת עליי סופית- הלב שלי קורא לי ללכת ללמוד משחק! אין קול ללב?? לפתע החל ליבי לא רק להשמיע את קולו אלא לעשות זאת תוך כדי שירת ארייה אופראית במקצב של תופי טמטם מגושמים בליווי פיקולו תזזיתי ותוף מרים בטעם יופלה.
ההרגשה היתה הרגשה של התגלות דתית כמעט– זרמים בכל הגוף והרגשת שמחה ומרץ מהולים בפחד וחוסר הבנה: “מה הקשר פתאום?!” ראשי החל להיבהל.

אני חייב להגיד שלא תמיד ככה נראה הקול של הלב אך מכיוון שלא הייתי מתורגל להקשיב לליבי הדרך שלו אל תוך חיי היתה כרוכה בחוויה ססגונית במיוחד. בנוסף, לא תמיד קולו של הלב מורה על שינוי דרסטי בחיים. לפעמים הוא מופיע בדברים הקטנים כמו עם מי מחבריי אפגש היום. היום קולו של הלב מלווה אותי בצורה הרבה יותר שלווה ואורגנית.

מזה הקול של הלב?

הקול של הלב, או בינת הלב, היא סוג של אינטואיציה שמגיעה ממקום שלשכל קשה להסביר. אני תמיד אומר שבינת הלב היא שילוב של חמלה ואינטואיציה. רבים אנחנו קוראים לה תחושת בטן וידוע שהיא מה שהוביל את רוב פורצי הדרך הגדולים של האנושות.

השילוב בין הלב להגיון

כבני אדם קיבלנו שתי מערכות- הרציונל ובינת הלב ושתיהן מצוינות. (קיימים גם הרגשות אבל נשים אותן בצד לשנייה) הבעיה היא שלפעמים אנחנו מתבלבלים וחושבים שהרציונל אמור להראות לנו את הכיוון ואת בינת הלב יש לשים בצד ולגנוז. התפקיד של בינת הלב הוא להראות לנו את הכיוון שאליו כדאי לנו לפנות. ושל הרציונאל הוא להראות לנו כיצד ליישם זאת. למה? כי הרציונאל שלנו מוגבל והוא אינו יכול לקחת בחשבון אינספור נעלמים הנסתרים מעיננו.

בינת הלב יודעת לתת לנו את הכיוון הכי טוב עבורנו אחרי השקלול של כל הנתונים שקיימים- אלה שאנחנו יודעים עליהם וגם אלה שלא. ההתמחות של הרציונאל הוא מימוש בעולם הזה אך אנחנו הרבה פעמים מתבלבלים לחשוב שהוא המצפן. אין מלחמה בין הראש ללב כשאנחנו מבינים את התפקיד של כל אחד: הלב לתת את הכיוון עבור הראש והראש ליישם את הכיוון עבור הלב.

דבר נוסף שחשוב לי לציין הוא שגם אחרי תרגול ארוך ומדויק של הקשבה לקולו של הלב שלי לא תמיד אני שומע אותו ובמצבים כאלה הרציונאל לוקח פיקוד תוך המתנה לקברניט שיחזור.

לא כל רגש הוא הקול של הלב

לא כל רגש שעולה בנו הוא הקול של הלב שלנו. הרבה פעמים הרגשות שלנו מונעים מגוף הכאב או ממקומות הישרדותיים אחרים. לדוגמא: לא כל פחד שלנו הוא הקול של הלב, לא כל חשק שלנו הוא הקול של הלב וגם לא כל התאהבות היא הקול של הלב שלנו. כשאנחנו מתחילים להקשיב ללב שלנו חשוב שנזכור זאת.

הדרך להבחין בקול של הלב שלנו

גילוי הקול של הלב שלנו הוא תהליך יומיומי הדרגתי. בשבילי זה כמו יציאה להרפתקה והיא באמצעות התרגול הבא:
נשאל את עצמינו פעמיים ביום בסיטואציות שונות: מה הלב שלי אומר? ונזכור את התשובה הראשונה שעולה לנו בראש- רוב הפעמים זו התשובה של הלב שלנו.

יתכן ובהתחלה לא יגיעו תשובות– זה בסדר. התרגול הזה עושה את העבודה גם אם לא מגיעות תשובות בהתחלה ולכן המשיכו לשאול את השאלה.

כשיתחילו התשובות להגיע פעלו על פי הן. גם אם אתם לא בטוחים שזהו הקול של הלב. אפילו בדברים קטנים ולו בשביל הניסיון. תעדו מה קרה אחרי שהלכתם אחרי התשובות לשאלה “מה הלב שלי אומר?” – שימו לב לצירופי מקרים מיוחדים, להפתעות ולכל דבר שקורה. אם אין הפתעות מיוחדות בהתחלה זה גם בסדר.

ככל שתפעלו יותר על פי אותן תשובות ראשונות כך יתחזק הקול של הלב והביטחון שלכם בו יגבר. המשיכו בתרגול במשך 14 יום.

אצל מי קול הלב חזק מלידה?

כפי שחלקכם יודעים, שיטת קוד התדר האנושי מלמדת אותנו שלכל אדם יש תדר ייחודי, אחד מאחד עשר תדרים, מהות פנימית שדרכה הוא רואה וחווה את המציאות. תדר מספר 9 נקרא “לחישת הלב” ואצלם הקול של הלב הוא עצמתי במיוחד. לפעמים זה מתבטא ביכולות ניבואיות של ממש ולא תמיד הם יודעים איך לאכול את זה. אנשים שהתדר שלהם הוא תדר מספר 9 “לחישת הלב” יסבלו יותר מכולם אם הם לא ילכו אחרי הקול של ליבם. סורי חבר’ה, המתנה שקיבלתם היא לא משהו שכדאי להתעלם ממנו.

מה עשיתי עם הקול של הלב שלי?

אחרי שהקול של הלב שלי הפציע הייתי מאוד מבולבל. עם זאת החלטתי ללכת אחריו ללמוד משחק. הלימודים הללו חיברו אותי לרגשות שלי, לימדו אותי המון על טבע האדם וקידמו אותי אל עבר היעוד שלי שאגב, אתם צופים בו בפעולה 🙂

 

נ.ב.

לב יקר, אני רוצה להודות לך ולהתנצל שבתחילת הדרך הכחשתי את קיומך. במאמר הזה גם קראתי לך ממזר פעם אחת אבל אתה יודע שזה רק מתוך אהבה. אני פשוט רוצה שעוד אנשים יתחברו גם ללב שלהם ואז גם אתה תשמח יותר כי יהיו סביבך הרבה יותר לבבות שיתחברו אליך בקשר של אהבה.
יש לך קול מדהים.
אוהב,
אורן.

מסר מהלב של אורן

יש הרבה לבבות שם בחוץ וכולם מחכים שיקשיבו להם בדיוק כמו שאני חיכיתי. עזרו לי בבקשה ושתפו מאמר זה על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף. ואם יש עוד לבבות ששומעים אותי כבר עכשיו, גם הגיבו לי בבקשה שאדע מה אתם מרגישים. תודה, הלב של אורן.

  ↓הנה הכפתורים↓

שתף את חבריך:

תגובות

2018-03-01T12:02:53+02:00 By |קורס אימון אישי|

תגובות

 1. לוי הגיב:

  מאוד נהנתי ושמחתי על ההסבר המדויק ופשוט והנכנס ללב כ”כ , תודה המשיכו לעשות חייל

 2. שוש שחם הגיב:

  אורן- המאמר נהדר
  עכשיו רק צריך להתאפס ובאמת להקשיב למעמקי הלב-הוא לא בוגד!
  מה הם 2 הספרים שאתה ממליץ עליהם?

 3. סאלי קוריצו'נר הגיב:

  אבקש לדעת היכן מתקימות הסדנאות שלכם וכמה זה עולה
  בקצור פרטים נוספים
  תודה
  סאלי

 4. עדו הגיב:

  תודה על הטיפ, מרגיש נכון

 5. תודה רבה רבקה.
  ורדית היקרה, אני מבין את הפחד שעולה כאנחנו מדברים על ללכת עם הלב. לחישת הלב לעולם אינה מתנגשת עם ערכים מוסריים אמיתיים. גם לא כל מה שמתנגש עם ההיגיון מוביל לתוצאות הרות אסון- אבל כמעט תמיד הוא מוביל לפחדים מפני תוצאות הרות אסון. אל תתבלבלי בין השניים.
  ללכת אחרי הלב לא אומר לנפץ את כל המערכות והקשרים שכבר בנינו. זה לא קמיקזה. המטרה היא למצוא את הדרך לשלב את קולו של הלב יותר ויותר בחיינו וכן, לפעמים אנחנו נדרשים לעשות בחירות ומהלכים שלא נראים לנו הגיוניים אך ההגיון מראש הוא מוגבל אך נותן לנו תחושת ביטחון אשלייתית. היא אשלייתית כי לניתוק מליבנו יש את המחירים הכי גבוהים לטווח הארוך אך באופנים שהראש אינו מסוגל לחזות.
  באהבה, אורן.

 6. רבקה הגיב:

  מקסים מאוד נהניתי מהמאמר הלואי שנצליח לישם את זה בע’ה

 7. ורדית הגיב:

  המאמר מעניין, אם כי יש בו סכנה כל שהיא. לפעמים קול הלב עלול להתנגש עם ערכים מוסריים ולשבש את ההיגיון השכלי, הרציונל. במקרה כזה התוצאות הרות אסון. איך תדע להגביל את ההקשבה לליבך? ומה אם בינת הלב שלך מתנגשת עם חייך?

 8. ארז מניקס הגיב:

  אריאנה,
  אורן שכח לציין אבל את האבחון ניתן לעשות אך ורק באמצעות מאבחן מוסמך. יש מאבחנים הפזורים בכל בארץ ועוד חודשיים ככה אנחנו עושים סמינר שגם בו ניתן לעבור את האבחון.

 9. אריאנה היקרה,
  את לא צריכה לעזוב הכל בבת אחת. ללכת אחרי הלב לא אומר להיות קמיקזה. התחילי בצעדים קטנים- הירשמי ללימודים, קראי ספר, לכי להרצאה. השתמשי ברציונאל שלך על מנת לממש את הקול של הלב שלך בצורה שתהיה הרמונית לחייך.
  אני מבין שיש לך קושי כלכלי אבל צריך לדעת גם מי המקור לכסף וזה את! אל תדחיקי את הקול של הלב שלך כי זה יגבה ממך מחירים שילכו ויגדלו עם הזמן.
  שלבי את הקול של הלב שלך בחייך אפילו שזה מפחיד- כי אין ברירה בריאה אחרת!

 10. אלה הגיב:

  אורן יקר כמה ידע קיבלתי עם כל כך הרבה מסרים כעת אחרי מסע ארוך אני מבינה שלא הקשבתי ללב -לחכמה האין סופית הזו. תודה על המאמר

 11. שולמית הגיב:

  מקסים ומאוד מרגש כמה פשוט וכמה חכם

 12. אריאנה משה הגיב:

  היי,
  זה אחד הדברים הכי יפים והנכונים שקראתי.רק שזה קצת קשה, כמו שציינת לזהות בין קול הלב לבין קול הרציונל.במקרה שלי,אני די מבינה מה הלב אומר לי רק שהרציונל עוצר. לדוגמא יש לי משפחה,ילדים ומשכנתא כמו כולם הלב אומר ללכת ללמוד ולעסוק במה שאני הכי אוהבת רק שיש לי התחייבויות כספיות ומשפחה הרציונל אומר שלא אוכל לעזוב את מקום עבודתי שדרך אגב אני לא מתחברת אליה כלל.אז כן, העניין לא פשוט כלל..דרך אגב איך אוכל לדעת מה התדרים שלי כי אני אדם אכן מאוד רוחני ומאוד מקשיב ללב(לא תמיד מיישמת)והרבה פעמים מאוד מתוסכלת..תודה

 13. רונית וינטראוב הגיב:

  תודה אורן, על כל התובנות. ולחיה, תודה על שני הספרים שהמלצת.

 14. ירון הגיב:

  אל תחכו שתעברו סבל פשוט תקשיבו ללב יש בילבולים מה לעשות תדברו עם השם התשובות כבר יגיעו בשלבים יותר מיתקדמים אתה כבר יודע ישר את התשובה אבל לא להפסיק לדבר עם השם כמו שרבי נחמן אומר לדבר עם השם כמו עם חבר טוב

 15. עמוס הגיב:

  בטרילוטרפיה לומדים שיש לנו שני ילדים ,לב (רגש) וראש, מי שמנהל אותם זה אנחנו שבאמצע, ליפעמים מקשיבים ללב לפעמים מקשיבים לראש העיקר שאנחנו מבינים ופועלים כמשפחה אחת עם מוביל אחד שהוא אנחנו באמצע.
  באהבה

 16. גלית שחם הגיב:

  מסר מהלב שלי: אין. אתה מהמם!

חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!