fbpx

איך להצליח בשישה שיעורים גרסת קוד התדר

image_pdfimage_print

היי, זה אורן (מניקס)

בחודש האחרון עלתה לאוויר, בערוץ 2, תוכנית בשם “איך להצליח בשישה שיעורים”.
התוכנית מאוד פופולארית ומנחה אותה פסיכולוג בכיר וחכם מאוד אשר מלמד בשישה שיעורים איך להשיג הצלחה. התוכנית מעניינת מאוד ועוררה בי חשק ללמד אתכם את אחת ההבחנות החשובות ביותר בשיטת קוד התדר האנושי.
ההבחנה הזאת נוגעת למושג הצלחה והיא הבחנת יסוד פשוטה ופרקטית שיכולה לאפשר ניווט נכון של תהליכי אימון ו/או תהליכי התפתחות אישית וכדי לעשות זאת אני רוצה להכניס אתכם לחיי הפרטיים ובסוף המאמר לספר לכם מהם 4 השלבים להצלחה אמיתית.

 הלימודים ששינו את חיי

בעבר למדתי שלוש שנים של לימודי משחק מקצועיים. תקופה מאוד אינטנסיבית. הסטודיו שבו למדתי נקרא “ניסן נתיב” והוא נחשב לבית הספר הכי יוקרתי ואקסקלוסיבי בארץ ללימוד המשחק. כל שנה כשש מאות מועמדים נבחנים אליו ומבקשים לממש חלום חיים וללמוד משחק מהטובים ביותר. כל שנה רק 17 מועמדים מאושרים זוכים להגשים את חלומם.

כששואלים אותי מהו היום המאושר ביותר בחיי אני נזכר באותו היום שבו ישבתי בחדרו של ניסן, לחוץ כמו פקעת ועייף כמו אצן טריאתלון, אחרי השלב החמישי (!) והאחרון של המיונים לבית הספר. ניסן, עליו השלום, שאל את שמי, הביט באיטיות בגיליון המיונים ואמר: “כן אממממ, אורן. אתה נשאר איתנו.
דממה שררה בחדר וכשיצאתי ממנה לא הייתי אחראי למעשיי. קפצתי באוויר וצעקתי לשמיים “ישששששששש!!!!” יצאתי מהמשרד ופשוט נחתי על רצפת הסטודיו בלי יכולת להכיל את גודל הבשורה, האושר והפורקן.

אני משחק ב"כשהאנייה שוקעת..." תאטרון צוותא

שלוש השנים שחוויתי בסטודיו היו גדושות ומטלטלות. בקורסים ובסמינרים שאנחנו מעבירים אני מדבר לא מעט עליהן ועל כל מה שהבנתי על טבע האדם באותן שנים. במאמר הזה אני רוצה להתמקד בשאלה קטנה אך ממזרה שהתרסקה עליי באמצע שנה ב’ של הלימודים ומאז לא הרפתה ממני: “מה לעזאזל אני עושה כאן?”

השאלה השובבה הגיעה בשלל צורות וטעמים: “למה בכלל אני רוצה להיות שחקן?”, “האם אני חולם לשחק או שאני חולם להיות מפורסם?“, “אם לא היה פרסום והכרה בתחום הזה האם עדיין הייתי רוצה להיות שחקן?”, “איך הגעתי לקחת חלק במרוץ הסופר תחרותי הזה ולמה אני כל כך סובל ממנו?!“.

אחרי שהתחלתי ללמד את שיטת קוד התדר האנושי הבנתי בדיוק מהם התהליכים שעברו עלי ושהובילו אותי לעזוב לבסוף את תחום המשחק ולהקדיש את כל זמני לתחום האימון האישי.

שני סוגים של הצלחה

שיטת קוד התדר האנושי מלמדת שישנם שני מושגים שרוב האנשים מבלבלים בניהם ומשלמים על הבלבול הזה מחירים גבוהים מאוד.

המושג הראשון נקרא “הצלחה אמיתית” והסוג השני נקרא “מה שנחשב להצלחה”. נשמע פשוט נכון? כשהתחלתי לעבוד עם אנשים נדהמתי לראות כמה לרובנו אין הבחנה מדויקת בין הצלחה אמיתית ובין מה שנחשב להצלחה.

מה שנחשב להצלחה

מה שנחשב להצלחה הוא מה שהחברה או המשפחה, החברים או הקולגות מגדירים כהצלחה: כסף, מעמד, תארים אקדמיים, בעל או אישה עם שלושה ילדים וכלב, בית צמוד קרקע וכולי וכולי וכולי. כל אחד גדל עם תבנית מקובעת שמגדירה עבורו מהי הצלחה. בשלב מאוד מוקדם של החיים אנחנו מאמינים שמימוש התבנית הזאת יצור הערכה ואהבה וכך יאפשר לנו לאהוב את עצמנו. הקאצ’ הוא בכך שהתבנית הזאת היא גנרית (אחידה ומשוכפלת) והיא נוצרת במידה אחת בלבד.
דמיינו שבכל הארץ היו מוכרים בגדים במידה אחת בלבד ומסוג בד אחד בלבד ובצבע אחד בלבד. נכון, יש אנשים שנתוני הבגדים הללו היו מתלבשים עליהם בול אך על כל שאר האנשים הבגדים הללו יהיו לוחצים מדי, או רפויים מדי, חמים מידי או קרים מדי, כבדים מדי או קלים מדי. חלק מאיתנו אפילו אלרגים לבגדים האלה.
בדיוק ככה אנחנו חיים בעולם ומנסים להיכנס לאותם בגדים משוכפלים של הצלחה: להיות במשרה ניהולית = הצלחה. להרוויח מיליונים = הצלחה. להיות מפורסם = הצלחה. להביא ילדים לעולם = הצלחה. להיות בעל תואר שני לפחות = הצלחה. להיות בעל מליון חברים = הצלחה. להקים ארגון צדקה גדול = הצלחה.

הצלחה אמיתית

מי אמר שכולם צריכים להיות מיליונרים? מי אמר שכולם צריכים להיות רציונאליים, מסודרים ומבריקים?
מי אמר שכולנו צריכים להיות דוקטורים? מי אמר שכולנו צריכים להיות עם מיליון חברים?

הצלחה אמיתית היא חליפה העשויה לפי מידותינו, לפי סוג הבד שהכי בריא לנו ולפי הצבעים שהכי משמחים אותנו. היא בהכרח נובעת מהמהות הפנימית שלנו (תדר) והיא יכולה להתאים או לא להתאים ל”מה שנחשב להצלחה”. הבעיה היא שאנחנו מתביישים בחליפה הזאת. כי היא לא כמו החליפה של הבן של השכן שהצליח מאוד, והיא לא כמו החליפה של אבא שלי שלימד אותי מהי הצלחה, והיא לא כמו החליפה שתגרום למורים שלי להרגיש גאווה. זו רק חליפה שתעשה אותי מאושר- אם אסכים ללבוש אותה.

הצלחה בארבעה שלבים

הנה ארבעת השלבים שאיתם ניתן לעבוד עם מתאמנים על מנת להוביל אותם להצלחה אמיתית:

• חשיפת המהות הפנימית- על מנת לקבל בהירות על מה יעשה לנו טוב עלינו לדעת מהי המהות הפנימית הייחודית שלנו. המבנה הפנימי של כל אחד מאיתנו הוא שונה לכן רק חשיפתו יכולה להוביל אותנו להצלחה אמיתית. ישנם דרכים רבות לחשוף את המהות הפנימית של האדם. הדרך שאנחנו מאמינים שהיא הכי עמוקה ומדויקת היא אבחון קוד התדר האנושי.

• גילוי התבניות הנרכשות- על מנת לבדוק את “מה שנחשב להצלחה” בעיני המתאמן שלנו (או בעיניי עצמנו) אנחנו נעשה רשימה של המטרות של האדם ונבקש ממנו לתאר לנו דמות נערצת עליו במיוחד.

• חשיפת המחירים והרווחים- במידה ויש סתירה בין המהות הפנימית של האדם (התדר שלו) לבין “מה שנחשב הצלחה” בעיניו ובעיני סביבתו נעזור למתאמן לחקור את המחירים שהוא משלם על לנסות להיות “מה שנחשב למצליח”. בדר”כ המחירים הם גבוהים מאוד וכוללים ייאוש, אובדן שמחת חיים, ביטחון עצמי נמוך ומתחים הולכים וגדלים במערכות יחסים.

• חיזוק שריר הבחירה במי שאנחנו- בטח שמעתם על שריר התאומים או על שריר היד הקדמית אך האם שמעתם על שריר הבחירה במי שאנחנו? שריר זה הוא שריר תודעתי שמאפשר לנו לבחור במי שאנחנו לפני שאנחנו בוחרים במי שהסביבה רוצה שנהיה. כמו כל שריר הוא גדל כל פעם שאנחנו מפעילים אותו אל מול התנגדות. בחדר כושר ההתנגדות היא כובד המשקולת אבל בעולם הנפש ההתנגדות היא הפחדים, הכאב והרצון לחזור אחורה. נציג למתאמן שלנו את השריר הזה ונשאל אותו כיצד לדעתו הוא יכול לחזק אותו השבוע.

אפילוג

כשסיימתי את לימודי המשחק עשיתי את הדבר ההפוך ממה שנחשב הצלחה בסביבה שעטפה אותי במשך שלוש שנים והלכתי אחרי הלב שלי שהוביל אותי לקוד התדר האנושי. היום אני מעביר קורסים לקהלים של עשרות ומאות אנשים, שפועלים לעזור ולקדם אנשים נוספים, וחי חיים שמרגשים אותי. עד היום כשאני מגיע לביקור בסטודיו זה קצת מביך אותי להגיד שסטיתי מה”נתיב” אבל מה שבטוח הוא שעשיתי זאת בחליפה הכי מתאימה שיכולה להיות בשבילי.

בשבוע הבא אנחנו הולכים לשלוח לכם מייל שילמד אתכם כלי חדש בעולם האימון האישי. זה כלי ייחודי ורב עוצמה שמאפשר להתמודד עם כאב רגשי ישן של המתאמנים שלנו וגם של עצמנו. לא תוכלו ללמוד אותו בשום מקום אחר אז אל תפספסו אותו.

נ.ב

בטח לא חשבתם לעבור דף מבלי לספר לנו מה אתם חושבים על הצלחה נכון?

אתם מוזמנים להגיב ולדבר איתנו. 

שתף את חבריך:

תגובות

תגובות

 1. כרמי הגיב:

  מדהים שהגעת לתובנות כל כך נכונות ומדויקות בגלך הצעיר ,אתה ראוי להערצה (:

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  שלום ארז,

  זה כל כך נכון, ההבדל בין מה שנחשב להצלחה-הפנטזיה, לעומת ההצלחה האמיתית.

  ובכל זאת כל כך קשה לי להגיע להבנה של מהי ההצלחה האמיתית עבורי.

  ישנם מרכיבים בפנטזיה, שכל כך מדברים אלי ומושכים. בנינו מי לא רוצה שיהיה לו שפע של כסף וגם יעסוק בתחום שהוא אוהב ומקבל ממנו סיפוק רב?

  איך מנטרלים את ההשפעות הסביבתיות ומזככים את החלום האמיתי האישי שלנו?

  ללה בתשוילי.

 3. תמי נוי הגיב:

  אורן!
  קראתי התרשמתי ואני שמחה מאוד על בחירתך. אני יודעת שזה נכון לך מאוד ואני לומדת ממך ומתלהבת מכל שיעור.אתכם באמונה בחזון המעצים והמקדם את עולמנו וחברתנו.אוהבת תמי נוי

 4. אורה יקר. תודה שסטית מה”נתיב” אולם לא מהדרך 🙂 בזכות הבחירה שבאה מהלב שלך כל כך הרבה אנשים (כולל אני) יכולים ליהנות מהמהות שלך ומהכישורים שלך. אני הראשונה שיעיד שלא זנחת את כישורי המשחק הם רק באים לידי ביטוי על במה אחרת. אותנטית יותר לטעמי 🙂 תודה על מאמר משובח 🙂 חיבוק אוהב נילי

 5. נילי דיסקין הגיב:

  הי אורן. קודם כל תודה על “שחרור” התובנות לחלל הוירטואלי.כנראה למזלי גדלתי בדור, ובמקום(קריית-חיים) שאמנם לא החשיב “הגשמה עצמית” כערך, אלא חינך לנתינה לפי צרכי המדינה, אז עוד המדינה שבדרך – אבל בתוספת חשיבה עצמאית , חייתי את המהות הםנימית שלי שהייתה ממילא נתינה – וכך התמזג החינוך עם התובנות האישיות ( תהליך לא פשוט) וגרם לי הרבה סיפוק הן בעבודתי הרשמית, והן בפעילותי הלא רשמית שהיתה כמעט תמיד התנדבותית.(אני כיום בפנסיה) לצערי ילדי גדלו כבר בדור שיצר “מדים אחידים” או יותר נכון “מדד אחיד” להצלחה והגשמה עצמית. והם רק כעת מתפכחים מכך ( שתי הבנות לאחר דוקטורט, והבן לאחר סיום תואר ראשון ). אני צופה מרותקת בדרך שהם עושים, וחושבת שחבל ש”חינכו” אותם מעבר לדרוש לחיים בחברה האנושית, ומקווה שימצאו את הקול הפנימי שלהם . כפי שאני רואה מסביבי, אף אחד לא פטור מהחיפוש הזה, וברוב המקרים לאחר התפכחות כואבת. אבל הדור הצעיר הזה עדיין צעיר, והתובנות האלו חשובות לשארית חייו. אז שוב, תודה ויישר כוח על שאתם עוזרים לתהליך הזה ע”י שחרור התובנות האישיות שלכם נילי דיסקין

 6. לילך לוי הגיב:

  ניסיתי להוסיף את כתובת האתר המוסיקה שבו מוצגים חלק משיריי, ולא הצלחתי אז הוספתי עוד תגובה 🙂
  http://www.newsica.co.il בשורת החיפוש יש לכתוב – לילך לוי
  תהנו 🙂

 7. לילך הגיב:

  אני כותבת שירים מגיל צעיר מאוד ותמיד אהבתי לשיר בכל מקום אפשרי, הייתי חלק ממקהלות ביה”ס וחלק מצצות הוואי של תנועת הנוער ותמיד קיבלתי את המשחקים הראשיים של ההצגות שכללו שירה ומשחק.
  לאחרונה החלטתי להפוך את המוסיקה שזורמת בעורקי גם למקצוע ואני משווקת את עצמי ובמקביל סיימתי לימודי שירה שנה א ולקראת לימודי שנה שניה. אפילו עזבתי עבודה של חמש שנים בשביל זה, ואין ספק שהדרך היא לא קלה ורצופה בהמון ירידות ועליות, המון כאב ותסכול אבל גם המון רגעי אושר של הצלחות קטנות וגדולות שמחזקות ושוות את כל השאר.
  נכון שגם במקצוע זה יש פרסום – וזה נחשב כהצלחה כמו כן גם כסף בתחום הזה מראה הצלחה. מבחינתי הצלחה מורכבת מהמון הצלחות קטנות וגדולות שמובילות לייעד המיוחל, אני כבר חווה הצלחה כשאני חושבת על האומץ שהיה לי לעזוב עבודה מסודרת במשרד ממשלתי אחרי 5 שנים “שניה” לפני שקיבלתי קביעות ולהתחיל להתמקצע בתחום המוסיקה בידיעה שלא תהיה לי הכנסה כרגע בתחום ואם בכלל. מבחינתי הצלחה היא לעבור שנה לימודים עם מורים קשים מהז’אנר וקיבלתי לא מעט ביקורות ובכל זאת עמדתי על הבמה בסוף השנה ושרתי וקיבלתי המון פירגון מחבריי ומשפחתי ושאר הקהל, מבחינתי הצלחה עתידית זו שאני אצליח לשיר את השירים שלי – המקוריים שכתבתי ואם הם ישפיעו לטובה בדרכם על השומעים אותם ויחליטו לעשות שינוי – אז אומר לעצמי שהצלחתי 🙂

 8. ליטל הגיב:

  שלום רב, אני פעם ראשונה קוראת. שלחתם לי למייל.אשמח לדעת כיצד הגעתם אלי.חוץ מזה זה נשמע מעניין רק לא הבנתי בדיוק איך עושים איבחון.
  וגם לא תמיד אנו בוחרים. לעיתים החיים מובילים אותנו למקומות ולחליפות מסויימות ואנו צריכים להתמודד.

 9. עדנה AUERUI הגיב:

  היי אורן!
  נושא ההצלחה מאוד נגע לי בנקודה רגישה בחיי.אני חושבת שבכדי להצליח אדם צריך להחליט מה טוב לו,להקשיב לקול הפנימי שלו,ולקחת את מלוא האחריות על חייו.אדם שעושה למען אחרים,הוא אדם מתוסכל,שלא מגיע לכלל מיצוי.אהבתי מאוד את ההבחנה בין הצלחה אמתית לבין מה נחשב להצלחה,ואני רואה במה שנחשב להצלחה מעין מסיכה שמסתתרים מאחוריה, חיים בשקר.

 10. ארז מניקס הגיב:

  שלום רמי אתה נוגע בנקודות חשובות שחשוב לי שהם יעלו לדיון
  אשמח לתגובות מאנשים

 11. אירית בן שלוש הגיב:

  אוהבת ממשיכה איתכם

 12. רמי הגיב:

  ארז שלום,אתה צריך שאחרים יסבירו לי?! לא משנה ,לא באתי להעביר בקורת -רק להבין .כל מה שנאמר נהדר אם שוכחים לרגע את מציאות חיינו ,כל אחד ומציאותו,מגבלותיו וחייו. מי שיכול לממש הצלחה באמת מאושר הוא. רוב האנשים נהנים לשמוע ואולי מפנטזים ובפועל זה נשאר שם לא כי הם לא רוצים…..

 13. ארז מניקס הגיב:

  אשמח אם מישהו שקרא את המאמר ינסה להסביר לרמי (שתי תגובות מתחתיי) למה התכוונו…

 14. אורנה מסכים עם כל מילה שלך. הדרך להצלחה עוברת דרך הלב.
  רונית, ניכר שאת עוסקת באימון או פיתוח אנשים. את שופכת אור על הצד הפרקטי שגם הוא קריטי לחלוטין.

 15. רמי הגיב:

  צר לי ,לא מבין מה אתם רוצים להגיד .

 16. מיכל הגיב:

  אורן שלום.
  בתור צופה בתוכנית. ועוקבת אחרי המיילים שאתה שולח.
  התחברתי לקטע שכתבת היום. מאוד נכון שיש מדדים להצלחה ושכל אחד צריך לבחור את המדד שלו. כמובן שלא תמיד זה קל בסביבה כמו הורים . חברים וקולגות לעבודה . למרות שכונתם טובה …להחזיר אותך לדרך “הטובה”. צריך להיות אמתים עם עצמנו ושלמים עם ההחלטות שלנו ולחיות את חיינו ולא חיים של אחרים
  תודה על פוסט נפלא
  והמשך שבוע מושלם

 17. אורנה הגיב:

  תודה על מאמר מרגש שמתמצת בתוכו את הפוטנציאל של כל אחד בפני עצמו ובעצם נותן לכל אחד את הלגיטימציה לממש את הפוטנציאל האישי שלו על פי יעודו.
  ובמילים אחרות, ככל שנשכיל ללכת אחר האמת הפנימית שלנו ובעיקר אחר הלב שלנו, נמצא את ההצלחה האמיתית והנכונה לנו…..
  אורנה

 18. meshulam הגיב:

  מענין מרענן ונותן כר רחב למחשבה

 19. רונית לוי הגיב:

  מה דעתי על הצלחה?
  מאמר נפלא ומכוון בדיוק למה שאני רוצה- הצלחה היא עניין סוביקטיבי מחד ומאידך ישנם קריטריונים שחשובים שיהיו בה כגון- הגשמה עצמית,תחושת סיפוק ואושר ותחושה של מילוי הייעוד, ואני מניחה שאתם מכוונים לשם,מצד שני חשוב שההצלחה תתבטא באלמנטים חומריים גם,אך מה שחשוב הוא באמת התאמה לסולם הערכים של הבנאדם ולא של הסביבה וכיוב’ אם כי לא תמיד יש סתירה
  תודה לך על שעוררת השראה ומחשבה

חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!