fbpx
מי אנחנו? 2018-12-11T12:10:36+02:00
image_pdfimage_print

מי אנחנו?

אנחנו קודם כל משפחה. ולא רק ביולוגית.

את שיטת התדר פיתחה שוש מניקס ולאחר ששניים מבניה, ארז ואורן מניקס, חוו את נפלאות השיטה על בשרם הם, כמו רבים לאחר מכן, לא יכלו להישאר אדישים והחליטו להצטרף לאימם בשליחות משפחתית להנחלת השיטה והפיכתה לנפוצה ומיושמת בכל מקום ובכל מדינה בעולם.

אילו רק יכולת להיות שם כאשר שוש שמעה מבניה שהם החליטו להצטרף אליה לשליחות. זה כנראה היה היום המאושר והמרגש בחייה. אפשר להבין אותה נכון?

מהר מאוד המשפחה התרחבה ואליה הצטרפו צוות של אנשים טובים ותמימי לב שהשיטה נגעה גם בהם עמוקות, וחוללה מהפיכה בחיי המשפחות שלהם, רק בזכות העבודה האישית שלהם עם כלי השיטה הרגשיים. עם הזמן הם החליטו שאת הנס הזה צריך להביא לכל עם ישראל ולעולם כולו.

כיום המשפחה של התדר כוללת את כל מי שהכלים הרגשיים נגעו בו ושינו את חייו, חיי משפחתו וחיי כל האנשים שהוא מקדם בעזרת השיטה.

אם היינו מציגים את כולם השרת של האתר היה קורס ולכן אנחנו רוצים להציג בפניכם את מייסדי ומובילי השיטה במרכז התדר. הם יקרים מאוד לליבנו ואנחנו מאחלים שיום אחד תהיה גם לך הזכות ללמוד אצלם:

כל הצוות

מוכן לצעד הראשון שלך בתדר?

פיתחנו שאלון שיעזור לך לגלות את כפתור ההפעלה הייחודי שלך: לחץ כאן וגלה את הכפתור שלך!

מובילי השיטה

שוש מניקס

מפתחת שיטת התדר

מפתחת שיטת התדר, מנכ”ל מרכז התדר, ואמא של צחי, ארז ואורן.

לאחר הקמת אחד משלושת בתי הספר הראשונים והמצליחים בישראל לאימון אישי בשיטה הקלאסית חלתה אחותה במחלה ממארת.

צו מצפונה הורה לה לעזוב הכל ולהתמסר לטיפול באחותה ובביתה הסובלת מפיגור שכלי.

“כשהתפניתי מהעשייה והעומס היומיומיים שלי נוצרה לי פניות שאפשרה למשהו חדש לעלות ולהיווצר בתוכי.” וכך החלה להיווצר שיטת האימון הרגשי הפותחת את תהליך האימון באבחון עמוק ומדוייק של המהות הפנימית המולדת של האדם- התדר.”

לאחר שאחותה נפטרה הרגישה שוש כי במותה התאפשרה היווצרות של שיטה שנוגעת באלפים ועוד תיגע במיליונים.

שוש מניקס הינה מחלוצות תחום האימון האישי בישראל ובעלת ניסיון רב שנים של עבודה עם אנשים מכל שכבות האוכלוסייה.

00002.00_02_38_17

ארז מניקס

סמנכ”ל פיתוח במרכז התדר והבן האמצעי

כשארז נכנס למטבח אימו, שוש, וראה אותה יושבת עם עשרות בקבוקי תמציות​ ושרטוטים של מודלים הממפים את האנטומיה של הרגשות​

הסקרנות לא הרפתה ממנו.

“מה אתה עושה אמא?” שאל.

“אני מפתחת שיטה שהולכת להוות את השלב הבא באבולוציה של תחום ההתפתחות האישי והאימון, בארץ ובעולם כולו.” ענתה מבלי להסס.

“באמת?? אני מצטרף אלייך” אמר לתדהמתה והתיישב לידה.

“רגע, אבל עוד אין כלום, זה הכל עוד רק בחיתוליו”

“לא מעניין אותי”, אמר, ​”בזכות הכלים שאת פיתחת בעבר הצלחתי סוף סוף להתחתן ולהקים משפחה אחרי שנים של ניסיונות וכעת ​

אני מרגיש שיש כאן משהו ​חדשני אפילו עוד יותר. אני מתכוון לעזוב הכל ולהצטרף אלייך”.

הבשורה הספונטנית עוררה בשוש שמחה גדול אבל גם חשש מגודל האחריות. חשש שרק האמונה בדרך הצליחה למוסס.

מאז מוביל ארז את הנחלת השיטה הפלאית והחדשנית בעוז וביצירתיות אין קץ. אין אבן שהוא לא הופך.

ככה זה כשאוהבים 

ארז

אורן מניקס

סמנכ”ל הדרכה במרכז התדר והבן הקטן

סמנכ”ל הדרכה והבן הקטן.

תמיד אמרו שיש לו שכל חריף. אבל הוא לא הצליח למצוא שקט. גם כשכבר צבר מוניטין כאחד ממפתחי ההדרכה המובילים בישראל בתחום מערכות המידע.

משהו המשיך לבעור בתוכו. “זו הסיבה שסגרתי את העסק והלכתי ללמוד 3 שנים משחק בסטודיו של ניסן נתיב בתל אביב” הוא משתף.

“הרגשתי שאני רוצה לגעת באנשים, לעשות הבדל. חשבתי שהתאטרון יספק לי את זה אבל האי שקט לא פסק.”

יום אחד הוא נכנס לניתוח שיגרתי באיכילוב ובעקבותו אושפז למספר ימים. אימו הגיעה להיות איתו והחלה לשתף אותו בכלים החדשים ובניסים שמתרחשים בחיי אנשים. היא גם הדגימה לו את העבודה עם הכלים הללו ופתאום נעשה בפנים שקט. זה היה סימן עבורו שהוא מצא. הניסים שהחלו להתרחש בחייו רק אישרו מחדש את שהרגיש באותם הימים בבית החולים.

יום אחד בלבד לאחר סיום לימודי המשחק אורן כבר התייצב במטבח של אמא (משרדי המרכז של אותם ימים) להתחלה של יום עבודה ב”תדר” עם מטרה ברורה להכניס את המובנות שרכש בזמן היותו מפתח הדרכה של מערכות מידע לשיטה החדשה.

השאר היסטוריה. ההיסטוריה של העתיד.

אורן
מנחי התדר

פז מרקשטיין

מנחה במרכז התדר בצפון

פז בעל ניסיון הדרכתי רב ושימש בעבר הן כסגן מפקד קורס קצינים במשטרת ישראל והן כמפקד בית ספר לשוטרים במחוז צפון. בשנים האחרונות עבר מהפכה
באמצעות כלי התדר ויצר שינוי רגשי עמוק בחייו.
פז מאמן רגשי בשיטת התדר ומנחה בקורס מאמנים של שיטת התדר.
פז מרקשטיין

אורית דהן

מנחה במרכז התדר בירושלים

מנהלת בית ספר

מנחת מורים וצוותי חינוך בשיטת התדר

אורית דהן

ציפי מורן

מנחת קורסי אימון ואימון זוגי

בשבילנו ציפי היא קסם מהלך. בעומק, נחישות, עדינות ולב ענק היא מצליחה לגעת בכל תלמיד.

מאמנת בעלת נסיון רב של עבודה עם יחידים, זוגות ועסקים. מובילה אנשים לעבודה רגשית עמוקה ומדויקת, שיוצרת בהירות בחיים ומותאמת למהות הפנימית שלהם.

“היעוד והחזון שלי הם לחבר אנשים לפנימיות שלהם, לחפש את התשובות לשאלות המתעוררות- בתוכם, להפסיק לייחס לחיצוניות ערך רב כל כך ולהתחבר למי שהם נולדו להיות ושכחו ברבות השנים והחוויות שעברו.

אני מאמינה שעבודה רגשית עמוקה משחררת את האדם מכבלים פנימיים לתוך חיים של שמחה ואהבה ללא שום התניות, מאמינה בזה שהתמסרות לצד אמון ואמונה יוצרת איכות חיים של שקט, שלום ושלווה פנימיים ושהעשייה היחידה שלנו היא עשייה ללא היקשרות לתוצאות- עליהן אין לנו שליטה, עשייה שנובעת מתוך הרצון הכן והאמתי של כולנו לפעול בהרמוניה למען עולם טוב יותר, אוהב יותר, נדיב, מאוחד ושלם יותר.”

ציפי מחייכת

גילי מורן

אחראי החטיבה העסקית של התדר ומנחה קבוצות בקורסי האימון

גילי הוא מנחה לבבי ומעורר השראה. הוא חתן פרס ביטחון ישראל ופרס ראש אמ”ן לחשיבה יצירתית אבל כשנפגשים איתו מתרשמים בעיקר מהצניעות, הפשטות ואהבת האדם השופעים ממנו. תשאלו את אשתו- ציפי, המופיעה למעלה.

גילי היה מנכ”ל במספר חברות בתחום התוכנה והיום הוא משקיע פרטי בחברות במדעי החיים שבחלקן הוא פעיל בתפקיד דירקטור. שימש כ”מנטור” בקורסי יזמות במכללה האקדמית של תל אביב יפו וכיום מתפקד כיו”ר של חברת יזום בנדל”ן.

כשגילי התוודע לשיטת התדר הוא הבין שהכלים הללו חייבים להגיע גם לעולם העסקים ולקח על עצמו להחדיר את הכלים הרגשיים של השיטה לעולם העסקים (כן, כן שמעתם טוב- כלים רגשיים לעסקים).

“המשימה המשותפת שלנו היא לאפשר לאנשים לחיות חיים של חיבור למהות הפנימית ולקוד הרגשי האישי ולהשגת מטרות ראויות בחייו. האימון הוא עמוק ופועל ברבדים הרגשיים והשכליים.

היעוד שלי הוא לחבר אנשים זה אל זה מתוך נאמנות למי שהם, כך שיחיו חיים של הרמוניה ואהבה. לקבל ולאהוב את החלקים השונים בנו ובזולת, לחיות חיים של אחדות ואהבת השונה מתוך כבוד לשוני שבין בני האדם.

אני מאמין שעבודה רגשית  מקטינה את הכאבים ועוזרת לאדם לבחור בשינוי פנימי ולא בחיים של סבל. כאשר הכאב פוחת אפשר לעלות ברמת הקיום הרגשי ולחיות חיים של אהבה (ללא שום התניות), שמחה ושלווה.”

גילי מחייך

מאיה וקסלר

מנחת קבוצות בקורסי האימון

מאיה היקרה מגיעה אלינו לאחר נסיון רב שנים בעבודה עם מבוגרים, ילדים ונוער בתרפיות שונות.

הנסיון הרב שלה מוגש בצורה מושלמת לצד אכפתיות אין קץ וחום אנושי שממיס אותך במוקדם או במאוחר. אין ספק שבראש ובראשונה מאיה עובדת עם הנשמה.

“לכל אחד מאיתנו יש מתנה מולדת יחודית רק לו, המתנה שבאנו להביא לעולם. תפקידנו ללמוד לפתוח את המתנה ולגלות את הניצוץ האלוהי שבתוכנו.
האימון בשיטת התדר משמעותו להביא כמה שיותר אנשים לגילוי המתנות שבתוכם ולקיחת אחריות על התפתחותם.
החזון שלי הוא שכל ילדי ישראל והוריהם ידעו את מתנת התדר המולד וכך יאהבו את עצמם וירגישו שלמים בתוכם. ככל שנרגיש בשלום עם עצמנו נוכל להיות בשלום וחמלה עם חברינו. ככל שנחשוף את הניצוץ שבתוכנו תגדל אהבה בעולמנו.
המהות שלי היא להעיר ולהאיר את הניצוץ הזה בילדים ,הורים ,זוגות ובכל האנשים המדהימים!”
66661

אתי פיינברג

מנחה בקורסי האימון

מאמנת בכירה, מנהלת בכירה באירגונים לשעבר

מנחה בקורסי אימון אישי בשיטת התדר

אתי פיינברג

דר’ בתיה טבצ’ניק

פסיכולוגית קלינית

יועצת פסיכולוגית למאמנים אישיים במרכז התדר

vlcsnap-000183334
חבל שאתה הולך לפני שראית את זה...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvZVN2eDlBc3BYd0E/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MCZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופו החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvSGk4OF9sYTRjRmM/d21vZGU9dHJhbnNwYXJlbnQmcmVsPTAmYXV0b3BsYXk9MSZ2cT1oZDcyMCZtb2Rlc3RicmFuZGluZz0xJmF1dG9oaWRlPTE7c2hvd2luZm89MCZjb250cm9scz0xJkhEPTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
© כל הזכויות שמורות - מניקס התדר האנושי בע"מ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90dkdBSG56R3hNQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
לפני שאתה מוותר... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC90U01LTDhYRW50dz9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'צופן החיבור'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL0hpODhfbGE0Y0ZjP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
בשדה הראשון יש להזין כתובת מייל בשדה השני יש להזין ת.ז. ללא אפסים מקדימים
מייל
ת.ז (ללא אפסים מקדימים)

» שכחתי את הסיסמא
PGlmcmFtZSBzcmM9J2h0dHA6Ly9pZnJhbWUucC5yYXZwYWdlLmNvLmlsLzRkOWZjZWMxYzkxZjczMTQ0OTg1ODk5ZjFiOTdhYWU2NTUzNTFGQkYnIGZyYW1lYm9yZGVyPScwJyBtYXJnaW5oZWlnaHQ9JzAnIG1hcmdpbndpZHRoPScwJyB3aWR0aD0nMTAwJScgaGVpZ2h0PScxMDAlJyBzY3JvbGxpbmc9J2F1dG8nIGFsaWduPSdjZW50ZXInPjwvaWZyYW1lPg==
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvbWl1bUJTTDdQRVE/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר
PGRpdiBjbGFzcz0idmlkZW8tY29udGFpbmVyIj4NCjxpZnJhbWUgd2lkdGg9Ijg1MyIgaGVpZ2h0PSI0ODAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvQzFvcmlVU2VSRnc/YXV0b3BsYXk9MSZyZWw9MCZjb250cm9scz0wJnNob3dpbmZvPTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+PC9kaXY+
כדי ללמוד בחינם את הכלי המרגש, שישדרג את היכולת שלך לקדם אנשים.
מתנה מהתדר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

צור קשר עם שירות תלמידים
אל תעזוב בלי לקבל הצצה לקורס 'אימון רגשי להצלחה'...
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2VTdng5QXNwWHdBP3JlbD0wO2F1dG9wbGF5PTEmY29udHJvbHM9MCZzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
נשמח לקיים איתך שיתוף פעולה!
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iODUzIiBoZWlnaHQ9IjQ4MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9DMW9yaVVTZVJGdz9hdXRvcGxheT0xJnJlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
חבל שתפספס... הנה הצצה לשיעור הראשון:
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNjQwIiBoZWlnaHQ9IjM2MCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9BNlpEa3JTeDAtQT9yZWw9MDthdXRvcGxheT0xJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=

________________________________________________________

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה

נסגרה ההרשמה לקורס הוידאו ולהצעה המיוחדת.

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לניוזלטר שלנו ולקבל תכנים חדשים מהבלוג שלנו!

תנאי השימוש והצהרת זכויות

שלום, נא לקרוא הצהרה זו ולאשר אותה.

הצהרה זו מופיעה פעם אחת בלבד בכניסה הראשונה שלך לפורטל התלמידים של "התדר"

ולאחר אישורך, ההודעה לא תופיע שוב בכניסות הבאות שלך.

הגישה לכל ההדרכות באתר זה, מוענקת לך באהבה ובמסירות גדולה להצלחתך,

במסגרת ועל פי תנאי רכישתך של No Membership Level

הרישיון שניתן לך לגישה להדרכות, הינו לשימושך האישי בלבד,

ואינו ניתן להעברה לכל גורם אחר.

כל המידע הכלול בהדרכות באתר זה (פורטל התלמידים של התדר

הינם קניינו /ה הבלעדי של שוש מניקס וחברת מניקס "התדר" בע"מ.

חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לפרסם, לתרגם, לשכתב, לשווק, למכור,

ללמד, לסחור ו/או להעביר את תכני ההדרכה הזו, בשלמותם ו/או בחלקם,

ללא אישור מפורש בכתב משוש מניקס ולחברת מניקס, "התדר" בע"מ.

ואופן עריכתו, העברתו, ניסוחו, אריזתו והגשתו,

בתשלום או בחינם, בכל דרך, תחת שמך או תחת שם אחר,

כל התכנים המופיעים באתר זה מוגנים על פי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל,

אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

כמו כן , החברות/ההצטרפות/ הגישה/תנאי הרכישה שלך

ל -פורטל התלמידים של "התדר" הינו לתקופת הלימודיך במסגרת  "התדר".

עם כניסתך לפורטל התלמידים של "התדר"

מוענקת לך גישה פתוחה לתכנים וכלים רבי ערך, אשר ניתנים לך אך ורק כנגד

הרשמתך לתקופה המוגדרת.

אני מסכים/מה
לאחר מחשבה, מה יוכל לקדם אותך לקראת הסדנה החלטנו לשלוח לך את קורס "מפתח הלב סודות האימון הרגשי נחשפים" על פי שיטת "התדר". צפויה לך חוויה מיוחדת ומעצימה, עם הזדמנות לשינוי גדול בחייך ובחיי האנשים שברצונך לקדם. 
הרשמתך התקבלה בהצלחה!