fbpx

איך לאהוב את עצמך בקלות?

image_pdfimage_print

נחש מה?

נחש מה? אני יכול לדעת בוודאות מהם הדברים שאתה הכי שונא בעצמך. איך אני יכול לדעת זאת? בקלות! קיימת נוסחה מאוד פשוטה שחוזרת על עצמה במאה אחוז מהמקרים והיא: הדבר שאני הכי שונא בעצמי הוא גם המתנה הכי גדולה של חיי.

אני רוצה לכתוב את זה שוב למקרה שהיה קשה לתפוס את זה בפעם הראשונה: הדבר שאתה הכי שונא בעצמך הוא גם נקודת החוזק הכי ייחודית שלך ובמאמר זה אתן כלי שיאפשר לך להתחיל לאהוב את עצמך ולקבל את עצמך.

אחד מעמודי התווך של שיטת “קוד התדר האנושי” היא אבחון המהות הפנימית של המתאמן בתחילת תהליך האימון. ישנם 11 מהויות פנימיות (תדרים) ולכל מהות סל של מתנות ייחודיות המהוות את מרכז הכוח של המתאמן. עם הולדת השיטה התחילו מאמני השיטה להבחין בדבר מפליא: כל המתנות הכי גדולות של התדר של האדם הן גם הדברים שהאדם עצמו הכי מתעב בעצמו!

דוגמא זה הכי, אחי!

ישנו תדר שנקרא אחדות הניגודים (תדר 3). מה שמאפיין אותו הוא יכולת הכלה רוחבית. יכולת ההכלה שלו לשונוּת היא גדולה מאוד. המהות של הטיפוס היא היכולת לקבל ולהכיל בתוך עצמם ניגודים פנימיים, וכתוצאה מכך הם מסוגלים לקבל, להכיל ולהבין סוגים שונים של אנשים, לדבר עם כל אחד בשפתו וליצור ביניהם הרמוניה. הם לא רואים סתירה בין ניגודים, אלא את המשותף ביניהם.
היכולת שלהם היא מתנה אדירה והאפשרויות שלהם מתוכה הן כמעט בלתי מוגבלות.

אָמַמַה?

אם תלכו לאנשי אחדות הניגודים ותשאלו אותם מה הם חושבים על התכונה הזאת שלהם ייתכן והם יתחילו לגמגם, יתכן והם יזעיפו פנים וייתכן והם יפרצו בבכי משום שאותה מתנה מופלאה שהם קיבלו היא גם האבן הנגף שלהם כשהם אינם מודעים לה וכשהם אינם במיטבם.

כשהם אינם מודעים למהות הפנימית שלהם וכשהם אינם במיטבם הם יחוו קושי בסיסי לבחור, להגיע להחלטות ולהתמיד בהן ומקור התופעות הללו הוא ביכולת ההכלה הרוחבית שלהם. “לא קל להיות אחדות הניגודים” הם יגידו כשאינם במיטבם. “בתוכי אני מרגיש שאני יכול גם זה וגם זה וגם זה באותה מידה ולכן כל החלטה שאני עושה קשה לי לפחות כמו לטפס על האוורסט“.

מה זה אומר?

זה אומר שכל אחד מאיתנו נולד עם מהות פנימית ייחודית לו והיא מרכז הכוח שלו. יחד עם זאת לכל מהות פנימית שקיימת בנו יש שני צדדים: המקדם והמעכב. המעכב הוא הצד שאנחנו פחות אוהבים כי אנחנו חושבים שהוא מזיק לנו והמקדם הוא הצד שמאפשר לנו להשיג את כל מה שיש לנו. הצד המקדם הוא גם הצד הזה שמאוד קל לנו לשכוח כשעולה בנו השנאה העצמית בעודנו שוכבים מול הטלוויזיה בדיכאון ומחסלים קופסת גלידה עם פצפוצי שוקולד, פיקאנים ו\או קרמל וזאת כקינוח ללאפת הכבש הדשנה שזה עתה בלסנו.

בשורה התחתונה גם הצד המעכב וגם הצד המקדם הם שני צדדים של אותו מטבע- שני צדדים של אותה מהות פנימית שלנו- שהיא אנחנו! העבודה שלנו היא להשלים איתה ולהתמקד ביופי שלה כצעד ראשון ואחר כך להיות במודעות לצדדים בה שיכולים לעכב אותנו ולעבוד עליהם נקודתית.

איך עובדים עם זה?

ראשית בואו לאבחן את המהות הפנימית שלכם. בקרוב אנחנו יוצאים עם תכניות ייחודית שתאפשר לכל אחד לגלות את המהות הפנימית המולדת שלו בלי קשר לאמצעים העומדים לרשותו (פרטים בהמשך…).

אבל אל תחכה לתכנית ובצע את 4 הצעדים לקבלה עצמית:

 

 • רשום את הדבר שאתה הכי שונא בעצמך.

 

 

 

 • רשום את המהות הפנימית שעומדת מאחוריו- רמז: מהות פנימית היא אף פעם לא שלילית.

 

 

 

 • רשום רשימה של 5 דברים שהמהות הפנימית הזאת מאפשרת לך.

 

 

 

 • לך עם הרשימה הזאת בארנק והצץ בה כאשר עולה השנאה והאכזבה העצמית.

 

 

ויש גם צעד חמישי!

כתוב לנו בתגובות מה גילית אחרי הצעדים הללו ואילו עוד דרכים אתה מכיר המובילות לאהבה עצמית. ניתן גם להתייעץ בתוך התגובות אם אינכם מצליחים למצוא את המהות הפנימית ואני אנסה לעזור ולכוון.

נ.ב.

עצום עיניים וחשוב על הים או על יער ירוק. נשום שלוש נשימות עמוקות. דמיין את פניהם של חברים שלך שבטוח יהנו מהמאמר הזה כאשר הם יקבלו אותו. שלח להם אותו.

באהבה גדולה,

אורן מניקס.
——————————————-

בעקבות התגובות הרבות (מתחת למאמר) המבקשות דוגמאות נספות אשתמש במה שכתבתם על מנת להדגים.

אסתי אלמי כתבה בתגובות: “היי אורן, הדבר שאני הכי שונאת בעצמי, זה דחיית עשיה למחר, ולמחר, ולמחר. היה לי קל בעבר לתפקד במסגרת, וקל לי לעשות עבור אחרים. אבל קשה לי עבור עצמי. אז מה זה אומר על המהות הפנימית שלי?”

היי אסתי ותודה שהגבת למאמר. אני מעריך את האומץ והכנות.

את הכי שונאת לדחות מטלות שעלייך לבצע. את גם מוסיפה שהמקור לכך הוא שאת בתקופה שאת צריכה לעשות עבור עצמך כי כשאת צריכה לעשות עבור האחר יותר קל לך.

המהות שאני מזהה היא יכולת נתינה לאחר. אני רוצה שתדמייני, אסתי, מי היית ללא יכולת הנתינה שלך? אני מניח שמאוד קשה לדמיין אותך בלי המהות הזאת. כמה דברים התאפשרו בחייך בעקבות המהות הזאת? כמה קשרים חברתיים התאפשרו?- התשובות לשאלות הללו הם הצדדים המקדמים של המהות שעומדת מאחורי זה.

אחד מ-11 הטיפוסים נקרא “מהות הנתינה” (תדר מס 5) וכשהוא לא במיטבו יהיה לו קשה לבקש או לעשות עבור עצמו. אני לא יכול לדעת בוודאות שזה התדר שלך (כיוון שאבחון לא נעשה באמצעות הרציונאל) אבל יכולת הנתינה שלך לאחר היא דבר נפלא שהצד המעקב שלה הוא הקושי לעשות ולתת לעצמך. עלייך לעבוד בצורה ממוקדת על הצד המעקב הזה.

רותי שואלת בתגובות “מהי המהות הפנימית העומדת מאחורי חוסר ביטחון”.

היי רותי, חוסר ביטחון הוא מושג כללי ועל מנת לדעת מהי המהות שעומדת מאחוריו אני צריך לדעת איך הוא בא לידי ביטוי. אם הוא בא לידי ביטוי בביישנות- יתכן והמהות העומדת מאחוריו היא רגישות פנימית גדולה שיש לה יתרונות רבים. עשי רשימה של כל הדברים שהרגישות מאפשרת לך לדוגמא: הבחנה ברגשות הזולת, יכולת אומנותית, עולם פנימי עשיר, עומק וכו’

ההבנה היא, רותי, שכל הדברים הנפלאים שהרגישות שלך מאפשרת לך הם הצד השני של הביישנות (אם אכן כך בא לידי ביטוי חוסר הביטחון שלך). שני צדדים של אותו מטבע וזה נפלא! עכשיו, מתוך השלמה עם המהות המדהימה שלך מצאי דרכים לחזק את שרירי האומץ שלך וכך תוכלי לנהל את המהות שלך במקום שהיא תנהל אותך וכך יותר לאהוב את עצמך

בהצלחה ואהבה לכולכם,

אורן מניקס.שתף את חבריך:

תגובות

תגובות

 1. galia הגיב:

  אפשר אולי דוגמאות נוספות לדברים שאני לא אוהבת בעצמי/לרשימה של ה11? מה קורה במקרה שאני לא מצליחה לזהות משהו שאני לא אוהבת יותר מאשר האחרים?-יש דברים אבל לא ברור מי מהם יותר

 2. מורן הגיב:

  שלום אורן,
  דברים יפים כתבת.מוסיף ומעצים
  דבר שאני שונאת בי עד כאב!זה חוסר אנרגיה !
  וגם חוסר זרימה ופתיחות מול אנשים…איך מוצאים את המהות הפנימית?????תודה

 3. עמית הגיב:

  אני שונא בעצמי את העצלנות שבי שגורמת לי לא לתפקד בזמן הלימודים…מהו המהות הפנימית שעומדת מאחורי זה?
  אשמח לקבל תשובה למייל !

 4. אבי הגיב:

  ממתי התרכזות בדברים הרעים תורמת?
  צריך להתרכז בדברים הטובים, בחוזקות ובדברים שגורמים לנו להרגיש טוב.

 5. Cassara הגיב:

  Ah, i see. Well that’s not too tcikry at all!”

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  לאורן שלום,
  מאוד מודה על ההתייחסות שלך לשאלה שלי.
  רותי

 7. יעל מאגלית הגיב:

  לא יודעת איך להגיע להמות הפנימית. אשמח לקבל הדרכה ועצה
  תודהההההההההההההה!!!!!

 8. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  מאמר מעניין, נניח ש”הפחד ” הוא הדבר שאני שונאת בעצמי, איזה מהות חיובית יכולה להיות לזה, זקוקה לעצה!!! תודה

 9. היי עירית, אם את לא שונאת בעצמך כלום. אשרך!
  אלי חפץ- מסכים איתך לחלוטין. הגדרה של אוהב פחות מתאימה לאנשים מרמת מודעות מסויימת. לא כולם שם.
  רותי היקרה- הוספתי בגוף המאמר (למעלה) התייחסות לדוגמא שלך.
  ומלי- לא הייתי רוצה לתת לך טיפ הקשור ל”אחדות הניגודים” כיוון שהאבחון לא נעשה דרך הרציונאל או הדימוי העצמי ולכן המלצתי אלייך היא קודם כל לעבור את האבחון.
  אנחנו מודעים לכך שחלוקה ל-11 טיפוסים היא חדשה והמספר הזה הוא קצת קשה לעיכול (גם לי הוא היה). אבל השיטה מורה בפירוש שישנם 11 תדרים באנושות ונתון הזה מאושש לנו כל פעם מחדש. מזמין אותך לבוא ולהתנסות בנפלאות השיטה הזאת ולהיווכח.
  באהבה,
  אורן מניקס.

 10. מלי הגיב:

  שלום רב,

  אמנם לא ראיתי את שמם של 11 המהויות אולם ממה שכתבת על “אחדות הניגודים” אני יכולה להגיד שאני מזהה את עצמי בוודאות כשייכת לתדר הזה. מאוד אשמח לקבל טיפ לעבודה עם “אחדות הניגודים”.

  בנוסף, עד היום נתקלתי בחלוקה ל- 9 (אניאגרם) ל- 12 (אסטרולוגיה וכו’ – זו פעם ראשונה שאני נתקלת בחלוקה ל- 11 ???

  תודה,
  מלי

 11. רותי הגיב:

  מהי המהות הפנימית שעומדת מאחורי חוסר בטחון?

 12. אלי חפץ הגיב:

  אני חושב שההגדרה “שונא בעצמך” היא מעט קיצונית,הרי איננו שונאים ,לא את עצמנו ולא אחרים, אנחנו אוהבים פחות,אוהבים מעט,לא אוהבים-עם ההגדרות והתפיסות האלו קל הרבה היותר לתיות ולפעול.

 13. עירית הגיב:

  ואם אני לא שונאת בעצמי כלום?

 14. טובה הגיב:

  יישר כח!
  חזקו ואמצו.

 15. beth הגיב:

  תודה !!!! וואי… בחיי, אתם גדולים !!!

 16. דוד גולן הגיב:

  נוסח לא כל כך ברור. תנו דוגמא ל4 השאלות

חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!